Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

poruka: 16
|
čitano: 7.945
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde".
10 godina
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

 

BUG-naš časopis za najbolje zatvranje godine uvijek na razini i liniji kvalitete, izvrsnosti i profesionalizma.

Hvala Bugovci!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 11 hvala 2
11 godina
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Super glavne teme...

Pre veliko zasicenje 'pametnih' uredjaja i toliko toga duplo i troduplo imamo doma (PC, mob, konzole, smartTV, laptopi, tableti, chromecasti...) i onda vidim pametno pojačalo za 10000kn?! Da nemamo sve doma nabrojano ok, ali kaj nije bolja opcija neko integrirano pojacalo za realno puno manje love i integrirano na postojece kucne 'komunalije' koje vecina nas ima doma, u đepu... 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Ok za kasni test Alder Lakea, ali mogli ste barem staviti vijest da je izašao.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Smijem li dati TD postu kojem je moderator stisnuo HVALA ?

Probat ću pa ću vidjeti, tako je najpoštenije.

 
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Je li stigao u BiH na kioske, zna li tko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
coldGT kaže...

Super glavne teme...

Pre veliko zasicenje 'pametnih' uredjaja i toliko toga duplo i troduplo imamo doma (PC, mob, konzole, smartTV, laptopi, tableti, chromecasti...) i onda vidim pametno pojačalo za 10000kn?! Da nemamo sve doma nabrojano ok, ali kaj nije bolja opcija neko integrirano pojacalo za realno puno manje love i integrirano na postojece kucne 'komunalije' koje vecina nas ima doma, u đepu... 

 

 

 

Bilo je (i bit će) i toga  

 

Evo nekih dosad objavljenih recenzija:

 

https://www.bug.hr/recenzije/cambridge-audio-cxa61-novo-lice-dugogodisnje-uzdanice-23450

https://www.bug.hr/recenzije/nad-c338-dobrodosli-u-buducnost-1282

https://www.bug.hr/recenzije/tangent-ampster-bt-ii-za-na-stol-a-moze-i-sa-strane-11686

 

Kad govorimo o pojačalima, apsolutno najveći interes vlada upravo za pametnim modelima, koji su pojačalo, ali također i source za sve tipove digitalne glazbe, stoga njima trenutačno dajemo blagu prednost pred "klasičnim" modelima.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
neaktivan
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

dobar broj.

- izdvajam Ribića  i softverske peripetije u službi $$$

 

- kao i uvijek Baksin periferno-punjački kutak

 

- malo se pretjeralo sa ciframa... Denis obavio 70% izdanja, al ga nađiđa sa pločom od 1100€, laptop 28K kn..itd... 

frit-frit, listaš dalje i onda Davor nastavi sa ciframa kao NAD i sl.

 

Čovjek dobije ptsp , te pazi sad...čim otvorim stranicu nekog hw, PRVO povirim cijenu, te mi je to okidač da čitam temeljito ili čitam kasnije da ubijem vrijeme.

Stoga, malo više smrtničkog materijala.  Ne sumnjam ja da recenzent uživa na posuđenom uzorku gladit ušne školjke, ali inflacija je Bangova Olufsona, Nadova, Kefova...

dajte raji malo dostižnih bureka.. integralni  burek s yamahom, pitu od onkya i sl 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
EricCartman kaže...

Ok za kasni test Alder Lakea, ali mogli ste barem staviti vijest da je izašao.

 Upravo to, za testove svi smo očekivali kasnije, ali niti A o vijesti koja je bila No1 cijele godine skoro u Tech svijetu.

16 godina
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Ne kontam zasto se uvijek zalite na sadrzaj, na objavljene ili neobjavljene vijesti itd... I ljudi u Bug-u imaju svoje zivote. Ruku na srce, s obzirom na sve sto se dogadja ja sam im zahvalan sto jos uvijek postoji magazin mog djetinstva! Hvala BUG i sretni praznici! Da ste zivi i zdravi!

 
8 0 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
Adin kaže...

Ne kontam zasto se uvijek zalite na sadrzaj, na objavljene ili neobjavljene vijesti itd... I ljudi u Bug-u imaju svoje zivote. Ruku na srce, s obzirom na sve sto se dogadja ja sam im zahvalan sto jos uvijek postoji magazin mog djetinstva! Hvala BUG i sretni praznici! Da ste zivi i zdravi!

 Pa tako su i Bosni razmisljali i vidi gdje ih je to dovelo. 

4 godine
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
torrente kaže...

Stoga, malo više smrtničkog materijala.  Ne sumnjam ja da recenzent uživa na posuđenom uzorku gladit ušne školjke, ali inflacija je Bangova Olufsona, Nadova, Kefova...

dajte raji malo dostižnih bureka..

 KEF nedostižan? Pa bar su oni uvijek bili cijenama pristupačni.

11 godina
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
zelenapaprika kaže...
torrente kaže...

Stoga, malo više smrtničkog materijala.  Ne sumnjam ja da recenzent uživa na posuđenom uzorku gladit ušne školjke, ali inflacija je Bangova Olufsona, Nadova, Kefova...

dajte raji malo dostižnih bureka..

 KEF nedostižan? Pa bar su oni uvijek bili cijenama pristupačni.

 https://sigma-audiokoncept.hr/proizvod/kef-ls50-wireless-ii/

2 godine
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Sutra u jutro prije posla; Tisak, kutija winstona, Bug, mali ledeni čaj i vozi... 

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Veliki test besplatnih antivirusnih programa,
coldGT kaže...
zelenapaprika kaže...
torrente kaže...

Stoga, malo više smrtničkog materijala.  Ne sumnjam ja da recenzent uživa na posuđenom uzorku gladit ušne školjke, ali inflacija je Bangova Olufsona, Nadova, Kefova...

dajte raji malo dostižnih bureka..

 KEF nedostižan? Pa bar su oni uvijek bili cijenama pristupačni.

 https://sigma-audiokoncept.hr/proizvod/kef-ls50-wireless-ii/

 Svašta. Oni su često bili prvi izbor zbog povoljnih cijena. Tako je bilo nekada. Sada ih više toliko ne pratim, a ovo je kerefeka. Vraga bih dao 20K kuna za to.

4 godine
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Kupio sam novi BUG. Molim boga da ne budem razočaran.

EDIT: Prelistao i ponešto pročitao. Jako dobar broj.

 

Šuštiću, kod takvih usluga se obavezno pročitaju uvjeti korištenja, pogleda se što još o usluzi piše na internetu, te se pitaju forumaši za iskustva. To nikome ne treba biti ispod časti. Ti si bogme skupo platio svoju nepažnju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 20:20 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Veliki test besplatnih antivirusnih programa, Alde

Evo ga Miro, obećao sam čim se domognem kioska koji ga imam moja slika sa Bug-om i Alderom ide ovdje*:

 

Moram ovo staviti i u Intel Core Club, jer moja je sreća prevelika :-D

*Nemojte reći nikome da sam se posvađao sa curom jer sam dao za "te gluposti" koje ona misli da su preskupe. Ali se smirila kada nije imala masku u jednom Butiku pa je istu platila 6 puta skuplje. Rekla je "sad smo kvit" :-D

Moj PC  
3 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice