VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novosti i

poruka: 5
|
čitano: 7.475
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novosti i".
5 godina
offline
VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novosti i

Jel može ovaj Honor da mi pošaljate jedan na poklon...razlog...pa struju ove godine plaćam 110% više nego prošle(obrt)...promet isti...troškovi veći:(... izgleda da najesen zatvaran obrt i od sljedeće godine sam radnik...manje stresa i nervoze...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novos
HCMAA kaže...

Jel može ovaj Honor da mi pošaljate jedan na poklon...razlog...pa struju ove godine plaćam 110% više nego prošle(obrt)...promet isti...troškovi veći:(... izgleda da najesen zatvaran obrt i od sljedeće godine sam radnik...manje stresa i nervoze...

 Zar ne možeš plaćati struju kao fizička osoba? Zašto ti je račun struje na firmu?

9 godina
offline
Re: VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novos
HCMAA kaže...

Jel može ovaj Honor da mi pošaljate jedan na poklon...razlog...pa struju ove godine plaćam 110% više nego prošle(obrt)...promet isti...troškovi veći:(... izgleda da najesen zatvaran obrt i od sljedeće godine sam radnik...manje stresa i nervoze...

 Struja za poslovne korisnike je skuplja u Hrvatistanu?

5 godina
offline
Re: VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novos
#Damok

Vodi se kao industrijska struja... otplesati još ovu sezonu i chao...odo u radnike...manje stresa i nervoze....A s obzirom na rast troškova ne velika razlika u parama...plaća+dodatci iz Black fond i meni dosta:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIDEO: Prvi dojmovi za Honor Magic4 Pro, novos
HCMAA kaže...

Jel može ovaj Honor da mi pošaljate jedan na poklon...razlog...pa struju ove godine plaćam 110% više nego prošle(obrt)...promet isti...troškovi veći:(... izgleda da najesen zatvaran obrt i od sljedeće godine sam radnik...manje stresa i nervoze...

Baš sam jučer bio na kavi s frendom, mali obrtnik. Struja mu je 2021. bila oko 1kn kWh, da bi krajem 2021. digli na 1.6kn kWh, a 3 mjeseca kasnije na preko 3kn za 1 kWh.

Onda je ustanovio da susjedni obrt plaća i dalje oko 1.5kn, pa je shvatio da on nije odabrao dobavljača i da su mu po defaultu dodijelili HEP elektru, a trebao je odabrati HEP opskrbu.  Kao to nije isto.

 

E sad kreće filmski zaplet. Pokušao je doći do HEP opskrbe, ali u njegovom gradu ih nema, najbliže je Split, pa je zvao, ali se naravno nitko ne javlja, pa je na kraju poslao mail i zatražio cijene jer na njihovom webu nigdje nema cijena. Nakon deset dana dobije odgovor da im mora poslati pismeni zahtjev za ponudu i naravno taj zahtjev mora biti pečatiran.  Što će čovjek, boji se da će ga uništiti 300% poskupljenje struje u godinu dana, pa ne budi lijen pošalje on pismeni zahtjev da mu dostave ponudu sa cijenama svojih usluga i udre pečat, kako su tražili.

 

Prođe još deset dana, stiže novi odgovor, kažu iz HEPa da su odlučili zbog velikog broja upita omogućiti online upite pa da ode na taj i taj link i ispuni zahtjev i da će zatim dobiti ugovor koji treba potpisati i PEČATIRATI i poslati nazad. O cijenama ni A ni B.

 

Ode on na taj link, ispuni podatke, klikne pošalji i naravno sistem izbaci nekakvu grešku. Sad im je opet poslao mail i sad će opet čekati deset dana na odgovor... čovjek je već van sebe zbog svega.

 

Može li netko nešto pokrenuti, negdje pisati o ovome jer ovo je sramota. Znam da je bug IT časopis, ali igrom slučaja taj moj frend ima baš IT obrtić i jako je blizu staviti ključ u bravu i otići u sjevernije krajeve.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice