Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos zaključana tema

poruka: 537
|
čitano: 96.302
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
OneCrisisToRuleThemAll kaže... 

 Govori u svoje ime, mali hitlerčiću.

 

 s vama ne treba raspavljat, vas treba procesuirat jer ste opasnost i prepreka razvoju i dobrobiti ljudskog roda! 

 Dakle ti se boriš protiv hitlerčića, što će reći da se predstavljaš kao antifašist, a s druge strane neistomišljenike bi procesuirao?

 

Možemo li onda reći:

OneCrisisToRuleThemAll kaže... 

 

The fascists of the future will call themselves anti-fascists.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
OneCrisisToRuleThemAll kaže...

Svi ti -izmi (nazi, faši, komu, soci) meni predstavljaju jedno te isto; neprijateljstvo prema slobodnom i radosnom čovjeku, koji se raduje s ostalima, živi i pušta ostale da žive. Jeli ti sad jasnije? Ja znam da tebi i tvojima pojam procesuirati predstavlja bacanje u jame, strijeljanje, trovanje i slično, no nama, običnim ljudima, to predstavlja pravedan sud te potom uredan zatvorski smještaj gdje se poštuju osnovna ljudska prava (koja vi svojim stavovima i ideologijama odbacujete). Vidim da su ti komentari i nakon svih godina mog odsustva s ovog foruma i dalje jednako slabi i prijetvorni. Obična si mala zmija, sposobna zavarat i uvjerit samo najnaivnije. Mazohist si? Voliš nosit masku, voliš se ubadat - makar i doživotno? Izvoli, nitko te ne spriječava niti će te itko gnjavit, no tada ne gnjavi ni ti nas ostale - capisce?

Moram hodati obućen okolo, moram ići u školu, moram jesti i piti, moram sve platiti što uzmem, moram voziti po desnoj strani ceste, moram imati račun u banci, moram plaćati zdravstveno, moram plaćati porez, morao sam se cjepiti protiv tuberkuloze, difterije, dječje paralize, tetanusa, hepatitisa B i ospica, moram se dizati svaki dan na posao, moram imati drugi stup, moram plaćati parking, kad imam upalu pluća moram piti antibiotike, kad slomiom nogu moram nositi gips, kad me boli zub moram zubaru... Gnjave me na svakom koraku, moraš ovo moraš ono, plati ovo plati ono. Kako bi bilo super kad sve to ne bi moralo...

Emilio Estavez
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 17:17 (Emilio Estavez).
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
OneCrisisToRuleThemAll kaže...

 no nama, običnim ljudima, to predstavlja pravedan sud te potom uredan zatvorski smještaj gdje se poštuju osnovna ljudska prava (koja vi svojim stavovima i ideologijama odbacujete). 

 S obzirom da se nitko od diskutanata nije ogriješio o nikakav zakon, očito je osnova za procesuiranje isključivo tvoj osobni stav, a to je ogledni primjer totalitarističkog razmišljanja. Mali diktator čuči unutra i mašta kako uvodi red.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

jel to vrapče ima dan otvorenih vrata danas?

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
OneCrisisToRuleThemAll kaže...

Svi ti -izmi (nazi, faši, komu, soci) meni predstavljaju jedno te isto; neprijateljstvo prema slobodnom i radosnom čovjeku, koji se raduje s ostalima, živi i pušta ostale da žive. Jeli ti sad jasnije? Ja znam da tebi i tvojima pojam procesuirati predstavlja bacanje u jame, strijeljanje, trovanje i slično, no nama, običnim ljudima, to predstavlja pravedan sud te potom uredan zatvorski smještaj gdje se poštuju osnovna ljudska prava (koja vi svojim stavovima i ideologijama odbacujete). Vidim da su ti komentari i nakon svih godina mog odsustva s ovog foruma i dalje jednako slabi i prijetvorni. Obična si mala zmija, sposobna zavarat i uvjerit samo najnaivnije. Mazohist si? Voliš nosit masku, voliš se ubadat - makar i doživotno? Izvoli, nitko te ne spriječava niti će te itko gnjavit, no tada ne gnjavi ni ti nas ostale - capisce?

 Radost sve prsti iz tebe.

 

Odsvirati cu sada jednu odu radosti tebi u cast.

 

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism

OneCrisisToRuleThemAll nisi anarhist, nisi prikriveni diktator pa sto si ti? Neshvacena dusa koja luta prostranstvom interneta ukazujuci nam kako smo mi svi nesavrseni, grijesni i nemamo pojma a ti si izdanak posebne vrste koji na sebe popust Isuseka prihvaca sve krizeve i slicno.

 

Pa kaj ti mislis da su ovdje ljudi bedaki pa neznaju ili ne mogu skuziti nekoga tko se dosao lijeciti ovdje ili trolati i tako *ajebavati posten narod.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 8:45 (dagoberhr).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
dagoberhr kaže...

OneCrisisToRuleThemAll nisi anarhist, nisi prikriveni diktator pa sto si ti? Neshvacena dusa koja luta prostranstvom interneta ukazujuci nam kako smo mi svi nesavrseni, grijesni i nemamo pojma a ti si izdanak posebne vrste koji na sebe popust Isuseka prihvaca sve krizeve i slicno.

 

Pa kaj ti mislis da su ovdje ljudi bedaki pa neznaju ili ne mogu skuziti nekoga tko se dosao lijeciti ovdje ili trolati i tako *ajebavati posten narod.

 Ma ne, on je samo netko tko je vec pobrao po dupetu od strane modova pa sada radi altove i nastavlja po starom. Ako ista, onda je kukavicluk pa ne zeli koristiti isto ime kao i zadnji puta da modovima treba duze da mu puknu jos jedan ban. Dakle kukavicluk i manjak postovanja prema pravilima u tudoj kuci.

14 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Covjece do sada nisam znao da ima gumb ignoriraj autora, BugProtivIstine sad mozes pisati svakakve budalastine do mile volje.

veni vidi didici
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
BugProtivIstine kaže...

Dobar argument. Nego, kako misliš ignorirat 8. dozu genetske terapije, za koju ćeš uskoro imat termin, ako uopće preživiš prijašnje? 

 

ma de pusti ti genske terapije, daj nam neki info kako da zaradimo neku ozbiljnu lovu, jer si ti očito jedan ozbiljan tip.

 

kad već raspolažeš izvorima i informacijama koje su nama smrtnicima ili nedostupne ili smo slijepi na njih, daj nam barem neki tip za kladionicu ili dionicu ili bitcoine ili tak nešto

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Spomenuta genska terapija ,da li je to u nešto vezi transformacije ljudi u Batmane ?

Nemam ništa protiv toga .Samo ću se nadati  da će sljedeća epidemija biti u vezi mački i sljedi genetska terapija transformacije žena u Catwoman !

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 15:34 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Naravno da on ništa slično nije rekao, ali tko želi vjerovat će i da mu je žena začela po duhu svetome.

Social media users have been sharing articles that claim Moderna’s chief medical officer Tal Zaks has said mRNA vaccines – like the Moderna vaccine for COVID-19 – alter DNA. This claim is false. It is based on comments made by Zaks that have been misconstrued, and Reuters has found no evidence of him making any such comments elsewhere.
https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSL1N2M10IV?espv=1
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
BlueMax kaže...
dani_os kaže...

 znaci ne zapitas se...bravo za tebe...samo vjeruj struci...take oni trebaju...

doso sam do nekog zanimljivog podatka o novom cjepivu...

razvija se desetljecima...jos se nije razvilo...

znam da ti to ne mos shvatit...

al ti koji su ulupali miliajrde dolarA u istrszivanje tih destljeca zanima iskljucivo samo profit...

nisu oni bacili milijarde na nesta da se ne upotrjebi jel nije dovoljno istrazeno...

 

ti samo i dalje pitaj trgovca kaki proizvod prodaje...lol

 

 Da sam toliko glup da vjerujem u teorije zavjere i kako su farmaceuti uspjeli potplatiti sve političare na vlasti u svim državama, sve medije, sve znanstvenike, sve liječnike... ipak bi imao dovoljno razuma da matematiku stavim na papir.

Dakle na svijetu ima 7 i po milijardi ljudi, od toga 6 milijardi onih kojima se preporuča cijepljenje. S prosječnom cijenom od 10€ po osobi (računajuči cjepiva koja idu po dvije i ona u jednoj dozi) to je ukupan prihod od 60 milijardi € (slobodno poduplaj ako ti se čini malo) . Ajmo računati da to njima pada s neba, da ne postoje troškovi istraživanja, proizvodnje i distribucije, zar ti stvarno misliš da je 60 milijardi € dovoljno novca za potplatiti sve one koje sam gore naveo, organizirati to tajno potplaćivanje i na kraju na svemu i nešto zaraditi.

 

 

Ti si došao do zanimljivog podatka o cjepivu? Ti dqa dobiješ sve podatke o cjepivu ništa ne bi razumio. To do čega si ti došao je glupost koja je krenula od glupe ili pokvarene osobe a namijenjena je samo glupima, ne pokvarenima.

 

Samo vjeruj struci? A kome ti vjeruješ? Nestruci? Bogu?

 otkad sam sebe uhvatio u lazi i sebi vjerujem samo 50%

nase recimo nemoras upce potplatit, samo im naredis...

fsarmacija ti inace odavno radi na sistemu "podmicivanja"

placaju doktorima putovanja, specijalizacije i tako...

da se preporucuje njihov ljek...

al sta ja znam...ti si ipak pametan...

8 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
BlueMax kaže...
ZaliazniMacan kaže...

U bolnici jednog kbc a dosta ljudi nije cijepljen(doktori i sestre) ... 

Jako jednostavni razlog cjepivo je nedovoljno istražene ne znaju se posljedice za 5 10 15 20 godina...  Zamislimo crni scenarij da za 20 godina netko tko se cjepio ima 75% veću šansu od karcinoma...  Dali bi tad cjepivo bilo obavezno ili bi pustili covid da hara... 

To je razlog sto doktori i to ne neki samani nego osobno znam doktoricu koja je u svom polju jedna od najboljih doktora i priznata je unutar svjetskih okvira ne želi ni čuti za cjepivo baš iz tog razloga što je dosta nepoznanica kako će se to odrazit dugoročno na organizam... 

I taj tabor ili si cijepljen ili nisi po meni nije dobar jer ako netko ima strah od cjepiva zašto ga se sili da se cijepi...  Ako je nekog strah od covida neka se cijepi...  Ali očito ko i sve danas nema nekog normalnog puta nego je sve polarizirano i imaš 2 opcije...  A žalosno je na kraju u svemu sto cjepivo ne znači da se nećeš zaraziti nego samo da nećeš razviti teške komplikacije ako se zarazis... To ljudi isto ne kuze jer se nigdje to ne navodi. A bilo bi interesantno pročitati statistiku cjepljenih koji su nakon cijepljena pokupili koronu... 

 Za koje su se to cjepivo znale posljedice za 10 ili 20 godina? A što ćemo onda s posljedicama za 30 godina? 50? Znaš li kakve posljedice ćeš za 20 godina imati od Coca Cole Zero ili bilo koje tablete koju progutaš kad te boli zub?

 

Ta doktorica koju ti poznaješ je iz onih 15% liječnika koje se iz nekih svojih razloga nisu cijepili i njeno mišljenje se treba poštovati i o njemu se može raspravljati, no i dalje ne mijenja činjenicu da se velika većina liječnika cijepila i preporučuje cijepljenje.

Cjepivo ne znači niti da nećeš razviti teške simptome nego ti samo uvlelike poboljšava šansu za to. Nije garancija. Kakvo je takvo je, boljeg za sada nemamo.

Priče o neispitanosti cjepiva su donekle držale vodu kad je cjepivo tek pušteno jer je treća faza ispitivanja odrađena po ubrzanom postupku. Do danas je već prošlo toliko vremena i testirano je na toliko ljudi da se slobodno može nazvati najistraženijim cjepivom u povijesti. Ljudi čitaju stvari koje ne razumiju. Mlada Slovenka umrla od ugruška nakon cijepljenja, cijepljenje obustavljeno radi istraživanja povezanosti. Možeš to pročitati kao "ako se cijepim dobit ću ugrušak i umrijeti".

A možeš i ovako: u Zemlji u kojoj je cijepljeno skoro milijun i po ljudi dogodio se jedan smrtni slučaj koji je možda povezan s cijepljenjem. To su izvanredne vijesti (osim za nju i njenu obitelj) jer govore o skoro pa nikakvoj pojavi težih nuspojava, a također govori i o neovisnosti zdravstvenog sustava koji je da je htio mogao taj slučaj i zamaskirati. Ako se dokaže da je cjepivo razlog ugruška onda će pametnjakovići to koristiti za argument svojim bedastoćama iako je to u biti kontraargument jer 1:1,5 milijuna je ništa.

Ako se dokaže da cjepivo nije uzrok onda će početi priče o plaćenicima, zavjeri i sl.

 u pravu si...citas i ne razumijes...

a mislis da si jako pametan...

standardno za ljude nizeg kvocjenta inteligencije...

6 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Visak kaže...
Naravno da on ništa slično nije rekao, ali tko želi vjerovat će i da mu je žena začela po duhu svetome.

Social media users have been sharing articles that claim Moderna’s chief medical officer Tal Zaks has said mRNA vaccines – like the Moderna vaccine for COVID-19 – alter DNA. This claim is false. It is based on comments made by Zaks that have been misconstrued, and Reuters has found no evidence of him making any such comments elsewhere.
https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSL1N2M10IV?espv=1

 

hmm: https://www.ted.com/talks/tal_zaks_the_disease_eradicating_potential_of_gene_editing

 

sad, što je mislio je na slušatelju - svatko čuje šta želi očigledno :))))

 

btw, dobar talk!

NULL!=NULL
3 godine
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
https://www.jutarnji.hr/vijesti/histerija-na-kojoj-su-zaradili-20-milijardi-dolara-2211954

Malo po malo i doći ćemo i do ovog scenarija. Virus ko virus, a ovčice nije teško uvjeriti da je to najopasniji u povijesti.

A i sve više se otkriva prava istina oko tragikomičnog pfizerovog cjepiva kojeg je i moja baba mogla izmislit. Trenutno navodna zaštita opada već nakon dva mjeseca, a pitanje je mjeseca kad će se otkriti da ta cjepiva apsolutno ničem ne služe osim gomilanju para na računu 😉
 
2 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
BugProtivIstine kaže...

Prethodno si dobio video-govor u kojem gmizavac po imenu Tal Zaks (former chief medical officer of Moderna Inc) predstavlja i opisuje postupak koji naziva hakiranje softveraživota, koristeći se sredstvom koje naziva operativni sustav. Nedvosmisleno tvrdi to da se mRNA ubodom može utjecat na DNK, odnosno manipulirat pojedinačnim genima ilitiga napredna genska terapija. Eto, pa pitaj njega o tome da postaneš Batman, zamoli ga, možda ti on može ostvarit taj životni san. 

 

Cansee, mene ti ozbiljna lova uopće ne zanima, niti se smatram ozbiljnim čovjekom. Takvi se bave lihva..ovaj bankarstvom i oporezivanjem, ratovanjem, cijepljenjem i ostalim vrlim civilizacijskim djelatnostima od kojih nitko nema koristi osim njih samih. 

 

kužim, dakle ne znaš. Ne moraš objašnjavati dodatno. To mi je dovoljno, jer sam već sam sebi rekao da je idući teoretičar zavjere kojem ću vjerovati onaj od kojeg ću imati materijalne koristi. To mi je najbolja provjera za one koji tvrdew da raspolažu sa top informacijama - prvo me uvjeri sa financijskim savjetom onda ti vjerujem za ljude guštere i druge pičkarije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos

Prodajem Golfa dvojku karavan.Uz njega dajem i kuku+paktreger!

U uščuvanome stanju!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
VladRi kaže...
Visak kaže...
Naravno da on ništa slično nije rekao, ali tko želi vjerovat će i da mu je žena začela po duhu svetome.

Social media users have been sharing articles that claim Moderna’s chief medical officer Tal Zaks has said mRNA vaccines – like the Moderna vaccine for COVID-19 – alter DNA. This claim is false. It is based on comments made by Zaks that have been misconstrued, and Reuters has found no evidence of him making any such comments elsewhere.
https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSL1N2M10IV?espv=1

 

hmm: https://www.ted.com/talks/tal_zaks_the_disease_eradicating_potential_of_gene_editing

 

sad, što je mislio je na slušatelju - svatko čuje šta želi očigledno :))))

 Navedi trenutak u kojem si ti čuo da kaže kako mRNA mijenja DNA.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
odjavljen
offline
Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepismenos
 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Sapun za tri kune više štiti nego pfizer. Ali zato pfizer ima na računu tolko para da bi svaki radnik do kraja života mogao živjeti bez da ništ ne radi.

Farmaceutska mafija u novom pohodu, ali ovčice to ne kuže, odnosno korona fanatici
2 godine
online
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
dani_os kaže...
 u pravu si...citas i ne razumijes...a mislis da si jako pametan...

standardno za ljude nizeg kvocjenta inteligencije...

 ljudi nižeg kvocijenta inteligencije pišu kvocjenta, bez slova "i"

 

eto, kada si prema čovjeku bezobrazan..

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-studija-ljudi-koji-odbijaju-cijepljenje-su-manje-inteligentni/2289982.aspx

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 8:30 (Zaporožac).
2 godine
online
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
foofajter kaže...


Malo po malo, pitanje je dana kad će se otkriti da je ovaj cirkus krenuo iz laboratorija zaslugama smrdljivih kineza i farmaceuta

 još jedan antivakser s low IQ

 

piše se; kada će, a ne... kad će...

 

sa d i ć ne možeš stvoriti novu riječ... "ajmo" dalje, bezobrazni antivaksići...

 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 8:06 (Zaporožac).
 
4 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
forumaš kaže...
bruno1026 kaže...
forumaš kaže...
bruno1026 kaže...
forumaš kaže...
bruno1026 kaže...
forumaš kaže...

Antivakser je legitimna etiketa za ljude koji odbijaju cjepiva. Koristi se dugo vremena. Kako ih drugačije nazvati a da im ne bude to uvreda?

I sad su antivakseri nazvali ljude koji koriste cjepiva, vakserima. Pa di je problem? Vakseri smo, ništa uvredljivo, koristimo medicinu i znanost. Pa to je kompliment.

 

edit; da cijepio sam si i mamu.

 

 imaš djece? ako imaš jesi ih cjepio sa svim neobaveznim cjepivima, upravo poput cjepiva za koronu, za streptokok, pneumokok sa više sojeva nego obavezno, vodene kozice, rotavirus, neko treće? da li si sebe cijepio protiv HPV-a, hepatitisa, svake godine protiv gripe? ili si, da parafraziram jednog vaksera sa treće stranice, šljam antivakserski?

 Imam. Cijepljena i cijepljen sa svakim cjepivom po preporuci doktora opće prakse. Sve što je doktorca rekla da treba ubrizagao u sebe, prije nekoliko godina npr. tri cjepiva za tetanus. Protiv gfripe se ne cjepim jer nisam ni dobio preporuku liječnice, da sam dobio cijepio bi se kao i protiv korone.

Slušam struku.

 nisi odgovorio. jesi cijepio djecu nabrojanim cjepivima ili nisi?

mogu ti linkat Jovančevića koji to sve preporuča, a oni s djecom dobro znaju tko je on. da ne kažem da struka svake godine poziva na cijepljenje protiv gripe, a pogotovo sad kad je korona u igri je preporučljivo svima.

dakle, jesi cijepio djecu sa svime ili ne?

 Odgovorio sam, sa svakim cjepivom po preporuci doktora, ne znam koja su to sve cjepiva bila. Nije to bilo jučer nego prije dvadesetak godina. Nadam se da je sad jasnije. Nikada nisam/mo radili piutanje oko toga. 

Što je rečeno da treba, digne se rukav i nema problema. Da me naručila da dođem po cjepivo za gripu došao bi ili ću doći ako me naruči. Nema potrebe da uzmem to cjepivo nekome kome je potrebnije. Za koronu me naručila

javila termin i otišao.

 

Kaj je sa tobom? Cjepiš djecu i sebe ili si antivakser?

 dijete je cijepljeno sa svim obaveznima cjepivima, možda ćemo ići na neobavezan pneumokok koji je naknadno postao obavezan za novorođenčad. možda čak i vodene kozice. zato jer su dovoljno ispitana i provjerena cjepiva, bez "hitnih izvanrednih odobrenja".

osobno sam cijepljen sa svime obaveznim, prije dvije-tri godine i protiv tetanusa bez problema.

i onda me netko podjebava da sam antivakser. neobaveznih cjepiva ima cijela hrpa i nitko normalan ne ide pod iglu za sve njih iako su "sva cjepiva sigurna i struka ih preporučuje", uključivo gripu za odrasle i djecu, pogotovo sada. netko bi mogao reći da ti je doktorica antivakser jer ti nije preporučila, odnosno nije te "informirala o dobrobiti cjepiva". struka priča jedno, tvoja opća drugo.

vidim da imaš sasvim razuman razlog da se ne cijepiš, doktorova preporuka. istovremeno, stožer to preporuča.

ali, pazi sad, kada netko za potpuno neobavezno cjepivo protiv korone ima doktora koji ga ne preporučuje, onda je taj doktor debil, antivakser, ravnozemljaš i ne znam šta, a u isto vrijeme tvoja opća koja ide kontra stožere i službenog stava hzjz-a nije ništa od navedenog. odakle to licemjerje?

samo da nadodam, da se sutra cjepivo za koronu proglasi obaveznim, prekosutra bih otišao i zavrnuo rukav. dok nije i dok me korona fašizam na to natjera unatoč navodnom izboru, to se neće dogoditi.

 

Ako želiš i ako ti trebam nešto dokazati možemo se dogovoriti. Ja se cijepim još i protiv gripe, nije mi problem, a ti se cijepiš samo protiv korone. Brijem da je izvedivo u ljekarni, ak si ZG nađemo se i dignemo rukav. Poslije odemo na kavu...

 

 jel postoji šansa da ja tebi nešto dokažem ili ćemo voditi jednosmjernu raspravu?

2 godine
online
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
bruno1026 kaže...

  jel postoji šansa da ja tebi nešto dokažem ili ćemo voditi jednosmjernu raspravu?

 još jedan s low IQ..

 

ne postoji riječ "jel"

 

piši, ili "je li", ili " je l`"

 

u tvome slučaju i sama rečenična konstrukcija je low IQ

trebao si napisati; "postoji li šansa" pa tu ne pomaže ni "je li". 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
3 godine
odjavljen
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism

Kako nazvati netkog tko konstantno vrijeđa i ukazuje na gramatičke greške a sam nije čuo za veliko slovo, nezna koristiti točku i zarez. Da možda nisi osoba niskog IQ-a?

8 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Zaporožac kaže...
dani_os kaže...
 u pravu si...citas i ne razumijes...a mislis da si jako pametan...

standardno za ljude nizeg kvocjenta inteligencije...

 ljudi nižeg kvocijenta inteligencije pišu kvocjenta, bez slova "i"

 

eto, kada si prema čovjeku bezobrazan..

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-studija-ljudi-koji-odbijaju-cijepljenje-su-manje-inteligentni/2289982.aspx

 loooooool

standard...volis konzumov stnadard deterdjent, parizer?

looool

8 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
foofajter kaže...
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/isplivala-dugo-cuvana-tajna-rizicni-kineski-eksperimenti-s-koronavirusima-financirani-su-americkim-novcem-15108003

Malo po malo, pitanje je dana kad će se otkriti da je ovaj cirkus krenuo iz laboratorija zaslugama smrdljivih kineza i farmaceuta

 ja sam mislio da je to vec svima jasno da je izaso iz labosa...

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism

@Zaporožac - Otkud tebi pravo drugima govoriti da imaju niski kvocijent inteligencije, a sam očigledno nikad nisi čuo za veliko početno slovo, interpunkcijske znakove i smislenu rečeničnu konstrukciju?


On topic - kakve veze ovo ima sa IT orijentiranim forumom? Samo potpaljujete vatru bespotrebno..bolje da istražite gdje se mogu jeftino nabavit grafičke kartice, u jeku cjenovne krize 😁

73 DE 9A3BGG
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 9:09 (JTAG).
8 godina
protjeran
offline
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
Zaporožac kaže...
foofajter kaže...


Malo po malo, pitanje je dana kad će se otkriti da je ovaj cirkus krenuo iz laboratorija zaslugama smrdljivih kineza i farmaceuta

 još jedan antivakser s low IQ

 

piše se; kada će, a ne... kad će...

 

sa d i ć ne možeš stvoriti novu riječ... "ajmo" dalje, bezobrazni antivaksići...

 

 di si ucio pravopis sa smajlicima? 

jel se to posebno uci za svaki jezik?

dajes neke instrukcije?

2 godine
online
Re: Virus i mi: kolika je cijena znanstvene nepism
JTAG kaže...

@Zaporožac - Otkud tebi pravo drugima govoriti da imaju niski kvocijenit inteligencije, a sam očigledno nikad nisi čuo za veliko početno slovo, interpunkcijske znakove i smislenu rečeničnu konstrukciju?


 "lega" dani_os je to prvi napisao forumašu Blue Max pa eto, samo dokazujem istinu.

 

ne pratiš radnju filma.... 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice