Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

poruka: 24
|
čitano: 5.846
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa".
5 godina
protjeran
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Jebatga, družba, jesu bili prvi - jesu, jel'onda njihov (barem na britanskih 400-500 godina) - je!

Pis on ju :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Već kad im je do prisvajanja, a ima li kakvih brežuljaka na toj Veneri, da i kakvo rusko koplje u njega zabodu?

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

a ne onda ide u grabicu ispod mons Veneris ubod...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
Hrvatska se danas brani i na Veneri...rekla bi bivša precjednica....dok u hladovini i na sigurnom pijucka koktel A ti sirotinjo ostavljaj kosti po Veneri

Sad se bude javio nebeski narod kako budu svojoj "braći" pomogli
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 15:01 (HCMAA).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

 

Ruski planet?
Sam si ju zemite :D kad vam se tolko sviđa :D :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

a mislim, očito je da lihtenštajn, san marino, monako ili vatikan neće uskoro poslati nekakvu raketu nekamo no to ne znači da samo veliki, bogati, bahati i bezobrazni imaju pravo na prisvajanje kamenja po svemirima. ak ovak nastave, nama će osim povijesnih ruševina središta svemirske federacije u udbini, ostati samo jedna utješna molekula vodika blizu središta galaksije a i to bu frka zbog crne udarne rupčage u blizini. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:07 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
Venericni sovjeti :)
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Najžalosnije je to što nikome od voždova niti na kraj pameti ne pada da je krajnji čas da teraformiramo... Zemlju.

Jbt, ti naši premudri vodje izgleda da su svi redom odrastali na Zvjezdanim Stazama i Zvjezdanim Ratovima.

:zzzzviiijuuuu: (iritantni zvuk proleta tie-fightera)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 20:57 (Al Crane).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
i onako kukamo kako se slabo ulaže u "svemirsku" tehnologiju...sad kad krenu međuplanetarni ratovi to će se promijeniti na bolje:(

hrvatska kupuje polovne X-wing fighters
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Ako je Putin mali Hitler onda je ovaj mali Putin. Eureka 

16 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
Al Crane kaže...

Najžalosnije je to što nikome od voždova niti na kraj pameti ne pada da je krajnji čas da teraformiramo... Zemlju.

...

 

Pa upravo je teraformiramo.

Jedino kaj rezultat bude više pasal žoharima nego nama.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
Dojadila im ruska zima 😅
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
xcat kaže...
Al Crane kaže...

Najžalosnije je to što nikome od voždova niti na kraj pameti ne pada da je krajnji čas da teraformiramo... Zemlju.

...

 

Pa upravo je teraformiramo.

Jedino kaj rezultat bude više pasal žoharima nego nama.


Tardigradama, čini se meni.

Dex.pwn kaže...
Dojadila im ruska zima 😅

 
Eh, niti toga više nema, gledajući temperature u Sibiru. Ali bar će se i jedni i drugi lakše dokopati arktičkih zaliha nafte i plina, da potkure još malo vatricu.

15 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Gdje je ambasada za ovaj novi Ruski teritorij? Ili može i regularna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
biološko podrijetlo fosfina na Veneri je čista ekstremno mršava pretpostavka. Kako kaže Korado- Napravi Venerine uvjete na Zemlji (450°C i tlak od 100 atmosfera) pa probaj dobit fosfin laboratorijski, bez bioloških pretpostavki- sigurno ćeš uspjet. To što ga na Zemlji ne možemo spontano proizvesti u toj količini, znači samo da su ekstremni uvjeti na Veneri pogodni za spontano dobivanje fosfina, nema veze sa mogućim životom. A rusi ko rusi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
Od ovog trenutka polažem pravo na Andromeda galaksiju...zamolio bih Vas da mi se ne petljate u moj posjed.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Čovjek bi pomislio da je njihov crveni planet

 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
johnnybravocota kaže...
biološko podrijetlo fosfina na Veneri je čista ekstremno mršava pretpostavka. Kako kaže Korado- Napravi Venerine uvjete na Zemlji (450°C i tlak od 100 atmosfera) pa probaj dobit fosfin laboratorijski, bez bioloških pretpostavki- sigurno ćeš uspjet. To što ga na Zemlji ne možemo spontano proizvesti u toj količini, znači samo da su ekstremni uvjeti na Veneri pogodni za spontano dobivanje fosfina, nema veze sa mogućim životom. A rusi ko rusi.

 Možda postoje bakterije u oblacima, kao i kod nas.

15 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
johnnybravocota kaže...
biološko podrijetlo fosfina na Veneri je čista ekstremno mršava pretpostavka. Kako kaže Korado- Napravi Venerine uvjete na Zemlji (450°C i tlak od 100 atmosfera) pa probaj dobit fosfin laboratorijski, bez bioloških pretpostavki- sigurno ćeš uspjet. To što ga na Zemlji ne možemo spontano proizvesti u toj količini, znači samo da su ekstremni uvjeti na Veneri pogodni za spontano dobivanje fosfina, nema veze sa mogućim životom. A rusi ko rusi.

Lol

There are no stupid questions, just stupid people!
16 godina
online
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

Ako je Venera ruska onda je Zemlja afrička?

Svemir.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

povodom ovog napisa javio mi se poznanik merkurac od ovce i izrijekom položio pravo nasunce. no kako te divlje tvornice helija ima dovoljno, a beg nije cicija, smijemo ga do daljnjega rabiti bez naknade. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
HCMAA kaže...
Od ovog trenutka polažem pravo na Andromeda galaksiju...zamolio bih Vas da mi se ne petljate u moj posjed.

 Ne možeš pajdo, nisi poslao sondu tamo prvi. Moraš sletit negdi u Andromedi i to bit prvi, pa je onda svojataj. Pročitaj ponovno što su sve Sovjeti morali napravit da sad mogu svojatat Veneru...

 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa

i to ne oni, nego nasljednici...

 

Ajare, švas aparat u ruke, pokupi onih par metalnih bačvi, zašvasaj, uzmi od veterinara par onih ovratnika za cucke - to omotaj Alu folijom - i eto sapnica za raketne motore....

 

odi u bolje ZG kvartove, vidiš kak oni skupi Mercedesi BeMVeji svako malo lepo izgore, ispumpaj im rezervoare, tebi gorivo a njihovim vlasnicima mir od požara...

 

napravi klackalicu a ja sa 100+ kg ti dajem početni potisak za raketu (proporcionalno najviše goriva se troši na početku, dok ubrzava, pa da ti pomognem)..

 

i kad raketa doleti do Andromede, za ovaj moj skok meni i mojim nasljednicima prepiši 5%...

 

Kak vele Podravci - ak nemre drugač' - onda pošteno!

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Venera je "ruski planet", kaže šef Roskosmosa
nije ajar vlasnik andromede nego i eksluzivno za čitatelje bug-a...uskoro mjenjam ime galaksije...isto tako uskoro nema više besplatnog fotografiranja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice