Warcraft III: Reforged uskoro, transferi likova u

poruka: 3
|
čitano: 2.312
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Warcraft III: Reforged uskoro, transferi likova u ".
13 godina
neaktivan
offline
Warcraft III: Reforged uskoro, transferi likova u

Blizzardu bi bilo pametnije da ne radi greške iz 15 godina daleke prošlosti i da odmah počne sa (besplatnim) spajanjem slabije naseljenih servera koji nastaju kada splasne početno oduševljenje i nostalgija. Samo neka nastave ovom politikom pa će se onda čuditi kako im baza igrača opet rapidno pada. Pametni uče na svojim greškama, Blizzard očito ne.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Warcraft III: Reforged uskoro, transferi likov

Nisam pratio od pocetka mjeseca, ali situacija je bila takva da ima hrpa prenapucenih servera koje treba prerasporediti, kapaciteti su nekoliko puta veci od samog classica i previse je ljudi u igri, nema praznih zona ni na slabije napucenim serverima jer zapravo nisu low pop po vanilla standardu. Dozvoliti besplatne transfere za pojedine frakcije, ako je broj aktivnih igraca veci od nekad vannila servera i preko 60:40 za frakciju, daj im besplatni transfer na manje napucene servere, tak je trebalo bit od pocetka. Glavni im je zajeb bilo premalo otvorenih servera u startu, svi se nabili na malo otvorenih i nitko se vise nije htio seliti jer se vec skupili ljudi i sad koordinirat transfer svih suigraca je nocna mora. Imam ekipu kroz nekoliko guildova i oni imaju svoje prijatelje, ako nece svi nece nitko. Ono kaj sam stigel igrat kroz zadnjih par mjeseci je bilo zabavno i mislim da je Classic bil pun pogodak. Sam nek sad nastave ekspanzije redom do Wotlk-a i onda ponove classic i najave novu ekspanziju za taj classic kao wow2 ili kaj vec. Pa onda mogu jos sljedecih 30 godina farmat preplate ak ne zaseru sve s mikrotransakcijama kaj zapravo vec duze vrijeme rade. Nek kopiraju PoE skill tree u WoW, odmah bi igra bila bolja.

 

Na zalost, ne radi WoW na linuxu pa nemrem AFK-at dok radim i igrat dok nema guzve, to uz svakodnevne kontroverzne gluposti od blizzarda zapravo mi to vise ne vrijedi tih 12eura mjesecno. A kad probam BFA igrat imam osjecaj da nesto ne valja i alt+F4 lupim, nemrem vise od par minuta u igri provest.

Linux, Arch Linux.
5 godina
offline
Warcraft III: Reforged uskoro, transferi likova u

Izasao danas reforged... Naravno, kao sto to ide zadnjih godina sa Bli$$ardom, jedino se moze kampanja trenutno igrati. A i za to je trebalo poneko ponovno pokretanje igre da bi proradilo. Za sada ne ide nikako MP.

Eto. Cisto, ako koga zanima...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice