Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin

poruka: 8
|
čitano: 5.457
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin".
14 godina
offline
Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin

Kazeta kao medij uopće nije bila loša, mada je cd ipak bio bolji, tako da se ne bih previše čudio kada bi se kazete ponovo pojavile. Imale su one onaj neki šarm, kojega (po meni) streaming glazba nema u sebi.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin

sve je to divno.  no za dušu i tijelo... želim objaviti par fotki koje u meni bude trnce...bude identičan osjećaj, kao kada sam ga prvi put umočio.  kako je ona/prva močnica, ostala uspomenska lifetime kraljica...

tako je isto jedna epoha ostala lifetime ljubav.

neka me zakopaju sa troglavim deckom i paketom chromica.

amen!

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
12 0 hvala 3
2 godine
protjeran
offline
Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin

Sentimenti, nostalgija, kriza srednjih godina... Licno ne vidim neki objektivan razlog zasto bi neko kupovao CD-ove ili kasete sada. 

 

Oni sto se furaju na ploce su vjerovatno presli odredjenu zivotnu dob. Sad je red na CD generaciju.

 
9 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni
torrente kaže...

sve je to divno.  no za dušu i tijelo... želim objaviti par fotki koje u meni bude trnce...bude identičan osjećaj, kao kada sam ga prvi put umočio.  kako je ona/prva močnica, ostala uspomenska lifetime kraljica...

tako je isto jedna epoha ostala lifetime ljubav.

neka me zakopaju sa troglavim deckom i paketom chromica.

amen!

 

 

 Priznajem, pogodio si me sa slikama. Ne mogu se sjetiti ni sam koliko sa takvih snimio :-)

14 godina
offline
Re: Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni
torrente kaže...

sve je to divno.  no za dušu i tijelo... želim objaviti par fotki koje u meni bude trnce...bude identičan osjećaj, kao kada sam ga prvi put umočio.  kako je ona/prva močnica, ostala uspomenska lifetime kraljica...

tako je isto jedna epoha ostala lifetime ljubav.

neka me zakopaju sa troglavim deckom i paketom chromica.

amen!

 

 

 Ima onaj otrcani

 

Ne kupujte kazete japanskog benda TDK, nis se ne cuje

 

A ti nasjeo...

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni
Vijest godine je da je glazbena industrija u usa izgubila više od 80% prometa u zadnjih 10 godina, ako je vjerovati ovim grafikonima.

To kolebanje ionako mizerne prodaje cd-ova od par postotaka potpuno je nebitno za širu sliku i stanje tog biznisa.

Ovo je poput onih političkih tv stručnjaka koji ispredaju duboke analize i uočavaju važne trendove temeljem razlike anketnih pokazatelja od 0,5%, da bi se na izborima pokazalo da ankete same griješe i preko 20%.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2022 13:19 (uuY).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni
uuY kaže...
Vijest godine je da je glazbena industrija u usa izgubila više od 80% prometa u zadnjih 10 godina, ako je vjerovati ovim grafikonima.

To kolebanje ionako mizerne prodaje cd-ova od par postotaka potpuno je nebitno za širu sliku i stanje tog biznisa.

Ovo je poput onih političkih tv stručnjaka koji ispredaju duboke analize i uočavaju važne trendove temeljem razlike anketnih pokazatelja od 0,5%, da bi se na izborima pokazalo da ankete same griješe i preko 20%.

 

Nije ni čudo kada je današnja glazba trash :S

13 godina
offline
Vijest godine nisu ni audiofilski streaming ni vin

Biće skoro propast sveta pa ljudi kupuju zlato, vatreno oružje i cedeje.

Sve šta se da držat u rukama.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice