Windowsi 11 u File Explorer donose tabove

poruka: 37
|
čitano: 10.333
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 11 u File Explorer donose tabove".
2 godine
online
Re: Windowsi 11 u File Explorer donose tabove
Marko :D kaže...

1. Nova kartica otvara isključivo Bing, odnosno, MSN.

 

 Kažem, instaliraj New Tab Redirect pa, upišeš za svaku novu karticu www.google.com, Save,  i otvarat će ti svaku sljedeću karticu od gugleta...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
10 godina
offline
Windowsi 11 u File Explorer donose tabove

Kad u sad rijetkim slučajevima koristim Windowse, uvijek mi je falio taj feature koji uzimam zdravo za gotovo u drugim OS-evima. Lijepo da su se napokon sjetili to napraviti.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windowsi 11 u File Explorer donose tabove

Nije problem u tome, nitko nije ni rekao da se to ne može napraviti. Ali cilj je imati što manji broj dodataka, a ne što veći. Jer što je više dodataka, preglednik je sporiji.

 

U Chrome-u to možeš napraviti bez ikakvih dodataka, u Edge-u ne možeš—i to je razlika.

13 godina
offline
Windowsi 11 u File Explorer donose tabove

Edge—komedija od preglednika...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 16:49 (Marko :D).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Windowsi 11 u File Explorer donose tabove
Marko :D kaže...

Edge—komedija od preglednika...

Isti preglednici totalno. Edge brži, lakši na RAM-u i CPU-u nema oni 20 i kusur sevisa + ugražen u sitem.

  

Na kraju krajeva, niti jedan se ne plaća. Ja sam jedno vrijeme imao Chrome, IE, Edge, Operu i Firefox. Bezveze imao instalirane.

13 godina
offline
Re: Windowsi 11 u File Explorer donose tabove

Oba preglednika pokreće Chromium tako da je apsolutno nerealno govoriti kako je jedan brži od drugog. Jedino po čemu se Edge razlikuje od Chromea je što gasi kartice ako se ne koriste X minuta, dok Chrome sve ostavlja uključeno i time je tehnički lakše od Chromea.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 22:25 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Windowsi 11 u File Explorer donose tabove
Marko :D kaže...

Oba preglednika pokreće Chromium tako da je apsolutno nerealno govoriti kako je jedan brži od drugog. Jedino po čemu se Edge razlikuje od Chromea je što gasi kartice ako se ne koriste X minuta, dok Chrome sve ostavlja uključeno i time je tehnički lakše od Chromea.

Ma isti preglednici u srži.

Otvorim isti broj tabova i to ne neaktivnih tabova i tu jednostavno  Edge jej lakši na CPU i RAM-u. Na vrapcima je to jasno.

Ne znam čemu daljnja rasprava. Imaš u OS isti Chromium base preglednik a ti instaliraš još jedan sa 20 i kusur googleovohih procesa. Za što?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice