Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

poruka: 14
|
čitano: 9.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi ".
16 godina
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

Slabo i jadno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

spao sam na samsungov defaultni app za vrijeme, nije loš, al nije ni do koljena darkskyju kojeg je apple zgrabio samo za ios, tj integrirao ga u njihov sistemski app

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b
Isprobajte Windy app, ta je drugačija i zanimljiva
 
1 0 hvala 0
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b

I dalje mi je WEAWOW numero uno.

Kod svih je točnost upitna, a ova aplikacija (weawow) barem izvrsno izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 12:39 (ZViZ).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

Zna se ko je standard u praćenju vremena: WeatherChannel i Foreca. Međutim najbolja aplikacija, a koju vi nikako da reklamirate/testirate je Weather&Radar. Isprobao sam sve, zaljubljeik sam u vrijeme i jedino ova aplikacija ima nevjerovatne podatke i nevjerovatan radar. Evo u Sarajevu upravo grmi, pogledam na radar kad tamo tačna pozicija grmljavine i padavina. 

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b
abyssis kaže...

Zna se ko je standard u praćenju vremena: WeatherChannel i Foreca. Međutim najbolja aplikacija, a koju vi nikako da reklamirate/testirate je Weather&Radar. Isprobao sam sve, zaljubljeik sam u vrijeme i jedino ova aplikacija ima nevjerovatne podatke i nevjerovatan radar. Evo u Sarajevu upravo grmi, pogledam na radar kad tamo tačna pozicija grmljavine i padavina. 

 

ispadala se haos


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b
abyssis kaže...

Zna se ko je standard u praćenju vremena: WeatherChannel i Foreca. Međutim najbolja aplikacija, a koju vi nikako da reklamirate/testirate je Weather&Radar. Isprobao sam sve, zaljubljeik sam u vrijeme i jedino ova aplikacija ima nevjerovatne podatke i nevjerovatan radar. Evo u Sarajevu upravo grmi, pogledam na radar kad tamo tačna pozicija grmljavine i padavina. 

 Jel nudi i najam kanua kod poplava?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b
Samo pro verzija
http://www.avast.com/get/2udv4zIj
16 godina
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

Na mobitelu uvijek koristim osnovnu instaliranu aplikaciju, a na windowsima koristim YR.no godinama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b

pukni ju i na mob i budi mini vakula

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 mjeseci
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

Ja koristim osnovnu aplikaciju koja dolazi sa MIUI, lijepa je samo zna omasiti nekoliko stupnjeva gore ili dole, te ne pokazuju tocno da li je suncano ili kisa. Ali, osim toga, stvarno je dobra.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 16:55 (Bob Boss).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

The Weather Channel i Foreca mi se pokazale najtočnijima. Njih kombiniram s DHMZ i ta kombinacija rijetko kad fula.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za b
Bob Boss kaže...

Ja koristim osnovnu aplikaciju koja dolazi sa MIUI, lijepa je samo zna omasiti nekoliko stupnjeva gore ili dole, te ne pokazuju tocno da li je suncano ili kisa. Ali, osim toga, stvarno je dobra.

 Znaci fula u svemu čemu služi. Al bitno da je lijepa :D 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
16 godina
offline
Weatherian - zgodno osmišljena aplikacija za brzi

Kradem temu, nemojte mi lupiti žutanjak.  Jeste li primjetili da dosta gradova microsoft weather (glavna windows aplikacija za vrijeme) pokazuje na totalno krivom mjestu ? Gradovi Bjelovarsko bilogorske županije su u Hercegovini, Zagreb je oko Crikvenice na karti. Neki ozbiljni bug imaju u zadnje vrijeme.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice