Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip

poruka: 9
|
čitano: 10.470
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip".
9 godina
offline
Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip

Konačno jedna tipkovnica koja ne svijetli kao lunapark, odličan izbor. 

 

Samo bih napomenuo, u potpisu jedne fotke stoji "...njemačke umlaute umjesto balkanskih dijakritika" što je pomalo netočna tvrdnja jer isti dijakritici, Č, Ć, Š, i Ž (osim Đ) postoje recimo i u češkoj abecedi, isto kao i u slovenskoj s izuzetkom Ć i Đ (a gdje se bez problema koriste tipkovnice s oznakama SLO/CRO layouta) te mi se čini da je navod "balkanski dijakritici" u isto vrijeme i pomalo netočan i pomalo neodređen. Znam da se pri tome mislilo na layout koji odgovara za Hrvatsku, BiH, Srbiju te Sloveniju (Crna Gora je ubacila dva nova slova u svoju abecedu), ali u isto vrijeme nije ni Slovenija na Balkanu. Ovo ne napominjem zato da solim pamet, čisto je zbog one mladeži koja čita ove tekstove, a koja sama ne zna napisati ni običan oglas (pa zato svako malo naletim na oglas gdje se prodaje nešto ne korišteno, ne rapakirano, ne upotrebljavano...) pa da ne steknu krivu predodžbu oko layouta.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip

Ne znam baš. Božanstveno tipkanje sa onim malim enterom...

EDIT: nema se para za pretplatu, komentirao sam sliku na vrhu :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 0:05 (hudibitek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno
hudibitek kaže...

Ne znam baš. Božanstveno tipkanje sa onim malim enterom...

 Kojim malim Enterom? 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno

slika u članku .. (ne odgovara stvarnoj tipki, jednoredna visina..) .. no osim tog mi je malo 'blesavo' što je već duže enter okrenut naopako ili najgore kad zavuku ž .. onak, zašto bi to svjesna osoba napravila (osim da napakosti 'balkanišejuzerima' kad su već balkanci etiketirani :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip

Reklamni tekst ili recenzija, pa moram platiti da bi je pročitao? Dno dna!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 0:53 (BlackMoon).
Moj PC  
1 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno
BlackMoon kaže...

... pa moram platiti da bi je pročitao? ...

Moraš? Dečki i cure iz buga su pripremili tekst, ako želiš pročitati, imaš mogućnost platiti. 

U bespućima interneta naći ćeš i besplatnu (i s puno reklama oblijepljenu) recenziju. Zar nije lijepo što možemo birati?

 

Samim svojim komentarom istaknuo si želju za čitanjem takvih sadržaja i time dodatno potvrdio tržišnu odluku staviti ga iza paywalla.

16 godina
moderator
offline
Re: Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno
BlackMoon kaže...

Reklamni tekst ili recenzija, pa moram platiti da bi je pročitao? Dno dna!

 

Komentar ti je glup sam po sebi, a iz normalno glupog postaje izuzetno glup kad se uzme u obzir činjenica da sam tipkovnicu kupio s vlastitim novcima 

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
offline
Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno tip

Jedna od mana kupnje ovakvih tipkovnica, recimo mene je to odbilo, je proces reklamacije:

 

u slučaju naručivanja s Dropa ili direktno od proizvođača, ako nešto ne radi (a kod ovih entuzijast tipkovnica to zna biti često), kasne s isporukom ili se zagubi pošiljka, reklamacija se svodi na dobru volju službe za korisnike proizvođača kod kojeg si kupio. A o tome ima dosta horror priča 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Varmilo Moonlight 109 ISO DE VEM - Božanstveno
Davor kaže...
BlackMoon kaže...

Reklamni tekst ili recenzija, pa moram platiti da bi je pročitao? Dno dna!

 

Komentar ti je glup sam po sebi, a iz normalno glupog postaje izuzetno glup kad se uzme u obzir činjenica da sam tipkovnicu kupio s vlastitim novcima 

 Jesi li promislio malo prije početka vrijeđanja kako ću kupiti nešto čije karakeristike ne mogu vidjeti, zato jer moram platiti? Znači ja da kupujem kao ćorava kokoš, a ti si ono što si želio kupiti imao na probi?

A o vokabularu jednog zaposlenika BUG-a, novinara, informatičara, ili što već jesi, neću ni komentirati...

Za primjer drugima...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice