Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenjem od

poruka: 4
|
čitano: 3.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenjem od".
6 godina
offline
Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenjem od

Punjenje mobitela plaćaš za cijenu pića u kafiću...ajme prazan mi je...trk do najbližeg kafića...Jel mogu negdi uštekati...taman dok popiješ piće...on je pun

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenjem od

U zadnje vrijeme se sve više i više podiže snaga tj. struja punjenja, ali koliko je to dobro za dugovječnost baterije?

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenjem od

rupa u ekranu i dalje ...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vivo navodno radi na telefonu s brzim punjenje
Izzy kaže...

U zadnje vrijeme se sve više i više podiže snaga tj. struja punjenja, ali koliko je to dobro za dugovječnost baterije?

 Samsung daje lijepu mogucnost u softweru da si ukljucis brzo punjenje po potrebi kao i ogranicavanje punjenja do 85% sto minimalno ciklusa trosi..

To je idealno za takve ko ja kojima je 85% i vise nego dosta za cijeli random dan u radnom tjednu a preko noci me nije briga koliko se brzo puni..

Eventualno ako bas zatreba ukljucim brzo punjenje i dok se istusiram digne ga na razinu s kojom cu izgurat dan..

Mobitel je kupljen u listopadu 2021 i jos uvijek accu battery pokazuje odlicno zdravlje..

Isto to ne mogu reci i za realme sa brzim 65w punjenjem i bez ikakve sw mogucnosti da to usporim kad mi brzina nije potrebna tako da mislim da to nije bas battery friendly. U 3 mjeseca mi je na 94% palo zdravlje baterije s tim da ga nisam preko noci punio nego 15 min dok se tusiram kad dodem s posla i ujutro dok se spremam na posao max 20 min i to je uvijek bilo do cca 80-90% jer znamo svi da nije dobro stalno na 100% puniti a ja ne mogu tempirati uvijek tocno u minutu kad da ga iskopcam..

Smatram ovo pretjerivanjem i gluposti, umjesto da se baziraju na sto bolju kameru, ispeglani softwer, dobre amoled ekrane, oni nabijaju neke tamo brojke u punjenju a ovo glavno jedva da ima ikakvog pomaka u zadnjih par godina

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 20:53 (domac5).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice