Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

poruka: 47
|
čitano: 11.553
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1".
16 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Odlicna vijest. Odmah idem na godisnji od mjesec dana. Kaj je sigurno sigurno je ;)

 

 

 

 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

-uskoro spremna je bila prije par mjeseci.. sad je sprena za puštanje 's lanca' (za juzere).

-jedino što se ne zna je pod kojim poetskim nazivom će biti .. 20-03 ili h1 ili proljetna ili možda kao poštanske markice, obilježje godine.. korona edišn?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Trebalo je 12-og. Jučer info da odgađaju slike za OEM proizvođače zbog krpanja zadnje skupine zerodaya.

Možda ipak puste 12-og "po kućama".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
ihush kaže...

-uskoro spremna je bila prije par mjeseci.. sad je sprena za puštanje 's lanca' (za juzere).

-jedino što se ne zna je pod kojim poetskim nazivom će biti .. 20-03 ili h1 ili proljetna ili možda kao poštanske markice, obilježje godine.. korona edišn?

 Covid Edition :)

morrisoN
7 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
mislim da su je ko i pingvini svoju nazvali 2004, po godini i mjesecu xD

moram priznat da mi windowsi zadnjih par updateova postaju sve manje stabilni, a sve više grešaka se pojavljuje kako miću klasićne settingse i sve manje toga radi, npr keyboard layout mora bit isti ko i jezik inace se layout mjenja sam svako malo, pa sad u startu nema Q X nego č Dž i slićno bez obzira sta su programi instalirani pod Q i pod X i slicno.

neželim ni spominjat audio opcije i kako dolazim do njih.

uglavnom windowsi su postali bug festival a makli su sve stare korisne alate.
16 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo

samo nek mi ne sjebu notepad. Jedino u kaj se covjek jos moze danas pouzdati na win10 da radi koliko toliko ok.

13 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Nadao sam se da će Microsoft napraviti neki veći upgrade i da će preimenovati Windows 10 u Windows 20.

 

Win 10=201x; Win 20=202x ali izgleda da ipak ostaju kod imena Windows 10 u 2020. godini...

 
0 0 hvala 0
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Prema ovom videu:

 

 

Promjena imena virtualnih desktopa - iskreno nisam nikad koristio virt desktope i ne vidim neku korist toga

Poboljšana Cortana - netko koristi ovo? Ima li velike koristi od Cortane ili je to za nas beskorisno?

Poboljšani tablet mod - radujem se ovome! Imam 2in1 laptop i moram reći da touch iskreno ne radi kako treba, može poslužiti ali nije niti blizu kao Android uređaj

Poboljšani Task Manager - temperatura grafičke kartice, prikaz HDD ili SDD vrste diska, zašto ne i temperatura CPUa???

Windows Update - mogućnost postavljanja bandwidtha kod preuzimanja updatea, primjerice maksimalno 2 megabita. Izuzetno korisna stvarčica, barem meni

Reinstall/Repair windowsa - na način da se privatne datoteke spreme na Cloud pa se nakon instalacije povuču s njega (ili nešto slično)

Unaprijeđeni Notepad - Prikaz linije/kolumne na kojoj si te selekcijom komadića teksta isti se prebacuje u Search dialog. LOL! Notepad++ strepi!

Snip & Sketch - Opet, poboljšani screen snipping alat. Ja koristim "Screen Snip" iz "onog dialoga koji ti se prikaže kad klikneš na zadnju ikonu u taskbaru" ("no new notifications" što piše kad pomakneš miša po njoj)

Lock Screen - Mogućnost postavljanja PINa kod boota u Safe Mod.

Windows Defender - preimenovan u Microsoft Defender, navodno zbog toga jer se planira prebacivanje Defendera na druge platforme. AV na Linuxu??!

Optional Features - mogućnost višestrukih odabranja opcionalnih fičura putem checkboxa (trenutačno se može samo jedan po jedan, čekati da se jedan instalira pa se onda ide na drugog, itd.)

Windows Search - unaprijeđeni search razumije pogreške pri pisanju

 

Text Cursor - Ona blinkava vertikalna crta na poljima za unos teksta, sada se može promijeniti veličina i njena boja. Korisno za osobe koje ne vide najbolje.

Unaprijeđeni NarratorKorisno za osobe koje ne vide najbolje.

 

+ još par sitnica

 

 

Moj PC  
11 0 hvala 10
7 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
.

Windows Search - unaprijeđeni search razumije pogreške pri pisanju

..

 

 ali zato kad upišeš no izbaci notepad a kad upreš još jedno slovo upišeš not onda izbaci neki random fajl šta je naša kad je cjelu noc indeksira, ko da se hvali svojom gluposti.

7 godina
protjeran
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Treba pricekati par mjeseci dok beta testeri prijave sve bugove pa onda instalirati. Prosli updejti mi ubio Windows Mixed reality sve prestalo raditi, kad sam revert sve je bilo ok. Tako da, ne hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Sve mi se čini da ostajem na sedmici do daljnjeg... mislio se prebaciti, rekoh popeglali su desetku do sada...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 10:51 (miki_the_pirat).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo

Ja sam imao problema s 10. samo prvi tjedan kad je izašla. Peri deri od tada. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 11:10 (hudibitek).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
Potpisujem
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
morrisoN kaže...
ihush kaže...

-uskoro spremna je bila prije par mjeseci.. sad je sprena za puštanje 's lanca' (za juzere).

-jedino što se ne zna je pod kojim poetskim nazivom će biti .. 20-03 ili h1 ili proljetna ili možda kao poštanske markice, obilježje godine.. korona edišn?

 Covid Edition :)

 -ne, jer uz covid mora i broj-19.. a to nije broj koji odgovara.. :) marketing ne dozvoljava jer bi kupci mislili da je to prošlogodišnji build (što i je.. 19041.207). :)

 

Cro0707 kaže...

Nadao sam se da će Microsoft napraviti neki veći upgrade i da će preimenovati Windows 10 u Windows 20.

 

Win 10=201x; Win 20=202x ali izgleda da ipak ostaju kod imena Windows 10 u 2020. godini...

 -ne, win-10 (ili win-X) je posljednji.. nema win11, imaš samo oznaku builda koji bi trebao biti nešto kao datum, no kako kasni mjesec-dva tad su počeli s proljeće-jesen, mjesec i sl ili h1-h2. Datum ima smisla, winver više ne jer im je roadmap po datumu, zadano svakih 6mj neovisno ima li promjene-potrebe.. pa tad stave npr nove ikone i desktop pozadinu.. :)

 

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

..

Promjena imena virtualnih desktopa - iskreno nisam nikad koristio virt desktope i ne vidim neku korist toga

Poboljšana Cortana - netko koristi ovo? Ima li velike koristi od Cortane ili je to za nas beskorisno?

Poboljšani tablet mod - radujem se ovome! Imam 2in1 laptop i moram reći da touch iskreno ne radi kako treba, može poslužiti ali nije niti blizu kao Android uređaj

Poboljšani Task Manager - temperatura grafičke kartice, prikaz HDD ili SDD vrste diska, zašto ne i temperatura CPUa???

Windows Update - mogućnost postavljanja bandwidtha kod preuzimanja updatea, primjerice maksimalno 2 megabita. Izuzetno korisna stvarčica, barem meni

Reinstall/Repair windowsa - na način da se privatne datoteke spreme na Cloud pa se nakon instalacije povuču s njega (ili nešto slično)

Unaprijeđeni Notepad - Prikaz linije/kolumne na kojoj si te selekcijom komadića teksta isti se prebacuje u Search dialog. LOL! Notepad++ strepi!

Snip & Sketch - Opet, poboljšani screen snipping alat. Ja koristim "Screen Snip" iz "onog dialoga koji ti se prikaže kad klikneš na zadnju ikonu u taskbaru" ("no new notifications" što piše kad pomakneš miša po njoj)

Lock Screen - Mogućnost postavljanja PINa kod boota u Safe Mod.

Windows Defender - preimenovan u Microsoft Defender, navodno zbog toga jer se planira prebacivanje Defendera na druge platforme. AV na Linuxu??!

Optional Features - mogućnost višestrukih odabranja opcionalnih fičura putem checkboxa (trenutačno se može samo jedan po jedan, čekati da se jedan instalira pa se onda ide na drugog, itd.)

Windows Search - unaprijeđeni search razumije pogreške pri pisanju

 

Text Cursor - Ona blinkava vertikalna crta na poljima za unos teksta, sada se može promijeniti veličina i njena boja. Korisno za osobe koje ne vide najbolje.

Unaprijeđeni NarratorKorisno za osobe koje ne vide najbolje.

 

+ još par sitnica

 

 

-virtualci.. (sporedno dal samo desktop ili VM..) tko koristi koristi odavno, nevažan fičer no još manje za GP juzere, 'važnije' su ikone :)

-cortana.. na mobitelu/autu možda upotrebljivo tj kao i svaki ulazni uređaj, glas nije primjeren svim situacijama tj primjeren je samo izuzetku-specifično.. ali je đemsbondovski fora no beskorisno. Miš+tipkovnica su na desktopu zakon, na mobitel-tabletu je touch možda glas.. alexija i siri u kućanskim aparatima rade.. no lampa za svjeto nije pc, oni kojima ta razlika nije jasna .. :)

-tablet (na desktop dominantnom osu je recimo blasfemija, tamo je android, dok sam ms-mobač bacio jer nema supporta-appsa..) hračak iz petnih žila, tj kao da uz bager dobiješ kurblu i lopatu, ako zatreba.. PC nije tabet, nije surface, nije mobitel, nije xbox.. pc je kutija-računalo, tipkovnica-miš-ekran.. + nešto na čemu se i radi (ne samo konzumira). Pile&sisa klasa.

-taskmanager.. zapravo nevažan prikaz ali ok.. stvar je samo u wddm-u, tj sad imaš 'problem' tj AERO, kompatibilnost, staro-novo, 1.0, 1.1, 1.2.. 2.7 tj laički-paušalno, gpu koja je dovoljno dobra za npr gaming je u tasku, starije-slabije nije.. tj ne mora biti starije, dovoljno da je starije tj nema support i sl i tad uvod u dodanu umjetnu nekompatibilnsot.. x86, svi stari uređaji kao printer-skener.. gpu, audio.. + podjsetnik da je od 1703-nadalje 18-19.. upravo u vga-gpu problem 'kompatibilnost' drivera tj proizvođača koji su kasnili sa supportom koji kreće tek kad ms izbaci finalni build a oni s tim kasne par mjeseci.. i tad imaš situaciju da imaš dva-tri drivera za istu gpu, za isti win10 ovisno o buildu, dok ekšli rade driveri od xp-7-8-10.. kao npr chipset-mbo.. kretenizam i umjetna nekompatibilnost wintela koji time uz pomoć oema žele eliminirati stare win xp-7 iz mogućnosti instalacije na novom računalu uz pomoć biosa .. a sve je ista-kompatibilna x86 platforma, na kojoj ne da radi neki stariji os msa nego i drugi kao linux-mac.. jednostavno ms mrzi xp i ponaša se neurotično-neuračunjivo u tom smislu.. a to stvori problem juzeru npr prije godinu-dvije ako je kupio u tom periodu novi pc-vga.. instalira se win driver (generički, ne full s dodantim opcijama) dok install win10 drivera dovodi do rušenja-problema i sl.. i to je trajalo mjesec+ dok se support potrudio oko novog build-drivera... nepotrebni problemi, npr što bi bilo da ti neki nvidia driver nrp 444 radi s nekom vga, a 445 ne.. a da je pri tome ista kartica, kompatibilan driver i sl. tj što tad znači riječ kompatibilno? Ne zbog novog fičera kao nova serija gpu nego zbog novog builda koji koristi isti driver, može čak od xp-wddm1.. (osim što su to skoro isključivo x32bitni pa su recimo neupotrebljivi za danas većinu x64 os). Driver star desetljeće može raditi, driver star godinu ne može itd.

.. ok i temperatura je ok, kao što dodaš, zašto ne i cpu? .. + zgodno je vidjeti (bez trećih dodataka) opterećenje tj lakše je juzeru procjeniti kad se korsiti npr integrirana ili diskretna i sl. .. ali kao ikone, sporedno tj važnije je da radi, stabilno dok su upravo tim promjenama stvorili problem koji je par mjeseci ubijao juzere pogotovo na amd-radeonkama.. koje i inače imaju notorne drivere-ovisnos..

-kao i notepad, tj fičeri koji su ok, tj upravo zato i korsitim 'jači' notepad tj onaj tko to treba, dok je i stari-nepromjenjen desetljećima ok za 99% juzera tj nevažna razlika, tj samo u tome da ne trebaš 3rd party app-dodatak kao što je to s integriranim .zip ili iso-snimačem.. no i dalje korsnik iz bilo kojeg razloga koristi 'jače' app, + miljama od onog što mi nudi npr notepad++ ili 7z i tad problem takvih fičera.. koje bolje da su tu, nek su.. kao zip, ali po zagorski, ni vrit ni mimo, jer ili juzer ne zna, ne koristi i nije mu važan dodatak-opcija-mogućnost ili koisti i treba još nešto-jače.. i tad ovo nije adekvatno tj ostat ću na ++ ili ću temperaturu provjeriti drugim alatom i tad mi ovo nije važno, sporedno, nek se nađe.. samo da ne stvore problem što često naprave, korak naprijed, natrag dva.. itd.

-update tj bandwidht.. da, fičer koji već duže nude npr igre-servisi.. 'tek sad' u win.. korisno, ne ubije ostatak mreže no tek jueri s više računala-uređaja to mogu primijetiti (a to je sad već većina, iptv-mobitel itd..). Pošto to već duže nude gaming servisi, pomlo je neobično da tek sad nudi os.. (dok setovi ikona ili newsi u livetilsima ili igre koje guraju u statmeniju.. guraju godinama što većina ne želi..). Kao da razvojni tim ima nešto protiv juzera, neki svoj cilj-želju suprotno od korsiničke.. besmisleno + tek sad, ali bolje ikad nego nikad.

 

...ostalo je iz seta 'miracle-blade' reklame za set noževa :) .. no i evolucijski normalno. Više opravdanje za 'novi build' jer nešto novo mora biti, pa ide na kapaljku.

 

+ nazivi, renejmanje proizvoda-softa.. uopće nemaju kriterij, kontradiktorno.. kao dva odvojena tima (što i jesu.. ali su jedna firma, pa bi se bar na nivou firme mogli uskladiti..).

tj naziv windows defender.. širi se na linux, pa ok, objašnjivo, nije više windows (only) nego win-lin-mac-andorid.. tj microsoft-defender, ok. Priča drži vodu, slažem se :)

-no priča br.2, isti zaplet, isti kriteriji.. MSOffice, jedan od glavnih dominantnih alata-paketa, uz win-os ono što čini ms the firmom (ne defender koji nije ni bio njihov nego kupljen-dodan..).. pa se po istom kriteriju, ms-office renejma u windows .. ?? WTF? radi u cloudu, win-lin.. (upravo u linux temi mario hvali primjer excelice..) ali tu naziv microsoft mijenjaju u windows? Obrnuto od kriterija za defender?

-ili čemu? Soft je isti, možemo flomasterom promijeniti natpis.. opet je isti, no konzistentnost u nazivu, nominalni razlog promjene naziva, logika?.. nema toga u ms pr timovima.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Tice se ISO medija.

Vec nekoliko verzija unatrag su mi preveliki, 5GB pa ne mogu staviti na svoj DVD-RAM, a niti na DVD-/+ R/RW.

Pa sam prisiljen kupovati DVD DL, dovoljno mjesta.`(kad god mi zatreba nemaju ih)

Zadnjih nekoliko puta sam isao na update, vise preferiram cistu instalaciju.

Probao sam i USB pomocu raznih alata. Windows DVD Tool, Ruvus, itd i jednostavno ne sljaka.

Imam star sistem 12 godina. Intel Xeon E5430 i MBO od P45, da li ima mogucnost boot od USB teorisjki  ne znam . ali preksa nikad mi to nije uspijevalo.

Jedino ako igra uloga chip u samoj plocici USB Memory Stick (sjecam se teme, da nece ici svaki Memory Stick)

Bi li mi mogao pomoci vanski ex kuciste koji prima 2.5" ili SSD (to s SSD mi radi provjereno ali moram vaditi jer viska nemam) bi li to pomoglo?

 

Jako mi nedostaje Royal Noir, i to na Win XP je izgledalo fino.... dvobojni gornji okvir, steta sto nema te dvobojnosti i u Win 10.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Windows Build 19619-rs_prerelease.200425-1827 dobio jučer, a bila su dva i prošle sedmice.

Nema se tu šta revolucionarno očekivati. Pitanje je trenutka kada će MS uz Office 365, pardon, sada se zove Microsoft 365 ponuditi i sam operacijski sustav.
MS polira OS kako zna i umije a mi u Insider programu viđamo te opcije na sedmičnom nivodu. Neka se zadrži neka odleprša i brže no što se pojavila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
Jebodiah kaže...

Tice se ISO medija.

Vec nekoliko verzija unatrag su mi preveliki, 5GB pa ne mogu staviti na svoj DVD-RAM, a niti na DVD-/+ R/RW.

Pa sam prisiljen kupovati DVD DL, dovoljno mjesta.`(kad god mi zatreba nemaju ih)

Zadnjih nekoliko puta sam isao na update, vise preferiram cistu instalaciju.

Probao sam i USB pomocu raznih alata. Windows DVD Tool, Ruvus, itd i jednostavno ne sljaka.

Imam star sistem 12 godina. Intel Xeon E5430 i MBO od P45, da li ima mogucnost boot od USB teorisjki  ne znam . ali preksa nikad mi to nije uspijevalo.

Jedino ako igra uloga chip u samoj plocici USB Memory Stick (sjecam se teme, da nece ici svaki Memory Stick)

Bi li mi mogao pomoci vanski ex kuciste koji prima 2.5" ili SSD (to s SSD mi radi provjereno ali moram vaditi jer viska nemam) bi li to pomoglo?

 

Jako mi nedostaje Royal Noir, i to na Win XP je izgledalo fino.... dvobojni gornji okvir, steta sto nema te dvobojnosti i u Win 10.

 

Hvala

 Na rufusu odaberi MBR a ne GPT i radit ce :)

NULL!=NULL
15 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
ludizao kaže...
VladRi kaže...
Na rufusu odaberi MBR a ne GPT i radit ce :)

 

Je, ali možda će trebati s ALT + E odlockati da mu se u file systemu uz NTFS pokaže i FAT32. Obzirom da ima problema, to je uz update BIOS-a jedan od razloga zašto mu možda ne vidi USB kod boota.

 

 

 ne samo to nego baš graničan p45.. generacija bios-mbo ima problema s bootanjem ovisno o proizvođaču pa i obrnutopa neke bootaju isključvo gpt (mac-uefi..) itd..

-previše mogućih kombinacija za juzera koji se s tim ne salazi.. :) ali naravno da se može, samo koji način od nekoliko.. pa do 'ručnog' installa koj nema veze s bootom i time eliminira medij-boot-mod..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

imas na mom kanalu tutorial:

 

inace isti ti i omogucava da dan danas ativiras 10ku sa win 7 key-jem :D

 

pa eto, mozda posluzi

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
dabar_solta_V2 kaže...
keyboard layout mora bit isti ko i jezik inace se layout mjenja sam svako malo, pa sad u startu nema Q X nego č Dž i slićno bez obzira sta su programi instalirani pod Q i pod X i slicno.

 Ima negdje u postavkama za podesiti tipkovnicu neovisno od jezika. Imao sam taj problem da poslije svakog restarta prebaci na englesku tipkovnicu i uspio sam to riješiti, ali se ne sjećam točno kako.

6 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
espero kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
keyboard layout mora bit isti ko i jezik inace se layout mjenja sam svako malo, pa sad u startu nema Q X nego č Dž i slićno bez obzira sta su programi instalirani pod Q i pod X i slicno.

 Ima negdje u postavkama za podesiti tipkovnicu neovisno od jezika. Imao sam taj problem da poslije svakog restarta prebaci na englesku tipkovnicu i uspio sam to riješiti, ali se ne sjećam točno kako.

 Odeš na "language" pa imaš ispod pod Preffered languages "choose an imput method......" klinkeš pa pod "override  for default....." izabereš jezik koji je prvi.

7 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
bilo je u onom starinskom kontrol panelu, a od zadnjeg update-a nema nego u settings, a bar meni se ne ponaša kako bi trebalo nego povezuje jezik s tipkovnicom.
16 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
Envy kaže...

Windows Build 19619-rs_prerelease.200425-1827 dobio jučer, a bila su dva i prošle sedmice.

Nema se tu šta revolucionarno očekivati. Pitanje je trenutka kada će MS uz Office 365, pardon, sada se zove Microsoft 365 ponuditi i sam operacijski sustav.
MS polira OS kako zna i umije a mi u Insider programu viđamo te opcije na sedmičnom nivodu. Neka se zadrži neka odleprša i brže no što se pojavila.

Insider korisnici su zapravo MS-ovi beta korisnici jer je MS otpustio beta testere da bi uštedio... Cijelog svog života koristim Windowse, ali u zadnjih par godina su ih fkt sjebali. Updatei ili kasne sto godina (October update sam dobio tek sljedeće godine u 5. mjesecu) ili dođu na vrijeme, ali nešto sjebu. Da ne pričam o tome da kad idem doma Windowsi mi ne daju da ih ugasim bez da se updatam?!? Pa jebo te život.... Kad odem na 'Restart' neki puta mu treba i po 5 min. da pokrene reset proces, neki puta odmah. Zadnjih par mjeseci migriram na Linux iako ni tamo nije neka sreća :(, ali opet više volim koristit community driven software...

King in the castle, king in the castle ...
6 godina
protjeran
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

možemo li u miru sačekati upgrade ili ćete i dalje baljezgati....

tko me zna, zna da nisam dugo vremena prelazio na Win 10 zbog tih faličnih apgrejdova.

no, MS je uglavnom sve riješio i danas više s apgrejdima nema problema...

 

to je priznao i cijenjeni član ihush  ali teeeeeeeeeeeek nakon dugo vremena.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

Kad će ispraviti  stari "bug" gdje umjesto Hrvatski stoji Standard. Provlači se već godinama, stotine prijava na njihovom forumu i ne rješavaju problem. Počinjem sumnjati da nije greška i da je urađeno sa namjerom. Već vidim kako bi neke druge zemlje to riješile (Francuzi, Grci, Izraelci), ispravili bi to za 24 sata.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
uss kaže...

Kad će ispraviti  stari "bug" gdje umjesto Hrvatski stoji Standard. Provlači se već godinama, stotine prijava na njihovom forumu i ne rješavaju problem. Počinjem sumnjati da nije greška i da je urađeno sa namjerom. Već vidim kako bi neke druge zemlje to riješile (Francuzi, Grci, Izraelci), ispravili bi to za 24 sata.

To je nekad navodno radilo ispravno, ali sada se više niti u installer-u ne može pronaći HR layout iako radi sve radi ok po tom pitanju pa makar OCD osjetila bila nadražena.

Mislim da im je odjednom postala problem kombinacija engleskog OS-a i "divljeg" layouta (kakav je naš). Oni s HR windozerima nemaju taj problem, rekao bih.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 18:24 (pr0n_addict).
15 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
uss kaže...

Kad će ispraviti  stari "bug" gdje umjesto Hrvatski stoji Standard. Provlači se već godinama, stotine prijava na njihovom forumu i ne rješavaju problem. Počinjem sumnjati da nije greška i da je urađeno sa namjerom. Već vidim kako bi neke druge zemlje to riješile (Francuzi, Grci, Izraelci), ispravili bi to za 24 sata.

 A kad se mi sami ne možemo dogovoriti jel hoćemo biti kravate ili hrvati pa onda stave "standard" i dobro :)

 

14 godina
offline
Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windows 1

A ne znam, ako nije zlonamjerno, možda žele Hrvatski ućiniti univerzalnim default jezikom u budućnosti pa ga progurati pod Standard. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
Anđeo bez falinge kaže...

možemo li u miru sačekati upgrade ili ćete i dalje baljezgati....

tko me zna, zna da nisam dugo vremena prelazio na Win 10 zbog tih faličnih apgrejdova.

no, MS je uglavnom sve riješio i danas više s apgrejdima nema problema...

 

to je priznao i cijenjeni član ihush  ali teeeeeeeeeeeek nakon dugo vremena.

 Dosta ljudi i dalje ima problema sa mrežom...

15 godina
offline
Re: Uskoro spremna svibanjska nadogradnja za Windo
Riot kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

možemo li u miru sačekati upgrade ili ćete i dalje baljezgati....

tko me zna, zna da nisam dugo vremena prelazio na Win 10 zbog tih faličnih apgrejdova.

no, MS je uglavnom sve riješio i danas više s apgrejdima nema problema...

 

to je priznao i cijenjeni član ihush  ali teeeeeeeeeeeek nakon dugo vremena.

 Dosta ljudi i dalje ima problema sa mrežom...

 -što znači 'dosta ljudi'..? i kakvih problema s mrežom? Ima li problem veze s win10? itd .. dosta ljudi ima probleme sa zubima, s autom, s kućnim ljubimcem.. možda je to povezano s win/update i sl?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice