SAD više neće provoditi testove destruktivnog anti

poruka: 9
|
čitano: 19.434
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD više neće provoditi testove destruktivnog anti".
16 godina
offline
SAD više neće provoditi testove destruktivnog anti

Eh kad bi im još i vjerovao na riječ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
Imaju Muska za proizvodnju svemirskog smeća, ne treba više...
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
Nefil kaže...

Eh kad bi im još i vjerovao na riječ...

 Pa oni nisu proizvodili trajno orbitalno smeće ni prvi put kad su proveli taj test; za razliku od indije, rusije i kine, njihov test sa ASM-135 ASAT izveden davne 1985. bio je na Solwind P78-1 u suradnj s NASAom, da osiguraju da se krhotine što brže deorbitiraju nakon udara. "The last piece of debris, COSPAR 1979-017GX, SATCAT 16564, deorbited 9 May 2004 according to SATCAT." Za to vrijeme oni su razvili nekinetičku obranu, to jest, mogu onesposobiti neprijateljske satelite (vjerojatno i balističke rakete) bez lansiranja raketa za koje treba dulja priprema i nesigurno lansiranje iz supersoničnog lovca i bez opasnosti stvaranja opasnih krhotina. Utoliko nema razloga da im se ne vjeruje u ovome, jer im ni netreba. Kao da su objavili da neće koristiti luk i strijelu u ratovanju. No to je ujedno i razlog zbog kojeg sve skupa ne vrijedi puno što će samo oni sad teatralno odustati od nečeg što i tako umirovili početkom 90tih, a pritom računati da bi Rusima, Kinezima ili indijcima bilo strateški glupo slijediti američki primjer jer oni nemaju skupe i sofisticirane "direct energy weapon" sisteme za onesposobljavanje. 

Mar kaže...
Imaju Muska za proizvodnju svemirskog smeća, ne treba više...

Misliš na ove koje je skurila geomagnetska oluja? Ljudi koji vam je vrag, jesam ja na indexovim komentarima ili na BUGu? Neznate uguglati i potrošiti 3 klika za pronalaženje relevantnih informacija, ali jezik i tipkovnica brži od pameti?
https://www.bug.hr/video/starlinkovi-nefunkcionalni-sateliti-snimljeni-kako-izgaraju-u-atmosferi-25650

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2022 22:46 (overhaul).
15 godina
offline
SAD više neće provoditi testove destruktivnog anti

pih! ako neće oni, ima tko hoće. bez brige, neće ga nedostajati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
overhaul kaže...
Nefil kaže...

Eh kad bi im još i vjerovao na riječ...

 Pa oni nisu proizvodili trajno orbitalno smeće ni prvi put kad su proveli taj test; za razliku od indije, rusije i kine, njihov test sa ASM-135 ASAT izveden davne 1985. bio je na Solwind P78-1 u suradnj s NASAom, da osiguraju da se krhotine što brže deorbitiraju nakon udara. "The last piece of debris, COSPAR 1979-017GX, SATCAT 16564, deorbited 9 May 2004 according to SATCAT." Za to vrijeme oni su razvili nekinetičku obranu, to jest, mogu onesposobiti neprijateljske satelite (vjerojatno i balističke rakete) bez lansiranja raketa za koje treba dulja priprema i nesigurno lansiranje iz supersoničnog lovca i bez opasnosti stvaranja opasnih krhotina. Utoliko nema razloga da im se ne vjeruje u ovome, jer im ni netreba. Kao da su objavili da neće koristiti luk i strijelu u ratovanju. No to je ujedno i razlog zbog kojeg sve skupa ne vrijedi puno što će samo oni sad teatralno odustati od nečeg što i tako umirovili početkom 90tih, a pritom računati da bi Rusima, Kinezima ili indijcima bilo strateški glupo slijediti američki primjer jer oni nemaju skupe i sofisticirane "direct energy weapon" sisteme za onesposobljavanje. 

Mar kaže...
Imaju Muska za proizvodnju svemirskog smeća, ne treba više...

Misliš na ove koje je skurila geomagnetska oluja? Ljudi koji vam je vrag, jesam ja na indexovim komentarima ili na BUGu? Neznate uguglati i potrošiti 3 klika za pronalaženje relevantnih informacija, ali jezik i tipkovnica brži od pameti?
https://www.bug.hr/video/starlinkovi-nefunkcionalni-sateliti-snimljeni-kako-izgaraju-u-atmosferi-25650

 

 Davno sam naucio da ekipa koja prosipa blato bez da uopce pokusa obrazloziti zasto je njihovo stajaliste relevantno zasluzuje trajnu blokadu pa da vise ne citas njihove izljeve budalastina.

16 godina
offline
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
Hoćete reći da 42.000 planiranih Muskovih satelita neće negativno utjecati na zagađenje orbite? Čak i da se ne dogodi kakva havarija, a sigurno hoće.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
SAD više neće provoditi testove destruktivnog anti

Trazim partnere za startup Svemirskog Usisavaca koji ce se naplacivati od UN-a a vrecice smeca ce vracati na zemlju kapsulama.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
overhaul kaže...

Misliš na ove koje je skurila geomagnetska oluja? Ljudi koji vam je vrag, jesam ja na indexovim komentarima ili na BUGu? Neznate uguglati i potrošiti 3 klika za pronalaženje relevantnih informacija, ali jezik i tipkovnica brži od pameti?
https://www.bug.hr/video/starlinkovi-nefunkcionalni-sateliti-snimljeni-kako-izgaraju-u-atmosferi-25650

 

nisu svi ti komentari "laprdarij tehnike"...

 

po portalima ti je godinama borba između lijevih i desnih. 

 

lijevi pljuju sve amerikansko, zapadno, dočim će desni pljuvati sve istočnjačko (tu se misli na komunizam, ex SSSR, Kinu, ne na Indiju, Iran itd)

 

iako manjina lupa bezveze, većina smišljeno pljuje, ali kobajagi, u rukavicama.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
16 godina
online
Re: SAD više neće provoditi testove destruktivnog
Zaporožac kaže...
overhaul kaže...

Misliš na ove koje je skurila geomagnetska oluja? Ljudi koji vam je vrag, jesam ja na indexovim komentarima ili na BUGu? Neznate uguglati i potrošiti 3 klika za pronalaženje relevantnih informacija, ali jezik i tipkovnica brži od pameti?
https://www.bug.hr/video/starlinkovi-nefunkcionalni-sateliti-snimljeni-kako-izgaraju-u-atmosferi-25650

 

nisu svi ti komentari "laprdarij tehnike"...

 

po portalima ti je godinama borba između lijevih i desnih. 

 

lijevi pljuju sve amerikansko, zapadno, dočim će desni pljuvati sve istočnjačko (tu se misli na komunizam, ex SSSR, Kinu, ne na Indiju, Iran itd)

 

iako manjina lupa bezveze, većina smišljeno pljuje, ali kobajagi, u rukavicama.

 Ma znam, ali eto volim si i ja malo analitički upregnut mozak, pa sam sebe skrutinirat i preispitat zaklljučke, pa onda google fu i tako, vrst kratkotrajnog eskapizma, čisto da ga isprerem od svakodnevne rutine. Neki za to koriste zvijezde pjevaju mene to još više raspi* :) 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice