Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

poruka: 31
|
čitano: 27.518
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto ".
15 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

 

Ja kada sam bio mali, dobra vila me pitala da li želim veliku ćunu ili dobo pamćenje... Ne sjećam se što sam joj rekao.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 8:09 (fredii).
Moj PC  
43 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

E sad ste me bacili u brigu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Ako sve radi kako treba 🥂🥂🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

u samo 30 godina* 24 %?! ak ovak nastavimo, uskoro nam neće biti potrebne rakete do mjeseca. 

 

*kol'ki ti je bio '93.?

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
bio mali ili veci
najbitnije je
da je cesci
sve ti znas, ali nista ne kontas
 
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Penis bonus, pax in domus !

 

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Berecki postaje Raos novoga doba.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
30 god?, zanimljivo.Koincidira sa trenutkom otakad su strucnjaci rekli da imamo klimatske promjene i zagrijavanje (od ind. revolucije), NAKON cega je stvarno i poceo prosjecan rast temperature i NAKON cega su ljudi poceli govoriti o chem trailsima tj tragovima aviona koji ostaju cijeli dan i prelaze u izmaglicaste oblake ( za razliku od contrailsa). Gledajuci zadnjih par godina pitam se da li osim na povecanje penisa to djeluje i na elementarnu inteligenciju koja mora da je pala vise nego penis narastao barem sudeci po socijoloskom eksperimentu zvan covid.
 
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Nema veze sto mi je mali, zato je mekan ko dusa 

 
22 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za

Dobar trol. Dobar.  Meni je moj mali, al je zato i tanak. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

e kvragu i ovak sam nespretan, ako poživim još 30-40 g ovim tempom ću se stalno saplitati.... 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 11:55 (Stric_Jura).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Penis treba promatrati kao zaseban organizam. Zašto su dinosauri postali veliki? Budući da uzrok nije veća razina kisika u atmosferi niti drugačija gravitacija/tlak, ostaje povećana razina CO2, tj. veća temperatura i više vlage u globalu što korelira s većom dostupnošću hrane.

Dakle porast veličine penisa možda zaista korelira s globalnim zagrijavanjem i većom dostupnošću hrane. Ljudi su u zadnjih 30 godina postali veći i teži pa je realno za očekivati da su se i neki organi povećali. Zašto ne svi? Pa zato jer raspodjela energije nije simetrična - nejednakost u ljudskim zajednicama reflektira se unutar ljudskih individua pa tako kumulativno više energije ode na penis nego na mozak. To pak dodatno korelira s većom izloženošću seksualno eksplicitnom materijalu te povećanom frekvencijom natezanja kožice - erekcija zahtijeva energiju, a frekvencija natezanja opet korelira s depresijom koja je isto kod ljudi u porastu. Uočiti i da depresija korelira s mozgom, tj. inteligencijom - zamagljuje ju, pa imamo i pozitivnu povratnu spregu, čime ovako nagli porast postaje sve manje iznenađujuć. Treba li napomenuti da su ljudi u depresiji skloniji i više jesti? Pa eto i viška energije i pretilosti.

 

No sve to znači da je ovaj porast privremen i možda je već dosegnut vrhunac jer je u našem slučaju globalno zagrijavanje naglo pa i inverzno proporcionalno s dostupnošću hrane i količinom života iako zbog faznog pomaka većina nas to još ne osjeti.

Amenoum
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 12:32 (PaleRider).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
12cm, kaj su to mjerili djeci u 4 osnovne?😂😂😂🍼🍼
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Boris grozni kaže...
12cm, kaj su to mjerili djeci u 4 osnovne?😂😂😂🍼🍼

  pa znaš zašto je mujo imao najveći pimpek još u prvom osnovne: jer mu je bilo 30 godina.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Koliko sam shvatio, ispostavlja se da smo zabrinuti zbog svega drugog (nabrojanog), a ne zbog veličine :)
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

ma još stoljeće-dva i najpopularniji kostim će biti benzinska crpka, makar svi vozili EV...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Super! Nemam se zbog čega brinuti :)
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Mene nesto pravo brine ovolika briga buga za penisove.....

I nedavno bijase slicna tema?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Treba ispitati koliko povećanje penisa korelira s povećanjem brzine interneta kroz isti vremenski period.

 
11 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Damir22 kaže...
Mene nesto pravo brine ovolika briga buga za penisove.....

I nedavno bijase slicna tema?

A da kad Informatika više nije zanimljiva, pogotovo na ovom našem malom Balkanskom tržištu sa sve manje stanovnika=ošli ljudi trbuhom za kruhom.

 

Prije deset godina, pa ovakav članak na Bug-u je prilično teško zamisliti.Ali danas eto, ima tu svega i svačega pomješano da bi bilo zanimljivije itd.

 

Ako gledaš s druge strane, onda smo napredni jer se ipak piše o vrlo bitnim temama.Pogledaj ovo dole, to je producirala ili odradila Norveška nacionalna televizija.Zamisli da je to kod nas odradio HRT na ovaj način.Ja to kod nas ne mogu zamislit, ili nastao bi kaos iako tu nema baš ništa kaj Hrvatska javnost ne smije vidjeti.Jubitu to tretira kao hm 18+ obrazovni sadržaj.Kako bi isti sadržaj tretirali Hrvatiči i Katolička crkva,.........................................

 

 

Dalje znaš nasilje je poželjno u zabavnim javnim medijima(serije i filmovi), ali ovak nekaj prezentirano pa to je živi užas.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 17:58 (rambox).
16 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Pala je tiraža Buga. Većina nas je zadnji primjerak čitala na toaletu prije više od 10 godina. Sada su se okrenuli ideji web portala. Problem web portala je što je tata google sve i živi se od klikova.

Čudim se da nisu zabranili ulazak na stranicu svima nama koji imamo adblock uključen.   Ono što je index.hr sada su postali i svi ostali. Nema šanse da ne bude Knoll, Žanamari, Ella i ostala ekipa redovito na Bugu već ove godine.

 

Crna kronika, siva politika, sport, dojke i guzice - sažetak svih webportala u RH.

 
8 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
PaleRider kaže...

 Pa zato jer raspodjela energije nije simetrična - nejednakost u ljudskim zajednicama reflektira se unutar ljudskih individua pa tako kumulativno više energije ode na penis nego na mozak. 

 Otud ona izreka; "glup si k`o kujac" 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
11 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za

mislim da je izreka nastala zato jer bljuje kad mu je najljepše 

16 godina
online
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Moj mali nije debeli ali je zato kratki je bil ulet od frenda curama kad smo izlazili :)
16 godina
online
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Korny1603987 kaže...

 

Crna kronika, siva politika, sport, dojke i guzice - sažetak svih webportala u RH.

 Dokazano je, da dugotrajno/ili po želji buljenje u navedeni "bio hardver" nesumljivo liječi.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 15:16 (rambox).
10 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Rekao bih da je stvar čiste evolucijske prirode i seksualne revolucije, jer partnerke sada znaju za bolje. Davno su prošli dani kad se moj stari mogao vaditi na to da je ono po filmovima fotomontaža i da ne postoji veći od 15

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 16:22 (spookymulder84).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Ovo istraživanje je šturo.

Nitko nije tijekom tih godina istraživao koliko velika čuna utječe na IQ.

Jesu li muški inteligentniji s malim, ili su inteligentniji "oni" s velikim ?

 

Oduzima li ta velika neman krv i kisik mozgu, pa su malo manje pametni ljudi s velikim..

 

To me sve zanima, a nigdje nema znanstvenog istraživanja...

 

Utjehe radi, bar.... 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I za
Korny1603987 kaže...

Pala je tiraža Buga. Većina nas je zadnji primjerak čitala na toaletu prije više od 10 godina. Sada su se okrenuli ideji web portala. Problem web portala je što je tata google sve i živi se od klikova.

Čudim se da nisu zabranili ulazak na stranicu svima nama koji imamo adblock uključen.   Ono što je index.hr sada su postali i svi ostali. Nema šanse da ne bude Knoll, Žanamari, Ella i ostala ekipa redovito na Bugu već ove godine.

 

Crna kronika, siva politika, sport, dojke i guzice - sažetak svih webportala u RH.

 Čitanje BUG-a na web portalu nikad ne može zamijeniti čitanje papirnatog izdanja (na bilo kojem mjestu). 

 

15 godina
offline
Je li veliki penis razlog za zabrinutost? I zašto

Kaze draga meni dragi mali ti je.....

Ja jeste mali ali je tehnicar,

Ma kaze da je i inzinjer kad je mali mali je....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice