Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

poruka: 12
|
čitano: 4.742
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo".
16 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

Bas neki dan vratio 256GB SDXC karticu Amazonu, jer je naravno fejk:) Nisam gledao reviewove nego odmah kliknuo na Buy ne razmisljajuci zasto ova no name kartica kosta 12€ a sve ostale brand name su 30tak€ i vise. H2testw je naravno pokazao kako se uopce ne radi o SDXC kartici i da je stvarni kapacitet oko 16GB!

Znaci, kupiti iz ducana koji podrzava jednostavan povrat i refund, i citati komentare!

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša
hudo kaže...

Bas neki dan vratio 256GB SDXC karticu Amazonu, jer je naravno fejk:) Nisam gledao reviewove nego odmah kliknuo na Buy ne razmisljajuci zasto ova no name kartica kosta 12€ a sve ostale brand name su 30tak€ i vise. H2testw je naravno pokazao kako se uopce ne radi o SDXC kartici i da je stvarni kapacitet oko 16GB!

Znaci, kupiti iz ducana koji podrzava jednostavan povrat i refund, i citati komentare!

 To je jedna od rijetkih stvari koje se ne kupuju na aliju i sl.....

 

I na amazonu imas kineza....

Citati i ako ti se ucini previse dobra cijena dobijes to sto si ti dobio ;)

14 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

ja sam tako narucio karticu od 32gb, provjerom ustanovio da ima realnih 4gb, zalio se, dobio pare natrag, a ovu od 4gb uredno koristim, tih 4gb radi kako treba :)

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

I ja nedavno na eBay uzeo karticu od 512GB, nije ni bila nešto extra jeftina cca 600kn, 

ali naravno bila je fejk od 32GB, dobio pare natrag pa morao uzeti s Amazona za 900kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

Znam da je kod nas dosta skuplje, ali mi ne pada na pamet kupovati preko interneta, jednostavno ne vjerujem dovoljno. Ovako, ako je nešto krivo ne moram se zezati sa reklamacijama i slanjem nazad, puno je jednostavnije reklamirati u trgovini gdje je kupljeno,

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša
Kupnjom u dućanu kod nas:)....Sad triba od sebe praviti budalu....A recimo jedan Kingston 64GB(class10)...za 90kn...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

Ne valja uopće uzimati sd kartice (pre)velikog kapaciteta ili brzine jer ako nemate sreće vratit ćete se u trgovinu po novu a usput, gotovo sigurno, izgubiti slike koje ste u međuvremenu spremili na nju ..

Ukratko, nije im za vjerovati. Ja nisam imao sreće prije par godina sa SanDisk SD 64GB karticom kupljenom u našem dućanu a ne preko neta. Jasno je da je uputno na njih spremati fotke / video i često raditi backup-e na hdd-e ili DVD-e 

jer ako to ne činite prije ili kasnije bit će vam žao jer u pravilu kad crkne SD kartica popravka NEMA ma što vam pričali, slično SSD-u, zapravo i mnogo gore jer SD kartice su znatno manje kvalitetne od spomenutog ..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 15:27 (W2000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

pa ako već na kartici piše FakeCard ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša
Posmatrač kaže...

 To je jedna od rijetkih stvari koje se ne kupuju na aliju i sl.....

 

I na amazonu imas kineza....

Citati i ako ti se ucini previse dobra cijena dobijes to sto si ti dobio ;)

 Ne kupujes najjeftiniju nego onu koja ima dobre recenzije. SanDisk sa Alija nije fejk ali i kosta (no ne ni priblizno kao kod nas)

12 godina
protjeran
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

Ponekad je potrebno upotrijebiti malo i mozak kad se nešto kupuje.

Ako je cijena prejeftina, stvar je jasna o čemu se radi, ali naravno da nekima nije pa samo klikaju "buy" na sve što vide.

Stvarno nije problem kupiti original karticu preko recimo ebaya.

Prvo treba gledati da se kupuje brand, SanDisk/Kingstone/Samsung i model koji zapravo postoji, onda treba pogledati tko prodaje, provjereni selleri su naveliko poznati i imaju hrpu prodaja i sve im je legit.

I na kraju se gleda cijena, da je jeftinije nego kod nas, a opet ne prejeftino, ali tu opet dolazimo do sellera koji je najbitniji u cijeloj priči.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 18:33 (bill_jobs).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša
Jednom se opekao preko Njuške ali kamo sreće što je to bilo doba microSD od 8gb.Nisam puno izginuo, platio ju nešto sitno. Bila greška, mal mal "formatiraj ju". Lika nisam mogao više dobit.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Video savjeti - Kako provjeriti imaju li vaša memo

ni jedan (NI JEDAN!) medij nema slobodan kapacitet jednak deklariranom. ako laže rog, ne laže svijeća. ili tako nešto ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice