WandaVision i četvrta Marvelova faza

poruka: 53
|
čitano: 10.653
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WandaVision i četvrta Marvelova faza".
9 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

kazu "takvi filmovi su napravljeni u cilju zabave.."

da, ali zabave za koga.. djecu

Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza

Cesto idem u Cinestar i vidim kako ljudi reagiraju na koji film,recimo zadnji "dubokoumni" je meni bio Dunkirk,bilo nas je 5.End game,puno ko ćep,svaki termin!

Eh sada,tko od ta dva filma ispunio cilj?

Koji od ta dva filma je "remek djelo kinematografije",ovaj kojega su kriticari nahvalili,ili onaj koji je napunio kino blagajne?

Meni osobno,ovo sto je MCU napravio sa filmovima o infinity stones,je perfekt-Cjelokupno gledajuci,toliko filmova povezati u jednu zajednicku cjelinu i zavrsiti sa big bangom!

Svaka cast!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Milka30 kaže...

Cesto idem u Cinestar i vidim kako ljudi reagiraju na koji film,recimo zadnji "dubokoumni" je meni bio Dunkirk,bilo nas je 5.End game,puno ko ćep,svaki termin!

 

 

Ako netko Dunkirk može smatrati "dubokoumnim" onda ni ne zaslužujemo ništa bolje. Game, set, match. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Q-Tip kaže.. 

 

Ako netko Dunkirk može smatrati "dubokoumnim" onda ni ne zaslužujemo ništa bolje. Game, set, match. 

Paaaaa ljepo sam ti stavio navodnike.

Inace,naveden je kao primjer jednoga velikana Nolana(inace,ovdje ima njih par koji se klanjaju njegovome spomeniku,i pljuju po svakome tko kaze nesta protiv njega).

Inace,nevjerovatno dosadan film koji je nominiran za 8 Oscara...  zaradio oko 500 miliona dolara,dok je Endgame zaradio preko 2.7 milijardi dolara(0 nominacija za Oscara ako se ne varam).Khm!

Toliko o remek djelu!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 19:07 (Milka30).
13 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza
Endgame je bio doživljaj u prepunom kinu. Vrijedilo svake kune.
Ne znam hoće li se ponoviti
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

Kod mene je čini se bilo obratno. Kao mladac sam po kinoteci opsjedao Jime Jarmusche, Jean-Luc Godarda, Chabrola, Kurosawe, otkidao na Lyncha ili čak i Stonea, Tarantinoa blabla. Sad mi je život dovoljno pun drama pa radije odem na šareni eksapizam, kao u igrama. I nemojte mi superheroje trpati u narodnjake. Jer onda je narodnjak i Doom, jer eto to je praznoglava igra s pucanjem, nema karakternih odnosa među likovima. Superjunaci su doslovno isti žanr kao i mainstream westerni, na kraju krajeva kao klinci smo paralelno i čitali i Texa Willera, i Zagora i Spidermana ili Srebrnog letača. Ima ih dakako smeća, ima ih kvalitetno napravljenih, kao što je bilo skupog smeća i u doba westerna/kvazipovijesnih spektakla. Daleko je više danas smeća, ako pričamo o ulupanim stotinama milijuna dolara, u onim akcijskim američkim egotrip filmovima, ili Disney igranim remakeovima svojih crtića. Ili raznim prequelima franšiza iz još 1980tih. Nemam ništa ni protiv većine superhero serija. Dapače, Wanda Vision će mislim biti jedna pristojna serija. Punisher je bio odlličan. Obiteljske socijalne drame nek gledaju ljubitelji domaće produkcije. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza

Da. Inače se zna bonton u kinu. Ali... Neke scene je cijela dvorana navijala (znaš i sam koje), na jednu je puno ljudi plakalo (bio sam u šoku, muško, žensko pored mene, koji k). Čisti doživljaj. I kad su se svjetla počela lagano palit, nema, niti jedan čovjek se nije ustao jer smo čekali post credit scene, kako smo navikli od prijašnjih filmova. To je doživljaj, za mene kao već mladića od 23 godine. Nisam baš viš u pelenama, al istina, nisam niti daleko došao. Otvorena sam uma, možda sa starenjem budem više umjetnički osvješten. Obožavam Lindsey Sterling i 2cellos. Oni sviraju drugačije. Jel to grijeh što "krivo" koriste instrumente?? (sarkazam, retoričko pitanje).

14 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
A jeste se našli hejteri... Pa tko ne voli ne mora gledati. Kao malac sam čitao svaki strip na koji sam naletio, sada nekako više nemam vremena tako da mi je ovih 3 puta po 2 sata godišnje zamjena za sate čitanja. Počeo sam sa gledanjem na VHS-u Hammonda kao Spidermana iz 1977. i nakon toga pogledao svaki super hero film koji je izašao. Za mene je ovo zlatno doba i doslovno uživam. Naravno da izađu filmovi koji su katastrofa, ali ih pogledam i to većinu u kinu. A Marvelovi su mi kao šlag na torti, sve bolji i bolji su, stvarno paze na svaki detalj, pletu mrežu idućih priča.... A da su neki dubokoumni - nisu, da imaju neku pametnu poantu - nemaju, da su za Oskara - nisu. Ali mi sjednu kao hladna piva usred ljeta.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

Ne gledam te filmove nit me zanimaju, a sad tko ih hoce gledat nek gleda njihova stvar, ja imam kaj gledat (imamo 100 godina dobrih filmova)

 

ALI kad vidim na internetu kak se odrasli ljudi svađaju oko nekih debila u tajicama to mi je žešći cringe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Zato sto zaglupljuju ljude. U tome je problem
11 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
kipo kaže...
Q-Tip kaže...

CGI, Disney, Marvel i kroničan nedostatak ideja uspjeli su usmrtiti kinematografiju. Nije ni čudo da pravi, istinski kvalitetan film danas treba tražiti svijećom.

Samo djelomično točno jer su usmrtili jedino holivudsku kinematografiju, ali ako se malo makneš od njihove proizvodnje, bez problema ćeš naći hrpu kvalitetnih filmova.

 Ovo svuda trubim. Hollywoodski mainstream je ukurcu, to je opce poznato, ali izvan toga se uvijek moze naci dobrih filmova, tko trazi i nije ogranicen. 90-tih sam mogao samo sanjati da ovako lako dodjem do skoro bilo kojeg snimljenog filma bez obzira iz koje je zemlje.


Festus kaže...

Westerni ne idu u istu rečenicu s ovom pošasti. Iako ih je bilo podosta loših, neki od njih su ponajbolji filmovi ikad. 

 Bas sam krenuo u obranu westerna a vidim ti si uskocio, a i kolega nixass je pojasnio recenicu ;).

 

 

.jpg kaže...
Naravno da su novci bitni, al kada ovakvi filmovi uzimaju najvise novca onda ce i uzeti najkvslitetniji ljude i tada kinematografija pada toliko da koreanci krenu uzimati oscare.

 Koreanci su poceli uzimati oskare jer je Akademija odlucila da je vrijeme da ne engleski film pokupi oskara, sire se na ostala trzista sve vise. Ne kazem da je Parasite ne zasluzeno osvojio (meni osobno nije najbolji film) nego da ih je hrpa mogla osvojiti prije njega, ali to tada nije bilo u interesu Hollywoodu. Sad je i biti ce sve vise toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 8:31 (geronimo4661).
8 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

ma joj jebes oskare, politika diktira pobjednike

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

bogu hvala pa sam davnih dana prestao gledati te gluposti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Festus kaže...

Westerni ne idu u istu rečenicu s ovom pošasti. Iako ih je bilo podosta loših, neki od njih su ponajbolji filmovi ikad. 

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Meni se sviđa superhero filmovi, iron man 1 mi je još uvijek no.1 od cijelog marvela, watchmen, logan, venom su isto ok.

Ove novije marvelove cgi festove gledam jer sam uzeo solidan tv pa mi je gušt navečer vikendom otvorit pivu i uživat u slici i zvuku. Al da nema toga, stao bi iza prvih avengersa...
yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Filox kaže...

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

 E vidis, ima i John Wayne odlicnih westerna, nije on snimao samo kauboji vs indijanci pizdarije, to je standardna  predrasuda koju ljudi imaju. Nazvat Johna Waynea ocajnim znaci ne poznavati zanr dovoljno.  Evo da nabrojim par njegovih odlicnih, a ima ih jos:

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

Rio Bravo (1959)

True Grit (1969)

Stagecoach (1939)

 

Cak je i jedan od najvecih redatelja uopce (meni najdrazi) Kurosawa bio veliki fan Johna Forda i njegovih westerna te je istovremeno bio pod njegovim utjecajem, te kasnije i utjecao na cijeli zanr. A svi znamo od koga je Leone pokupio ideje (kojeg sam takodjer fan). Tako da, spaghetti westerni  su super, Clint je bogisus i meni najdraza filmska faca ikad, ali ima i John Wayne (a i ostali) kvalitetnih uradaka, koji su bili toliko popularni da su prouzrocili hrpu losih do osrednjih filmova.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 10:46 (geronimo4661).
8 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
geronimo4661 kaže...
Filox kaže...

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

 E vidis, ima i John Wayne odlicnih westerna, nije on snimao samo kauboji vs indijanci pizdarije, to je standardna  predrasuda koju ljudi imaju. Nazvat Johna Waynea ocajnim znaci ne poznavati zanr dovoljno.  Evo da nabrojim par njegovih odlicnih, a ima ih jos:

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

Rio Bravo (1959)

True Grit (1969)

Stagecoach (1939)

 

Cak je i jedan od najvecih redatelja uopce (meni najdrazi) Kurosawa bio veliki fan Johna Forda i njegovih westerna te je istovremeno bio pod njegovim utjecajem, te kasnije i utjecao na cijeli zanr. A svi znamo od koga je Leone pokupio ideje (kojeg sam takodjer fan). Tako da, spaghetti westerni  su super, Clint je bogisus i meni najdraza filmska faca ikad, ali ima i John Wayne (a i ostali) kvalitetnih uradaka, koji su bili toliko popularni da su prouzrocili hrpu losih do osrednjih filmova.

 "John Wayne was a fag"

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Santana kaže...
geronimo4661 kaže...
Filox kaže...

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

 E vidis, ima i John Wayne odlicnih westerna, nije on snimao samo kauboji vs indijanci pizdarije, to je standardna  predrasuda koju ljudi imaju. Nazvat Johna Waynea ocajnim znaci ne poznavati zanr dovoljno.  Evo da nabrojim par njegovih odlicnih, a ima ih jos:

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

Rio Bravo (1959)

True Grit (1969)

Stagecoach (1939)

 

Cak je i jedan od najvecih redatelja uopce (meni najdrazi) Kurosawa bio veliki fan Johna Forda i njegovih westerna te je istovremeno bio pod njegovim utjecajem, te kasnije i utjecao na cijeli zanr. A svi znamo od koga je Leone pokupio ideje (kojeg sam takodjer fan). Tako da, spaghetti westerni  su super, Clint je bogisus i meni najdraza filmska faca ikad, ali ima i John Wayne (a i ostali) kvalitetnih uradaka, koji su bili toliko popularni da su prouzrocili hrpu losih do osrednjih filmova.

 "John Wayne was a fag"

 Haha svaka cast majstore sto si se sjetio te scene iz  kultnog Repo Man! . Vidi se ko zna!

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 11:07 (geronimo4661).
8 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
geronimo4661 kaže...
Santana kaže...
geronimo4661 kaže...
Filox kaže...

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

 E vidis, ima i John Wayne odlicnih westerna, nije on snimao samo kauboji vs indijanci pizdarije, to je standardna  predrasuda koju ljudi imaju. Nazvat Johna Waynea ocajnim znaci ne poznavati zanr dovoljno.  Evo da nabrojim par njegovih odlicnih, a ima ih jos:

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

Rio Bravo (1959)

True Grit (1969)

Stagecoach (1939)

 

Cak je i jedan od najvecih redatelja uopce (meni najdrazi) Kurosawa bio veliki fan Johna Forda i njegovih westerna te je istovremeno bio pod njegovim utjecajem, te kasnije i utjecao na cijeli zanr. A svi znamo od koga je Leone pokupio ideje (kojeg sam takodjer fan). Tako da, spaghetti westerni  su super, Clint je bogisus i meni najdraza filmska faca ikad, ali ima i John Wayne (a i ostali) kvalitetnih uradaka, koji su bili toliko popularni da su prouzrocili hrpu losih do osrednjih filmova.

 "John Wayne was a fag"

 Haha svaka cast majstore sto si se sjetio te scene iz  kultnog Repo Man! . Vidi se ko zna!

 Hehe kak nebi to mi je jedan od najdrazih filmova :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
Santana kaže...
geronimo4661 kaže...
Santana kaže...
geronimo4661 kaže...
Filox kaže...

 Ljudi kad kažu western u prvom redu misle na John Wayne i slične očajne gluposti. Pravi westerni su samo špageti westerni, Sergio Leone i Clint Eastwood. To su remek djela od filmova.

 E vidis, ima i John Wayne odlicnih westerna, nije on snimao samo kauboji vs indijanci pizdarije, to je standardna  predrasuda koju ljudi imaju. Nazvat Johna Waynea ocajnim znaci ne poznavati zanr dovoljno.  Evo da nabrojim par njegovih odlicnih, a ima ih jos:

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

Rio Bravo (1959)

True Grit (1969)

Stagecoach (1939)

 

Cak je i jedan od najvecih redatelja uopce (meni najdrazi) Kurosawa bio veliki fan Johna Forda i njegovih westerna te je istovremeno bio pod njegovim utjecajem, te kasnije i utjecao na cijeli zanr. A svi znamo od koga je Leone pokupio ideje (kojeg sam takodjer fan). Tako da, spaghetti westerni  su super, Clint je bogisus i meni najdraza filmska faca ikad, ali ima i John Wayne (a i ostali) kvalitetnih uradaka, koji su bili toliko popularni da su prouzrocili hrpu losih do osrednjih filmova.

 "John Wayne was a fag"

 Haha svaka cast majstore sto si se sjetio te scene iz  kultnog Repo Man! . Vidi se ko zna!

 Hehe kak nebi to mi je jedan od najdrazih filmova :)

 Jedan od onih filmova sa hrpom jakih quotova :)

 

Ja sam prije par godina  jednom frendu preporučio Repo Man, a on skinuo i pogledao onu pizdariju iz 2010  pa me popljuvao da sam mu predložio smeće haha. 

5 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza

ovaj filmek pojede za marendu svo to disney super duper hero sranje...a tu se radi o jednom filmu...a kad ubacimo bilo jednom na divljem zapadu...Steve McQueen...Robert Mitchum... John Wayne...Lee Marvin...Charles Bronson...

 

od filmova očekujem logičnu intelektualnu razbibrigu...a ne da mi mozak postavlja pitanja dok gledam ta SRANJA....jerbo jer i od tih super duper sranja očekujem nekakvu njihovu logiku...a ne da tamo nema apsolutno nikakve logike

 

govoreći jezikom kužine...ti filmovi su obično servirano  govono koje je jestivo jer je osim govna lonac pun raznih začina

 

čak i govno s brdo začina postaje jestivo


mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 0:07 (HCMAA).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
WandaVision i četvrta Marvelova faza

Ma dajte se sad ne prenemažite. Tema je o marvelovoj 4 fazi i pripadajućim serijama, a vi našli glumiti intelektualnu elitu filmskih gurmana. Još očekujem shakespearea i moderno eksperimentalno kazalište sa koncertom za violu i klavir u d molu. 
Stvarno nema potrebe da ikome trubite da ste iznad prizemnih block buster produkcija, otvorite svoju temu i jupi. Ili odite na temu o techno glazbi pa krenite nabrajati kako je sve to zaglupljujuće i samo rock i jazz nešto vrijede. 

-nikad nije bila veća produkcija serija i filmova, nikad više glumačkih akademija i glumaca, nikad nije bilo lakše producirati i odraditi realizaciju, promociju i distribuciju filma, ali baš je eto samo Marvel i Disney sve okupirao i nema se ništa drugo za gledati, jel?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: WandaVision i četvrta Marvelova faza
HCMAA kaže...

od filmova očekujem logičnu intelektualnu razbibrigu...a ne da mi mozak postavlja pitanja dok gledam ta SRANJA....

 Kolega,ako ti naprezes mozak na Marvelova "sranja",onda nije za tebe niti Western,a kamoli nesta dubokumno

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice