UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

poruka: 43
|
čitano: 11.678
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si".
15 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Meni nije jasno kakp kada Google i Microsoft ima konferenciju niste "live".

 

Mislim da je baza gore navedenih developera daleko veća za Android, Windows, JS i Machine Learning/AI, nego IOS developera.

 

Ili možda ovi gore nisu u trendu? 

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Upravo ju gledam, izgleda za sada sve obećavajuće! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Sad imamo memoji, Petric sad ne mora u ushicenju pisati o govancetu koje prica. Sad moze pisati i o vlastitom liku iz crtanih filmova

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Gledam apple watch na  hr storeu. Zasto je serija dva toliko skuplja.Ne kuzim se uopce u te satove njihove pa ako netko moze objasniti

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju

mislim da je glavna razlika brži proc, gps, waterproof i nešto svijetliji ekran ... trica dodaje još i cellular, siri priča i poboljšanja sitna sva ostala.

12 godina
odjavljen
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Nisam doma ne mogu pratit, jel možemo očekivat SE 2 ili nikaj od toga? jel traje još uopće?

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
iOS apps na macOSu :)))
13 godina
online
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Zin8 kaže...

Nisam doma ne mogu pratit, jel možemo očekivat SE 2 ili nikaj od toga? jel traje još uopće?

I ja sam čekao neki novi iPhone, ali ništa od njega večeras! 

Više sreće najesen! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Novi Hw uvijek ide na jesen.

Sve ovo su totalne gluposti. Apple vise nema veza sa Job-sovim vidjenjem svega.

Dark tema, novi oblici govanceta, pracenje koliko sam sto koristio i sl...

Jedna od korisnih stvari je grupiranja notif.  (cek koliko ono godina cekamo ovo, ma dajte molim vas, ovo vise nije ni smijesno)

Promoviraju macOS kao nedodirljivo savrsenstvo a ne radi nista bolje od windowsa (sada ce se neki podrugljivo nasmijati).

Mislim da moje novce Apple nece skoro vidjeti.

...

.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Nista od iPhonea SE :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Ja samo znam da je ios11 jedan od najgorih ikad.Tako los ios nikad nisu izbacili.Toliko bugova i sranja.Toliko sam puta morao restartat svoj ip8plus da boli glava.

Mislim da sljedeci telefon ovaj put nece bit ip. Ako do tad nokia izbacio nesto top mogla bi biti nokia

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Kill Frenzy kaže...

Ja samo znam da je ios11 jedan od najgorih ikad.Tako los ios nikad nisu izbacili.Toliko bugova i sranja.Toliko sam puta morao restartat svoj ip8plus da boli glava.

Mislim da sljedeci telefon ovaj put nece bit ip. Ako do tad nokia izbacio nesto top mogla bi biti nokia

Slažem se u dijelu kada kažeš da je iOS11 teško govance po pitanju "kvalitete i sigurnosti"! 

Ali se nikako ne slažem u "najavi", kako slijedjeći mobilni gadget neće biti iPhone. 

 

Pokušat ću izgurati cijelu 2018 i koliko trebam 2019-te, pa si utvaram da ću dočekati uber super duper iPhone 12XL sa olovkom, koji bi isto tako mogao mi poslužiti makar četri slijedjeće godine. 

ATJ Lučko
16 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

sms delivery report ?

 

bo to f ios 31

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
robee1 kaže...

Novi Hw uvijek ide na jesen.

Sve ovo su totalne gluposti. Apple vise nema veza sa Job-sovim vidjenjem svega.

Dark tema, novi oblici govanceta, pracenje koliko sam sto koristio i sl...

Jedna od korisnih stvari je grupiranja notif.  (cek koliko ono godina cekamo ovo, ma dajte molim vas, ovo vise nije ni smijesno)

Promoviraju macOS kao nedodirljivo savrsenstvo a ne radi nista bolje od windowsa (sada ce se neki podrugljivo nasmijati).

Mislim da moje novce Apple nece skoro vidjeti.

...

Ako mislis da je Windows superiorniji OS, onda nikad nisi koristio high-end Apple racunalo dulje od 2 dana.

 

Windows je negdje od 8ce postao alternativa MacOSu. Jako je dobar OS, ali Microsoft je apsolutno profulao ciljeve koje jedan OS treba osigurati. Od bazicnih stvari su se makli u budalastine sa Storeom i novim UIem itd, a realizirali su ih na nevideno losi nacin u usporedbi s Appleom.

 

Imaging, Time Machine, diagnostics (AST2), server-side, file system, Terminal + bash, App Store i nepotreba za driverima je ono sto cini macOS vjerojatno najboljim izborom za bilo koju osobu zaposlenu u tech/biznis sektoru.

Da ni ne ulazim u kontinuitet sa drugom Appleovim platformom (iOS - FaceTime, iMessage, Calendar, Cloud... pa evo sada i sa Mojave mozes vrtit iOS appove).

 

macOS i iOS je definitivno najbolji/pouzdaniji ekosustav. Ima svoju cijenu, ali radi na besprijekoran nacin. I to govorim kao netko tko nije Appleovac.

 

Kada mi netko uspije klonirati Windows laptop u drugi bez da koristi 3rd party rjesenja neka mi se javi. Macbook 2 Macbook transfer s kompletnim klonom hard diska traje mozda 30 minuta nakon raspakiravanja kutije, bez ikakvih podesavanja, softvera itd.

 

macOS je definitivno superioran Windowsu u zadnje vrijeme u definiciji operativnog sustava. Steta sto hackintosh postaje nemoguc uskoro.

P.S. Bootcamp Windows 10 na Macbooku radi vjerojatno bolje nego Windows na bilo kojem Dellu ili Lenovu. To jos nisam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 5:29 (Mitch).
6 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Govorim kao netko ko je koristio i još uvijek koristi sve tri platforme, i mogu potvrdit da sa Windowsi sa razlogom još uvijek imaju skoro 90% udio (88,6 u 2017) u PC svijetu. Da, imaju svojih problema, da, nekad nisu neka riješenja najbolje izvedena, da, neke stvari bi možda mogli kopirat od Mac OS-a ali osim ako nisi neki wanabi yupi koji se,mora kurčit sa Eplom nema razloga preplatit svaku njihovu stvar bar 3 puta i to bez ikakvog načina za upgrejd. Da su cjenovno malo bliže PC konfiguracijama možda bi bili malo zanimljiviji ali ovako osim ako ne sereš pare ne vidim previše pluseva da se itko prebaci sa prozora na jabukicu.

Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Smijemo snati na cemu vrtis macos?
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
nikonja kaže...

Govorim kao netko ko je koristio i još uvijek koristi sve tri platforme, i mogu potvrdit da sa Windowsi sa razlogom još uvijek imaju skoro 90% udio (88,6 u 2017) u PC svijetu. Da, imaju svojih problema, da, nekad nisu neka riješenja najbolje izvedena, da, neke stvari bi možda mogli kopirat od Mac OS-a ali osim ako nisi neki wanabi yupi koji se,mora kurčit sa Eplom nema razloga preplatit svaku njihovu stvar bar 3 puta i to bez ikakvog načina za upgrejd. Da su cjenovno malo bliže PC konfiguracijama možda bi bili malo zanimljiviji ali ovako osim ako ne sereš pare ne vidim previše pluseva da se itko prebaci sa prozora na jabukicu.

Ja koristim i zapravo najvise vremena provodim na Windowsima, no samo zato sto sam prisiljen zbog nekih softverskih rjesenja.

 

Apple je samo preplacen u nekim dijelovima EU i HR.

 

U Americi je iMac 5K sa i7 @4.2GHz, 16GB rama, 1TB ssd i Radeon 580 oko 3100$.  To je jedna prosjecna placa. Racunaj si da je bi u HR onda pravilno bio cijenjen na nekih 7.5k kn. Tad bi ga svi imali.

 

Umbel kaže...
Smijemo snati na cemu vrtis macos?

MacBook Pro mid-2017 15", i7 @2.9, 16GB, 500gb ssd, Radeon 560.

Ovo pisem sa MBP early 2015 - 15", i7@2.2, 16GB, 1TB. Vjerojatno najbolji laptop kojeg ce Apple ikad proizvesti.

 

Daily driver mi je Dell Precision 7510 sa 64GB RAMa i Windows 10/macOS Sierra. (iz MojPC).

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 8:55 (Mitch).
8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Na nikonja sam mislio, posto sam prilicno siguran da macos nije vidio, a kamoli da “sva tri koristi paralelno”.
9 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

@Mitch

 Koristim oba OS-a paralelno, PC i mini. Jednostavno mi macOS nije sjeo :) . Neke stvari su ok a neke i nisu. Ne kazem da je win superiorniji no meni je ugodniji za rad. Daleko od toga da je savrsen. Slazem se da macOS radi stabilnije.

...

.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Dead kaže...
ATJLučko kaže...

Slažem se u dijelu kada kažeš da je iOS11 teško govance po pitanju "kvalitete i sigurnosti"! 

 Ne bih se složio s ovom tvrdnjom uopće. Obrazloži mi kako mu je to narušena kvaliteta i sigurnost?

A gdje je kumst kada je masa ljudi imala problema tijekom “vladavine iOS11” verzije?! 

Zar je trebalo toliko nadogradnji i popravaka, da ne spominjem neke “backdoor-ove”, pa one crne poruke, što god već! 

 

U svakom slučaju, kvaliteta i sigurnost neke verzije se očituje u što manje nadogradnji “zbog ispravaka” nekih nedostataka, a to sa verzijom iOS11, nije bio slučaj! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju

Da, to je istina. BUG je iskljucivo Windows i Android medij.
Mislila sam da se nesto promijenilo u 20+ godina, ali eto nije, na zalost.
Logicno bi bilo da BUG prenosi MS i Google konfe.

16 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

haha,naslov je najbolji "nista novog hardwera".Mozda zato sto je to Worldwide Developers Conference. Kujis ono,konferencija za developere softwera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 16:17 (Romano).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Odlična stvar koju sam vidio je da će CarPlay sada podržavati 3rd party navigacije. Stvar koja mi je falila do sada.
I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju" Si

Očekivano od developers konferencije. Dark mode mi je odličan ma macu.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Kao netko tko ne koristi appleove proizvode:
1. Dark mode tek sada?? Dobro jutro Apple.
2. Opet ti animojii? To je kao nesto sto zasluzuje biti dio prezentacije? 😑
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
AA-d00d kaže...
Kao netko tko ne koristi appleove proizvode:
1. Dark mode tek sada?? Dobro jutro Apple.
2. Opet ti animojii? To je kao nesto sto zasluzuje biti dio prezentacije? 😑

Kao netko tko “ne prati na nastavi”što profesor tumači postavi ovakva pitanja, komentar je samo ”sjedni 1”!!!! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
ATJLučko kaže...
AA-d00d kaže...
Kao netko tko ne koristi appleove proizvode:
1. Dark mode tek sada?? Dobro jutro Apple.
2. Opet ti animojii? To je kao nesto sto zasluzuje biti dio prezentacije? 😑

Kao netko tko “ne prati na nastavi”što profesor tumači postavi ovakva pitanja, komentar je samo ”sjedni 1”!!!! 

 Nisam računao da stvarno netko koristi ono animirano govance.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Mitch kaže...

Ako mislis da je Windows superiorniji OS, onda nikad nisi koristio high-end Apple racunalo dulje od 2 dana.

 

Windows je negdje od 8ce postao alternativa MacOSu. Jako je dobar OS, ali Microsoft je apsolutno profulao ciljeve koje jedan OS treba osigurati. Od bazicnih stvari su se makli u budalastine sa Storeom i novim UIem itd, a realizirali su ih na nevideno losi nacin u usporedbi s Appleom.

 

Imaging, Time Machine, diagnostics (AST2), server-side, file system, Terminal + bash, App Store i nepotreba za driverima je ono sto cini macOS vjerojatno najboljim izborom za bilo koju osobu zaposlenu u tech/biznis sektoru.

Da ni ne ulazim u kontinuitet sa drugom Appleovim platformom (iOS - FaceTime, iMessage, Calendar, Cloud... pa evo sada i sa Mojave mozes vrtit iOS appove).

 

macOS i iOS je definitivno najbolji/pouzdaniji ekosustav. Ima svoju cijenu, ali radi na besprijekoran nacin. I to govorim kao netko tko nije Appleovac.

 

Kada mi netko uspije klonirati Windows laptop u drugi bez da koristi 3rd party rjesenja neka mi se javi. Macbook 2 Macbook transfer s kompletnim klonom hard diska traje mozda 30 minuta nakon raspakiravanja kutije, bez ikakvih podesavanja, softvera itd.

 

macOS je definitivno superioran Windowsu u zadnje vrijeme u definiciji operativnog sustava. Steta sto hackintosh postaje nemoguc uskoro.

P.S. Bootcamp Windows 10 na Macbooku radi vjerojatno bolje nego Windows na bilo kojem Dellu ili Lenovu. To jos nisam vidio.

 Dada, sve 5 ako zanemarimo linux OS, ubuntu/arch/debian , svi oni pojedu macOS-ove za 0kn, a IOS !??, dobro, sve to lipo i krasno ali 90% developera će uzeti android

Trust nobody, become the best !
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju
Hm?

Pricam o ekosustavu. Ne operativnom sustavu.

Kakve veze ima arch, kad ne postoji arch za mobitele?


iOS macOS kombinacija je najseamless kombinacija koju mozes kupiti. Sve je povezano fenomenalno i to je nedvojbeno.
6 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple otvara WWDC uz iOS 12, "pametniju

Ajde opet dubioza, arch/ubuntu/debian su distre linuxa koje koriste PC, android, svaki android je baziran na, ti mi reci čemu, i onda će ti biti jasno što sam htio reći

Trust nobody, become the best !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice