Volvo najavio vlastiti OS za električne automobile

poruka: 6
|
čitano: 4.992
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volvo najavio vlastiti OS za električne automobile".
15 godina
offline
Volvo najavio vlastiti OS za električne automobile

Mda,

 

Android Automotive OS, QNX, AUTOSAR i Linux.

 

Dopisati cemo Linux kao fusnotu, iako ce ciniti minimum 3/4 koda u cijelom tom "novom" OS-u.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Volvo najavio vlastiti OS za električne automobile

Možda bude to dobro, ali ovako na prvu mi je ružno ko pas

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Volvo najavio vlastiti OS za električne automobile

zanimljivo, ali mislim da je Land Rover u novi Defender utočio OS baziran na QNX-u, koji je ipak za razliku od Androida ili Linuxa Real-ime OS...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 19:01 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Volvo najavio vlastiti OS za električne automo
To je za sve ove idiote koji nemaju gušt sisti iza volana pa im hardware i software moraju voziti auto i onda još na kraju ubiju sebe ili druge

Previše je kamikaza na cesti...jedini OS je human brain
Danas hebote debil na skuteru priđe na moju stranu(puna crta) ali ne uobičajenih 50cm nego 150cm

Sve dok se auto ne bude kao u americi tretiralo isto kao oružje svakog dana glava mora biti u torbi radi ovih cestovnih terorista i kamikaza
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Volvo najavio vlastiti OS za električne automo
southy kaže...

Možda bude to dobro, ali ovako na prvu mi je ružno ko pas

 sve štim, osim ovoga s psima: oni su fantastični (i realni i funkcionalni i pouzdani i privrženi i bla - sve što automobili i ljudi nisu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volvo najavio vlastiti OS za električne automo
Ajar kaže...
southy kaže...

Možda bude to dobro, ali ovako na prvu mi je ružno ko pas

 sve štim, osim ovoga s psima: oni su fantastični (i realni i funkcionalni i pouzdani i privrženi i bla - sve što automobili i ljudi nisu). 

U pravu si, volim pse i zapravo mi nijedan nije ružan, ali obično se tako kaže. Evo ispravak - ružan mi je ko Citroen

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice