Utopija i američke prerade britanskih serija

poruka: 9
|
čitano: 6.077
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Utopija i američke prerade britanskih serija".
6 godina
offline
Utopija i američke prerade britanskih serija

Još mi ostalo 20 minuta od prve sezone mr.robot...sve u svemu izgleda da te serije od nazad 4-5 godina većinom imaju pretjerano visoke ocjene..prošle sedmice odgledao sve epizoda od Legion... triba čitati review s niskim ocjenama...većinom su te niske ocjene opravdane...za sada jedino orange is the new black zaslužuje visoku ocjenu

 

utopija...imam orginal verziju na disku... odgledao prvih 15 minuta i stavio sa strane s obzirom da je tih 15 minuta bilo vrhunski:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Utopija i američke prerade britanskih serija
Utopiju su oni krenuli rimejkati?! Utopiju, uz Brejking bed jednu od najboljih serija uopće su oni krenuli rimejkati?!? Anbilivibl.

I, da, glazba je u britanskoj verziji nevjerojatna. Jbšmi, serija bi bila osjetno drugačija, pače lošija, da je unutra bilo koja druga glazba.
Pis on ju :P
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Utopija i američke prerade britanskih serija

Što bi tek reka na patetične kopije nordijskih serija.

 

Ko da igram opako loši port sa konzola i j*bem im sve po spisku i mislim kako im je pošlo za rukom sj*bat sve što se sj*bat moglo.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 20:31 (memulica).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Utopija i američke prerade britanskih serija

Nisam ni znao da je remake, uglavnom meni je odlična, budem baš pogledao britansku za usporedbu iako baš i ne mogu prožvakati britanski naglasak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Utopija i američke prerade britanskih serija

Osobno preferiram američke verzije.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Utopija i američke prerade britanskih serija
Ako nisi gledao UK verziju ne znaš što pričaš. Vrh
 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Utopija i američke prerade britanskih serija
Gledao sam the office obje verzije, broadchurch i house of cards i u ta tri primjera sam više uživao u američkim verzijama. Ne kažem da je do kvalitete nego mi je zanimljivije..
12 godina
offline
Re: Utopija i američke prerade britanskih serija
love2ml86 kaže...
Gledao sam the office obje verzije, broadchurch i house of cards i u ta tri primjera sam više uživao u američkim verzijama. Ne kažem da je do kvalitete nego mi je zanimljivije..

House of Cards nije baš "jedan-na-jedan" remake, ali oba serijala su mi odlična (iako je zadnja sezona US serije teža banana bez Spaceya).

Office sam gledao samo US verziju, a Broadchurch samo UK pa ne mogu baš usporediti (zanimljivo je da Tennant ima istu ulogu u US verziji ).

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
Re: Utopija i američke prerade britanskih serija
Odlična serija, baš sam ju gledao u vrhuncu lokcdowna u travnju, i paralelne su bile jezive, sada samo čekam rusko cjepivo, čekaj😅 već ga imamo 🤣
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice