Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta prelaz

poruka: 6
|
čitano: 9.224
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta prelaz".
15 godina
offline
Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta prelaz

GT Academy, anyone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta prelaz

samo malo, jel to znači da će sad upoznati i stvarne žemskinje suprotnog spola, onako biblijski ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta pr
dejo6 kaže...

GT Academy, anyone?

 piše u članku iz f1 2022 u f2 pravi. u GT klasama ima već podosta primjera. bugov naslov je...klikbejtaški složen

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 20:41 (MEDO11).
15 godina
offline
Re: Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta pr
Stric_Jura kaže...

samo malo, jel to znači da će sad upoznati i stvarne žemskinje suprotnog spola, onako biblijski ?

 Veća je opasnost da će imati neko drug biblijsko iskustvo lično upoznavanje sv. Petra. Tu nema press F5 to restart nakon kreša.

 

Al ovo je malo vučem te za nos vijest.

Lik je, međuostalim, dvije godine vozio GT4 - prave utrke, gdje je najjeftiniji automobil vjerojatno Toyota GT86, a najskuplji - što vam pare sponzora dopuste.

Ima svoju Wiki stranicu - vozio je M4orku za službenog uvoznika BMW za Tursku, jedne sezone bio drugi.

 

Nije baš da je isključivo vozio samo eSport simulacije.

Očito zna vozit i to ne Swifta iz 89e po Ćićariji, pod sponzorstvom "Marende za 30 kuna u konobi Ankora Mošćenićka Draga"

 

Inače, kladim se da među klincima koje kasape u nove messije i ronalde po kampovima u europi ima puno onih koji bace Fifu, Griezman i Dembele su poznati i da su kršili klupska pravila radi plejke.

 

Jasno je da netko tko je talentiran u sportu može biti vješt i u igrama, vijest bi bila da netko tko je isključivo igrao igre naknadno taj talent dokaže i za pravim volanom.

Ovdje se radi o profesionalnom vozaču kojemu obje polazi za rukom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta prelaz

Ali vijest je da je počeo sa igricama. Vožnje u stvarnom svijetu su tek uslijedile poslije toga.

 

Dobro, nije ni to nešto neobično, jer se većina igra igrica dok su djeca. Ali je ovaj postao zapažen na igricama. Tek je onda krenuo u prave utrke.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vozač virtualnih utrka iz eSporta prvi puta pr

Mmm, da, ja sam mislio da su mu ponudili mjesto u timu na osnovu igrice.
A ni tad ne bi bio prvi, mozda u prvi u F2.
Primjer kojeg ja znam, jer sam svojedobno igrao LFS je https://en.wikipedia.org/wiki/Norbert_Kiss
Doslovce su ga primijetili u igrici jos tamo 2005. i pozvali na probu s RL autima, vidim sad na wiki da mu je islo jako dobro, jedva sam se sjetio imena...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice