Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

poruka: 16
|
čitano: 6.523
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš".
16 godina
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

Nema šanse! Ja sam osobno uvjeren da je sljedeće veliko ime: NOA 

Moj PC  
19 1 hvala 0
9 godina
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

U krivu si!

Kad Lobox krene nema stajanja.

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Tesla mobiteli jači od Muskove Tesle.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Uh, već sam mislio da je Šuštić autor pa da ga podsjetim na Essential. Petric je druga priča. Da, uvjerljiv izgled, dobra cijena. Velik igrač
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

Ma Vivax je najbolji - sad MSAN ima para jer su tuzili Samsung, koji je njihovu tehnologiju koristio u Note 7 - zato se Note 7 vise nigdje ne spominje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

Ja ipak mislim da ce ovaj pokoriti trziste, jer po nasim medijima i svemu pokorio je Svjetsko trziste sto se tice svojih proizvoda do sada gdje ima vodecu ulogu, tako vjerujem da ce se okrenuti i prema proizvodnji "vlastitog" mobitela koji ce biti HIT:


 

OMG (One Man Games) Studio
 
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Ponosni vlasnik honora a bit ću i magica 2 ako Bog da da dođe kod nas. Uvijek sam htio bit drugačiji pa ne imat mob kakav ima većina drugih. Svi imaju samsunge i šaomije e pa ja baš neću. Drago mi je da još neki vide koliko je honor makar skromna nerazvikana firma u biti za te novce dobra. I neka je hvala Bogu.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 1:35 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Imao sam 4X i 6X. Prezadovoljan bio sa oba. Omjer ulozeno-dobiveno je odlicam, solidna izrada i tako
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Ma Oldy, da' će bog! 🤣
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 7:31 (Brk).
15 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Oldy kaže...
Ponosni vlasnik honora 

 kak možeš biti ponosan na išta što nije djelo tvojih ruku ili uma?! 

 

eo, ja ponosan jer sam udomio potpuno sjebanog/mučenog psa i poslije intenzivnog rada i oceana ljubavi, to je sad (poslije koju godinu) miran, dobroćudan, radoznao, maza, vrstan tragač i marker i pas socijaliziran za primjer. ili kći, koju sam odgojio da uvijek bude samostalna i misli svojom glavom: odlična studentica koja još prije završetka dobila stalan posao i promijenila ga u jedan dan kad joj je dosadilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Ajar kaže...

 kak možeš biti ponosan na išta što nije djelo tvojih ruku ili uma?! 

 

eo, ja ponosan jer sam udomio potpuno sjebanog/mučenog psa i poslije intenzivnog rada i oceana ljubavi, to je sad (poslije koju godinu) miran, dobroćudan, radoznao, maza, vrstan tragač i marker i pas socijaliziran za primjer. ili kći, koju sam odgojio da uvijek bude samostalna i misli svojom glavom: odlična studentica koja još prije završetka dobila stalan posao i promijenila ga u jedan dan kad joj je dosadilo. 

 Ovo!

 

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t

Ajar na čemu si ti? Tko te što pitao uopće? Što te boli kurac na što sam ja ponosan? Ponosan sam jer sam ja zaradio za njega a ne ti i super mi je mob i puca mi kurac i za tebe i za tog psa. Što je taj pas tvojih ruku djelo? Je? Jesi mu ti jebo mater? Ako jesi onda je. Odeš upravo na blok. Zbogom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 0:31 (Oldy).
 
0 2 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

Apple

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na t
Ajar kaže...

 kak možeš biti ponosan na išta što nije djelo tvojih ruku ili uma?! 

 

eo, ja ponosan jer sam udomio potpuno sjebanog/mučenog psa i poslije intenzivnog rada i oceana ljubavi, to je sad (poslije koju godinu) miran, dobroćudan, radoznao, maza, vrstan tragač i marker i pas socijaliziran za primjer. ili kći, koju sam odgojio da uvijek bude samostalna i misli svojom glavom: odlična studentica koja još prije završetka dobila stalan posao i promijenila ga u jedan dan kad joj je dosadilo. 

Isto tako trebate traziti rastavljene partnere i partnerice. Dakle razvedene ljude.

Udomi - ne kupuj novo!

 

6 godina
offline
Vidjet ćete, Honor je sljedeće veliko ime na tržiš

Da veliko ime na Balkanu i u Africi...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice