Valheim u tjedan dana premašio milijun prodanih pr

poruka: 6
|
čitano: 9.430
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valheim u tjedan dana premašio milijun prodanih pr".
8 godina
offline
Valheim u tjedan dana premašio milijun prodanih pr

nekad sam kupovo early acces igre,igram je par godina ... odigram ,zasitim se a ona još uvijek u early accesu godinama 

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Valheim u tjedan dana premašio milijun prodani
warhammer kaže...

nekad sam kupovo early acces igre,igram je par godina ... odigram ,zasitim se a ona još uvijek u early accesu godinama 

 

Developerima je jedino bitno da si ju ti kupio a ne dobio... Dokle god ima ljudi koji plaćaju EA dotad će i biti developera koji izdaju EA naslove i nikad ih ne završe.

15 godina
offline
Valheim u tjedan dana premašio milijun prodanih pr

ovo je samo još jedan pokazatelj očaja, odn. općenitog manjka kvalitetnih (i dovršenih) igara, pa se kupuje bilo što. jadno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 13:19 (Ajar).
Moj PC  
2 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Valheim u tjedan dana premašio milijun prodanih pr

Svakom loncu poklopac, ali baš svakom, pa sine mili kako ti se da. Igra je vrhunska čak i u EA stanju, da je prvo probat, pa se onda razkenjat o nečemu o čemu očito pojma nemaš niti si proba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 14:42 (Mojojo).
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Valheim u tjedan dana premašio milijun prodani
Mojojo kaže...

Svakom loncu poklopac, ali baš svakom, pa sine mili kako ti se da. Igra je vrhunska čak i u EA stanju, da je prvo probat, pa se onda razkenjat o nečemu o čemu očito pojma nemaš niti si proba.

 Slazem se, iako ja sam osobno zatrazio refund jer klincima se nije dopala a htio sam s njima igrat, medutim ako volite survival igre ista je top.

Battlenet - TheProdigy#2234
13 godina
offline
Re: Valheim u tjedan dana premašio milijun prodani
Ja bih rekao da je veci problem kada izađe poludovrsena dobra ideja, puno ljudi zagrize u pocetku (sto ju popularizira), ali tako izostaje onaj pravi boom u jednom vremenskom trenutku (kad bude 1.0), tj. razvodni se kasnije bas kad ne treba. Za SP nije toliko bitno (npr. Satisfactory) ali za pretezno MP zna biti pogubno.

Treba samo ne sjesti odmah za nju vec pricekati barem godinu dana, sto sam ja i napravio za DeepRock i Satisfactory. Samo to nije lako bas uvijek...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice