Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

poruka: 30
|
čitano: 7.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr".
16 godina
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Boss room.

Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

mogu je lijepo razmontirati, kamen po kamen (od vrha, jasno), i dati časnu sestru da će je vratiti kao što je bila. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Čini se da su našli Sanaderovu ili Gazdinu tajnu sobu kao kod kolege im Vidoševića :)

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
dustydaman kaže...

Čini se da su našli Sanaderovu ili Gazdinu tajnu sobu kao kod kolege im Vidoševića :)

 glup si stim forama nije ovo index ni 24sata 

14 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Ma stednja na materijalu, vjerojatno su i tri puta farbali hiroglife
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
GSP kaže...
dustydaman kaže...

Čini se da su našli Sanaderovu ili Gazdinu tajnu sobu kao kod kolege im Vidoševića :)

 glup si stim forama nije ovo index ni 24sata 

Ivice, jesi to ti 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Ajar kaže...

mogu je lijepo razmontirati, kamen po kamen (od vrha, jasno), i dati časnu sestru da će je vratiti kao što je bila. 

Čak i ugraditi još stariju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Khufu? Zašto bi to bila njegova piramida? Ne misle valjda da ju je on napravio? lol

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Diablo86 kaže...
Ma stednja na materijalu, vjerojatno su i tri puta farbali hiroglife

 Pogodio si. Nije ovo Kufuova piramida nego TutanKalmetina. Trebalo ih je biti još 10, ali je TutanKalmeta za tu paru ofarbao tunele.  

5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Piramide su zasigurno najveci misterij povijesti.

Uopce nisu bile nikakve grobnice i starije su daleko nego sto se misli... Egipat je nista po pitanju piramida osim sto je piramida u gizi na samom sredistu planeta. Najvece piramide su u kini i bosni. Cijeli svijet je pun piramida i one nemaju veze s egiptom, cini se da su ostaci neke drevne civilizacije.

Najzanimljivije od svega jest to da danasnja tehnologija ne bi mogla od tih materijala napraviti takvu piramidu, tako izrezati, izbusiti... nemoguce za danasnje inzinjere.

To megalitno kamenje od kog su gradjene piramide nije obicno kamenje vec kombinirano sa granitom, zapravo odlican provodilac elektromagnetne energije koja je vjerojatno dolazila iz podvodnih tokova vode (svaka piramida ima podzemne tokove vode ispod sebe)

Ko zna sta je na ovom svijetu sve bilo prije nas i sta se desavalo...

Interesantno je da je bosanska piramida jedna od dvije koje jedine jos uvijek zrace teslin skalarni val sa vrha... ostale su sve prestale raditi... izgleda da su piramide bili nekakvi uredjaji.

 

Zanimljivo je i to da su sve piramide gradjene na cakrama planeta, na energetski najintenzivnijim mjestima zemlje.. dok su sva drevna svetista povezana energetskim linijama za te cakere zemlje na kojima su piramide...

Imamo i u hr primjer toga, istarske linije i istarski pentagram koji su energetskom linijom vezani za piramidu sunca u bosni i najvjerojatnije juzno za piramide u egiptu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 18:02 (overhead).
 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

Piramide su zasigurno najveci misterij povijesti.

Uopce nisu bile nikakve grobnice i starije su daleko nego sto se misli... Egipat je nista po pitanju piramida osim sto je piramida u gizi na samom sredistu planeta. Najvece piramide su u kini i bosni. Cijeli svijet je pun piramida i one nemaju veze s egiptom, cini se da su ostaci neke drevne civilizacije.

Najzanimljivije od svega jest to da danasnja tehnologija ne bi mogla od tih materijala napraviti takvu piramidu, tako izrezati, izbusiti... nemoguce za danasnje inzinjere.

To megalitno kamenje od kog su gradjene piramide nije obicno kamenje vec kombinirano sa granitom, zapravo odlican provodilac elektromagnetne energije koja je vjerojatno dolazila iz podvodnih tokova vode (svaka piramida ima podzemne tokove vode ispod sebe)

Ko zna sta je na ovom svijetu sve bilo prije nas i sta se desavalo...

Interesantno je da je bosanska piramida jedna od dvije koje jedine jos uvijek zrace teslin skalarni val sa vrha... ostale su sve prestale raditi... izgleda da su piramide bili nekakvi uredjaji.

 

Zanimljivo je i to da su sve piramide gradjene na cakrama planeta, na energetski najintenzivnijim mjestima zemlje.. dok su sva drevna svetista povezana energetskim linijama za te cakere zemlje na kojima su piramide...

Imamo i u hr primjer toga, istarske linije i istarski pentagram koji su energetskom linijom vezani za piramidu sunca u bosni i najvjerojatnije juzno za piramide u egiptu...

 koga boli k....

5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

pa ako te za takve stvari boli k.... onda pij, jedi, radi i spavaj

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

pa ako te za takve stvari boli k.... onda pij, jedi, radi i spavaj

 to bi se prije za tebe reklo i tebi slicnima, jer takvi iz same dosade izmisljaju toplu vodu upravo radeci tolp

Intel Core™ i7 Forever
5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

ako vas ne zanima, nemojte sudjelovati u temi i trolati bez veze.

ima ljudi koje to zanima i koji vole razmisljati o takvim stvarima

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

Piramide su zasigurno najveci misterij povijesti.

Uopce nisu bile nikakve grobnice i starije su daleko nego sto se misli... Egipat je nista po pitanju piramida osim sto je piramida u gizi na samom sredistu planeta. Najvece piramide su u kini i bosni. Cijeli svijet je pun piramida i one nemaju veze s egiptom, cini se da su ostaci neke drevne civilizacije.

Najzanimljivije od svega jest to da danasnja tehnologija ne bi mogla od tih materijala napraviti takvu piramidu, tako izrezati, izbusiti... nemoguce za danasnje inzinjere.

To megalitno kamenje od kog su gradjene piramide nije obicno kamenje vec kombinirano sa granitom, zapravo odlican provodilac elektromagnetne energije koja je vjerojatno dolazila iz podvodnih tokova vode (svaka piramida ima podzemne tokove vode ispod sebe)

Ko zna sta je na ovom svijetu sve bilo prije nas i sta se desavalo...

Interesantno je da je bosanska piramida jedna od dvije koje jedine jos uvijek zrace teslin skalarni val sa vrha... ostale su sve prestale raditi... izgleda da su piramide bili nekakvi uredjaji.

 

Zanimljivo je i to da su sve piramide gradjene na cakrama planeta, na energetski najintenzivnijim mjestima zemlje.. dok su sva drevna svetista povezana energetskim linijama za te cakere zemlje na kojima su piramide...

Imamo i u hr primjer toga, istarske linije i istarski pentagram koji su energetskom linijom vezani za piramidu sunca u bosni i najvjerojatnije juzno za piramide u egiptu...

 

 Piramide u Bosni ne postoje.

5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

haha.. kako ne?

dokazano je da su piramide nakon cega su bosanske vlasti dozvolile samo istrazivanja otvorenih tunela i strogo zabranile bilo kakva istrazivanja vrha piramide

mozda bas zato sto je to jedna od piramida koja jos nije "ugasla"

pip kamerom su razni istrazivaci izmjerili da iz njenog vrha zraci teslin skalarni val 28khz

 

to, jesu li to piramide ili ne, je bilo pitanje na pocetku.... odavno se dokazalo da su piramide i to naprotiv, cini se starije od onih u egiptu

 

edit, bio sam tamo prosle godine. kad udjes u te tunele, jednostavno osijetis tu neku energiju....mnogi se idu tamo lijeciti s njom

kad dodjes tamo i prodjes sve te tunele koji su dozvoljeni za posjetu, ne mozes rec da to nije piramida i da je prirodno djelo...

 

isto je i sa rtnjem u srbiji, kad se pomislilo da je piramida... svjetske vlasti su zabranile istrazivanja kao sto su pokusale zabraniti i u bosni...

sve je to mutno oko tih piramida, u kini su stotine piramida. Kineske vlasti zabranile svima pristup i posumile ih...

egipatske vlasti zabranile istrazivanja u tunelima kad su otkrili ona mala vrata u tunelicu, probusili ih i htijeli poslat unutra drugog robota...

ima tu nesto tajno oko svih tih piramida

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 19:56 (overhead).
 
0 7 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

haha.. kako ne?

dokazano je da su piramide nakon cega su bosanske vlasti dozvolile samo istrazivanja otvorenih tunela i strogo zabranile bilo kakva istrazivanja vrha piramide

mozda bas zato sto je to jedna od piramida koja jos nije "ugasla"

pip kamerom su razni istrazivaci izmjerili da iz njenog vrha zraci teslin skalarni val 28khz

 

to, jesu li to piramide ili ne, je bilo pitanje na pocetku.... odavno se dokazalo da su piramide i to naprotiv, cini se starije od onih u egiptu

 

edit, bio sam tamo prosle godine. kad udjes u te tunele, jednostavno osijetis tu neku energiju....mnogi se idu tamo lijeciti s njom

kad dodjes tamo i prodjes sve te tunele koji su dozvoljeni za posjetu, ne mozes rec da to nije piramida i da je prirodno djelo...

 

isto je i sa rtnjem u srbiji, kad se pomislilo da je piramida... svjetske vlasti su zabranile istrazivanja kao sto su pokusale zabraniti i u bosni...

sve je to mutno oko tih piramida, u kini su stotine piramida. Kineske vlasti zabranile svima pristup i posumile ih...

egipatske vlasti zabranile istrazivanja u tunelima kad su otkrili ona mala vrata u tunelicu, probusili ih i htijeli poslat unutra drugog robota...

ima tu nesto tajno oko svih tih piramida

 daj nebulazni, nista tamo nije zabranjeno, kupi kartu pa se sam uvjeri, manje citaj a vise prakse!lp

Intel Core™ i7 Forever
5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

daj barem citaj...

lijepo sam napisao da sam bio tamo

sve pod video nadzorom

di god se okrenes, snima te kamera... kladim se da bi, pri pokusaj penjanja na vrh, odma vojska dosla po tebe

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 20:46 (overhead).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
.
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Ne znam gdje si ti bio, ali u Visokom sigurno nisi jer tamo ne da nema kamera, nego nema ničega, a na vrh se slobodno popneš. Jedino što je ograđeno jest ono gdje je onaj tip kao "pronašao" neke dokaze, koji uopće nisu dokazi.
5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

da u visokom, taj ogradjen dio nisam vidio... nista nije ogradjeno ali kamere snimaju piramidu sa svih strana

i ulazi u tunel za koje se tek prosle godine otkrilo da su kilometarski labirint sve do primaide, takodjer su pod kamerama...

nije tema o ljekovitosti ali procitaj malo...

http://www.glas-slavonije.hr/357475/11/Ljekovita-moc-bosanskih-piramida

ne znam jesu li snimali sta, ali i national geographic je bio tamo i planirao raditi emisiju

nebitno cemu je sluzila, je li veca i starija od egipatskih... ali jasno je da to nije nikakvo prirodno brdo nego piramida napravljena ljudskom rukom... mozda je bas to taj ogradjen dio gdje nisam bio... ali sam vidio slike.. nemoguce da onakve kamene ploce jedana nslagana na drugu.. koje cine to "brdo" su prirodne.... ponavljam to nisam vidio osim na slikama

 

ajde da smo u 2010oj ne bi se cudio, ali danas kad cijeli svijet zna da u bosni postoje piramide, ne vjerujem da jos ima ljudi koji tvrde da to nije tocno

jer vise to nije osmanagiceva propaganda da bi potaknuo kupnju svoje knjige... danas je to mjesto istrazivanja svijetskih arheloga i znanstvenika

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 21:48 (overhead).
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Razni znanstvenici, svjetske vlasti, visoke energije, kvarcna frekvencija, Tesla, tokovi vode, rašljar, skalarni val, čakre, pentagram...

 

Čovječe.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

mislim da sam fulao forum... previse robota ispranih mozgova ovdje nesvijesnih da je zemlja zivo bice kao i mi...ima svoje energetske tokove, svoje cakre....ima svoju dusu

zapravo, zivlja je od mnogih ljudi danas na njoj...

 

da, cakre, pentagram...upravo to... bog ti oprostio sto si se odrekao vlastite duse

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 22:01 (overhead).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat

Naravno da ima, ali ne znam zakaj je potrebno izvoditi mitologiju od toga.

Stvari vrlo jednostavno objašnjive ako se imalo interesiraš za astronomiju, astrofiziku i fiziku općenito.

Nikakve rašljare nije potrebno uvoditi u priču.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
neaktivan
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

hahah fiziku?

teoriju relativnosti i teoriju struna.... ne zanimaju me takve nebuloze....

fizika je 1900g postala laz i propaganda (gle cuda, bas u to teslino skalarno doba) i danas je bazirana vecinom na turbo-matematickim jednadjbama koje nemaju veze sa stvarnoscu

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 22:26 (overhead).
 
0 12 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

mislim da sam fulao forum...

Definitivno, ajde fino zamoli moderatora da te odjavi s foruma i zivio ti nama.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
overhead kaže...

hahah fiziku?

teoriju relativnosti i teoriju struna.... ne zanimaju me takve nebuloze....

fizika je 1900g postala laz i propaganda (gle cuda, bas u to teslino skalarno doba) i danas je bazirana vecinom na turbo-matematickim jednadjbama koje nemaju veze sa stvarnoscu

 bolje nemoj

6 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Umirem od smijeha....tip dođe na informatički forum prodavati maglu...još je zaboravio spomenuti...prave graditelje piramida... NLO koji su pomagali reptilima... Bosanci zato imaju reptilske krvi u sebi:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznatu pr

Jbg danas svi imaju pristup internetu, da svima pokažu svoje gluposti

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Velika piramida u Gizi skriva do sada nepoznat
Neki naučnici tvrde da je hidrogen, zato što ga ima u tako velikoj količini, osnovni element na kome se temelji univerzum. Ja ne mislim tako. Ja kažem da postoji puno više gluposti nego hidrogena i da je glupost osnovni element na kome se temelji univerzum.

Frank Zappa

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice