Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove

poruka: 11
|
čitano: 4.007
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove".
10 godina
offline
Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove

Mudra odluka. Wear OS je definitivno bolje optimiziran, ima veći ekosustav i omogučit će bolje performance i battery life.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
Sad ce baterija trajat jedan do dva dana
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
pasko kaže...
Sad ce baterija trajat jedan do dva dana

 samsung ko pametan sat MOŽDA, samsung ko sportski sat NE

nemam za potpis
4 godine
offline
Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove

Napokon. Pametna odluka

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove

Kakvi luzeri sa velikim L, ode jedini pravi konkurent jabuka satu. Imao sam Gear S3 i Galaxy Watch i Tizen je stvarno bio dobro složen, i napredovao je sa svakom novom verzijom. Plus, za svoje vrijeme su imali odličan HW. Za razliku od svih poluproizvoda baziranih na Wear OSu koje sam isprobao.

Tužno, u svakom slučaju ...

 
1 4 hvala 0
4 godine
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
Z3k0 kaže...

Kakvi luzeri sa velikim L, ode jedini pravi konkurent jabuka satu. Imao sam Gear S3 i Galaxy Watch i Tizen je stvarno bio dobro složen, i napredovao je sa svakom novom verzijom. Plus, za svoje vrijeme su imali odličan HW. Za razliku od svih poluproizvoda baziranih na Wear OSu koje sam isprobao.

Tužno, u svakom slučaju ...

 

Tizen odlican? Toliko je dosadan da bi volio da wear os stave i na Galaxy Watch 

16 godina
offline
Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne satove

nadam se da znači da će im i baterija duže trajat, active 2 jedva 2 dana izgura :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
pasko kaže...
Sad ce baterija trajat jedan do dva dana

 Zarazliku od dosadasnjih 1-2 dana :)

 

Ovo je super za WearOS, odnosno ne-Apple ponudu satova. Mozda Wear OS napokon prestane biti toliki ocaj

14 godina
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
Meni je galaxy watch trajao oko 5 dana onda bi ga svakom nadogradnjom sjebali za dan manje pa onda druga nadogradnja nikad to ne popravi i nakon 6 mjeseci sam rekao dosta uzeo Huawei GT 2 PRO
I super zadovoljan
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
Ovo može biti dobro samo za Wear Os jer im je trenutni sustav smeće. Supruga ima Fosil na tom OS-u baterija ne može izdržati radni dan. Njen drugi Samsung Active 2 ga gazi u svemu. Moji Apple Watch S4 i 6 su za njih drugi svemir.
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Wear OS će pogoniti nove Samsungove pametne sa
Ja sam prešao sa Samsunga na Huawei GT2 zbog baterije. Odličan je GT2, baterija traje između 10 i 14 dana... Sad kad objave Huawei GT3 sa mjerenjem pritiska, EKG-om i mjerenjem temperature, odmah kupujem...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice