WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji

poruka: 13
|
čitano: 4.652
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji".
10 godina
offline
WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji

.. i ko je ono "dao bubreg" za spomenute iphone telefone .. :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
W2000 kaže...

.. i ko je ono "dao bubreg" za spomenute iphone telefone .. :)

evidentno je da facebook i whatsapp vraca apple-u...

mozda za kontrolu nad dijeljenjem informacija? ma ne, ne bi oni...

ono, gasimo iPhone 6s iz 2016 i samsung galaxy2 iz 2011. logicno, svih onih 1000 preostalih uredjaja koji se jos koriste...

6 godina
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
Iphone 5s radi na ios 12
 
5 0 hvala 0
4 godine
offline
WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji

Kako će prestat na 6S i SE kad iOS14 radi na njima. Malo clickbait naslov al ajde.

Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
Kako to da prestaje raditi na 6s, a ne spominje se 5s?
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
W2000 kaže...

.. i ko je ono "dao bubreg" za spomenute iphone telefone .. :)

 

Ako prodajes bubreg za 350 eura, javi. Ja sam dao toliko za iPhone SE 128gb 2017. I dan danas ga koristim, koristio bih i njegovog prethodnika (iPhone SE 64gb), ali mi je pao u more i tamo proveo pola sata. Ne brini, radi jos uvijek, samo sam morao za 300 kn promijeniti konektor baterije na maticnoj. Kad je izvadjen iz mora (cijelo vrijeme je svijetlio torch na njemu, jer je bio mrak, koristen za osvjetljenje) doslovno sam ga ugasio i otisao na hitnu (radilo se o padu na kamenju).

 

Oba su sada na iOS 14.7, a Apple ce omoguciti jos jednu godinu najnovijih nadogradnji, s obzirom da su podrzani i na iOS-u 15. Imas neki Android (makar flagship) koji je podrzan 5-6 godina?

 

Ovo je clickbait naslov, dnovinarstvo se uvuklo i u "strucne" medije. Naslov je trebao biti "ukljucujuci sve one na iOS 10"... al tad ne bi bilo pageviewa i ucitavanja reklama? Fuj!

6 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
jacob33 kaže...
W2000 kaže...

.. i ko je ono "dao bubreg" za spomenute iphone telefone .. :)

 

Ako prodajes bubreg za 350 eura, javi. Ja sam dao toliko za iPhone SE 128gb 2017. I dan danas ga koristim, koristio bih i njegovog prethodnika (iPhone SE 64gb), ali mi je pao u more i tamo proveo pola sata. Ne brini, radi jos uvijek, samo sam morao za 300 kn promijeniti konektor baterije na maticnoj. Kad je izvadjen iz mora (cijelo vrijeme je svijetlio torch na njemu, jer je bio mrak, koristen za osvjetljenje) doslovno sam ga ugasio i otisao na hitnu (radilo se o padu na kamenju).

 

Oba su sada na iOS 14.7, a Apple ce omoguciti jos jednu godinu najnovijih nadogradnji, s obzirom da su podrzani i na iOS-u 15. Imas neki Android (makar flagship) koji je podrzan 5-6 godina?

 

Ovo je clickbait naslov, dnovinarstvo se uvuklo i u "strucne" medije. Naslov je trebao biti "ukljucujuci sve one na iOS 10"... al tad ne bi bilo pageviewa i ucitavanja reklama? Fuj!

jesi bio dugo na hitnoj?

12 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
neampojma kaže...

jesi bio dugo na hitnoj?

 

Par sati, standardno. Slikanje, UZV i to.

6 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
jacob33 kaže...
neampojma kaže...

jesi bio dugo na hitnoj?

 

Par sati, standardno. Slikanje, UZV i to.

 baš užaš, bez 4 sata ništa na hitnoj

16 godina
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
jacob33 kaže...
 

Oba su sada na iOS 14.7, a Apple ce omoguciti jos jednu godinu najnovijih nadogradnji, s obzirom da su podrzani i na iOS-u 15. Imas neki Android (makar flagship) koji je podrzan 5-6 godina?

 

Ovo je clickbait naslov, dnovinarstvo se uvuklo i u "strucne" medije. Naslov je trebao biti "ukljucujuci sve one na iOS 10"... al tad ne bi bilo pageviewa i ucitavanja reklama? Fuj!

 

Na LeEco LeMax 2 (došao sa android 6 u 2016) mi trenutno radi LineageOS 18.1, baziran na androidu 11.

Uređaj kupljen za 179 eura na geekbuyingu

15 godina
offline
WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji

Daj se autoru članka odluči je li bitna verzija iphone-a ili iOs-a jer priča baš ne drži vodu.

Stvarno danas svatko može prekucavati strane članke bez razmišljanja

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među
Pixel kaže...

Daj se autoru članka odluči je li bitna verzija iphone-a ili iOs-a jer priča baš ne drži vodu.

Stvarno danas svatko može prekucavati strane članke bez razmišljanja

 https://www.esquireme.com/gear/tech/54848-whatsapp-will-stop-working-on-iphone-6s-se-and-more-starting-november-1

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 20:35 (Xidrus).
16 godina
offline
WhatsApp prestat će raditi na 43 uređaja među koji

Navodno da od danas Whatsapp ne radi na nijednom Iphoneu

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice