Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerijka p

poruka: 4
|
čitano: 3.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerijka p".
15 godina
offline
Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerijka p

zar nigerijski princ nema prioritet ili se njega namirilo pa sad može dalje? 

 

ured: jel to ova nigerija (pozivni +234)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 10:50 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerij
Upisati fakultet je relativno jednostavno.... Financirati ga do kraja..... Tu i nismo daleko od nigerije....za neke nije problem, za neke je velik.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerijka p

Nije lako studirati na hrvatskom fakultetu ako nisi iz mjesta studiranja...  Naprimjer stan u Splitu je min 200eura plus svi drugi troškovi zagreb isto...  Ajde da ti fakulteti nešto valjaju ali teška su nula isto su strašno korumpirana zastarjela i svi fakulteti zatvaraju oči na bube prepisivacine i slično...  

Na kraju najviše se prevare oni koji uče jer uče najčešće  zastarjelo i glupo gradivo i vjerojatno nemaju vezu za zapošljavanje jer 99% prepisivacine su oni kojima samo treba papir da se negdje uhljebe...  Možda se što promijenilo u zadnje vrijeme ali iskreno mislim da je to sve gore jer je hiperinflacija doktora magistara i sličnih a onda vidimo doktore poput banozica mihanovića i dr savršenog...  Jer onaj savršeni ne bi završio high school u americi a ovdje je neki fizičar...

Živimo Hajduk
 
2 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uz hrvatske elektroničke setove ova će Nigerij
Bilo bi joj jeftinije preseliti u hr, uclaniti se u hdz i kupiti diplomu na ekonomiji u Osijeku. Jest da nije sto zeli....

::coffee::

Ozbiljno...
Wow
10K amera za fax u Nigeriji. Not cheap. Zalosno je da se (visoka) edukacija mora placati igdje u svijetu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice