Vulkanska strizibuba nadahnula izradu novog rashla

poruka: 3
|
čitano: 2.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vulkanska strizibuba nadahnula izradu novog rashla".
6 godina
offline
Vulkanska strizibuba nadahnula izradu novog rashla

Najbolje način rješavanja problema je promatranje biljnog i životinjskog svijeta oko sebe...milijuni godina evolucije su najbolji(najopakiji)...kemijski laboratorij

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
12 0 hvala 1
16 godina
offline
Vulkanska strizibuba nadahnula izradu novog rashla

Da, samo je često teško shvatiti što se događa. Pa kolko se sjećam, tek se nedavno shvatilo da se fotosinteza bazira na kvantnoj mehanici... a to je ono, najraširenija pojava oko nas, pa nam je toliko trebalo.
https://www.scientificamerican.com/article/when-it-comes-to-photosynthesis-plants-perform-quantum-computation/

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vulkanska strizibuba nadahnula izradu novog ra
overhaul kaže...

Da, samo je često teško shvatiti što se događa. Pa kolko se sjećam, tek se nedavno shvatilo da se fotosinteza bazira na kvantnoj mehanici... a to je ono, najraširenija pojava oko nas, pa nam je toliko trebalo.
https://www.scientificamerican.com/article/when-it-comes-to-photosynthesis-plants-perform-quantum-computation/

a još teže je pojmiti da život odavno koristi nama nepoznatu fiziku, kemiju i matematiku doslovce posvuda.

link
Perhaps the most fascinating aspect of the discovery is the possibility migratory birds literally see Earth’s magnetic field. Mouritsen proposes the idea that they see it as a shadow that layers over the world in the visual spectrum. And, frankly, all we can say at this point is that when we get our Neuralinks, we want them to have this feature.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice