Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

poruka: 11
|
čitano: 6.534
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog".
15 godina
offline
Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

Izgleda stvarno odlicno.

Top potez sa inventoryem takoder...jako dobro odrzavaju brend igre.

 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

Izgleda mi previše 'cartoonish', i zvukovi pušaka su smiješni, nekako plastični. Ne sviđa mi se to da se previše trude svidjeti mlađim gamerima kojima su Valorant i Overwatch pojam za pucačinu iz prvog lica.

Ono staro sivilo iz CS:GO mi se ipak više sviđa, ali nek ne diraju samu mehaniku pucanja i kretanja i biti će to ok.

Novi smokeovi su zanimljivi, ali ne nužno i bolji, treba odigrati par mečeva i vidjeti kako to funkcionira.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

Igrao se 1.6 svakodnevno po igraonicama uz warcraft 3. Ah, nema toga više... Anyway dao sam priliku CS nedavno kad je prešao u FTP model i u prvih 5 partija je svaka imala bar jednog cheatera koji uništi 15 v 15 game. Znači ljudi ga mole u chatu da prestane cheatati, a on odgovara "OK, evo samo još jedna runda pa onda ugasim cheat". Alt-F4 unistall.

 
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već
Mr.Mrkvica kaže...

Igrao se 1.6 svakodnevno po igraonicama uz warcraft 3. Ah, nema toga više... Anyway dao sam priliku CS nedavno kad je prešao u FTP model i u prvih 5 partija je svaka imala bar jednog cheatera koji uništi 15 v 15 game. Znači ljudi ga mole u chatu da prestane cheatati, a on odgovara "OK, evo samo još jedna runda pa onda ugasim cheat". Alt-F4 unistall.

 

jel nije premium zaštićen od cheatera? 

 

u svakom slučaju očito da Valve nešto radi kako treba oko te igre, jer je global offensive jedna od najigranijih igara u povijesti i konstantno ima ogroman broj igrača

14 godina
offline
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već
Snoozly kaže...

Izgleda mi previše 'cartoonish', i zvukovi pušaka su smiješni, nekako plastični. Ne sviđa mi se to da se previše trude svidjeti mlađim gamerima kojima su Valorant i Overwatch pojam za pucačinu iz prvog lica.

Ono staro sivilo iz CS:GO mi se ipak više sviđa, ali nek ne diraju samu mehaniku pucanja i kretanja i biti će to ok.

Novi smokeovi su zanimljivi, ali ne nužno i bolji, treba odigrati par mečeva i vidjeti kako to funkcionira.

 Potpuno se slažem s tobom. Ovi smokeovi su meni  bezeveze kao i ono kad bacis grenade u smoke da on nestane. Pucanje je jednostavno previse slično Valorantu i to me najviše smeta jer tu igricu nikako ne volim. Pokušavam već dva dana pronaći neke negativne komentare po twitteru ali ih ne pronalazim što bi značilo da se igra stvarno svima dopada. Meni je samo žao da će se CSGO uništiti sa ovakvom novom igrom koja toliko podsjeća ponajprije na Valorant pa onda na ostale igre. UI u kojem ti pokazuje brojeve kad napravis kill me podsjeća na Crossfire, onaj trag metka iz AWP-a , ma hrpetina stvari koje mi se nikako ne sviđaju. 

13 godina
offline
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već
Cansee kaže...
Mr.Mrkvica kaže...

Igrao se 1.6 svakodnevno po igraonicama uz warcraft 3. Ah, nema toga više... Anyway dao sam priliku CS nedavno kad je prešao u FTP model i u prvih 5 partija je svaka imala bar jednog cheatera koji uništi 15 v 15 game. Znači ljudi ga mole u chatu da prestane cheatati, a on odgovara "OK, evo samo još jedna runda pa onda ugasim cheat". Alt-F4 unistall.

 

jel nije premium zaštićen od cheatera? 

 

u svakom slučaju očito da Valve nešto radi kako treba oko te igre, jer je global offensive jedna od najigranijih igara u povijesti i konstantno ima ogroman broj igrača

 Probali su sa linkanjem tel. broja sa steam acc ili tako nešto ali nemožeš ti F2P igru očistiti od cheatera, nema šanse. I ja sam prestao igrati CSGO baš zbog toga.

 

Popularan je jer je zabavno gledati top level igrače i marketing oko tih turnira je ogroman. Dodaš na to da je užasno lagano skinuti i krenuti igrati (f2p + low sys requirements) i dobiješ mega popularnu igru.

5 godina
offline
Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

Ovo izgleda gore nego indie naslovi koje radi jedna osoba. Što je sa Mostarom, Travnikom i Banja lukom na 0:58?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već

To ce biti dodane mape za neki casual sigurno?  Ne vjerujem da ce ici u map pool. Nesto slicno kao ovo ako si igrao, pratio sjetit ces se.

7 godina
offline
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već
Cansee kaže...

jel nije premium zaštićen od cheatera?

 

Postoji "prime status' i 'trust factor' sustav koji te štite od cheatera. Ukoliko imaš dobar trust factor onda su šanse da ćeš naletiti na cheatera vrlo male, a na očitog cheatera koji spinbota nepostojeće. Jedino je naravno problem što u rankovima iznad LE velik broj igrača koristi wallhack i to vrlo perfidno tako da ga je teško detektirati, ali zato onda postoje 3rd party platforme poput Faceita koje imaju puno bolji anticheat i moderatore/admine. Zato gotovo svi koji igraju imalo ozbiljnije, igraju isključivo Faceit matchmaking.

 

rocko9 kaže...
Snoozly kaže...

Izgleda mi previše 'cartoonish', i zvukovi pušaka su smiješni, nekako plastični. Ne sviđa mi se to da se previše trude svidjeti mlađim gamerima kojima su Valorant i Overwatch pojam za pucačinu iz prvog lica.

Ono staro sivilo iz CS:GO mi se ipak više sviđa, ali nek ne diraju samu mehaniku pucanja i kretanja i biti će to ok.

Novi smokeovi su zanimljivi, ali ne nužno i bolji, treba odigrati par mečeva i vidjeti kako to funkcionira.

 Potpuno se slažem s tobom. Ovi smokeovi su meni  bezeveze kao i ono kad bacis grenade u smoke da on nestane. Pucanje je jednostavno previse slično Valorantu i to me najviše smeta jer tu igricu nikako ne volim. Pokušavam već dva dana pronaći neke negativne komentare po twitteru ali ih ne pronalazim što bi značilo da se igra stvarno svima dopada. Meni je samo žao da će se CSGO uništiti sa ovakvom novom igrom koja toliko podsjeća ponajprije na Valorant pa onda na ostale igre. UI u kojem ti pokazuje brojeve kad napravis kill me podsjeća na Crossfire, onaj trag metka iz AWP-a , ma hrpetina stvari koje mi se nikako ne sviđaju. 

 

Slažem se s većinom stvari, ali ima nekoliko pro igrača koji se pobunili protiv nekih promjena. Igra je još u beti tako da će sigurno biti promjena kad Valve posluša mišljenje pro igrača, a ono im je najbitnije ako žele zadržati popularnost esporta.

 

StonedAssassin kaže...

Ovo izgleda gore nego indie naslovi koje radi jedna osoba. Što je sa Mostarom, Travnikom i Banja lukom na 0:58?

 

Možda ništa, a možda neke casual mape ili eventualno neka operacija u najboljem slučaju.

13 godina
offline
Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već ovog

nikad ga nisam volio zbog čudnog hodanja i što nema ads pa mi je pucanje dodatno nerealno

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Valve najavio Counter-Strike 2, igramo ga već

Pauzirajte video sa Valveovog YT kanala na 56. sekundi

 

 

 

I možete da vidite ovo:

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice