Uradi sam mobitel – s brojčanikom

poruka: 10
|
čitano: 2.313
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uradi sam mobitel – s brojčanikom".
15 godina
online
Uradi sam mobitel – s brojčanikom

Ovo je praktično ko i kateter

 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Uradi sam mobitel – s brojčanikom

Mislim da je kateter praktičniji.

 

Što se tiče ove makerice, fali joj još i titula hipsterice...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Uradi sam mobitel – s brojčanikom

Mislim da Sheldon zaljubljeno gleda fotografiju autorice i pokušava saznati kako da naruči ovo čudo...  

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Uradi sam mobitel – s brojčanikom

nije li to divno da ljudi zapravo imaju pametnijeg posla ali vrijeme radije troše praveći pizdarije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uradi sam mobitel – s brojčanikom
MrBlc kaže...

Što se tiče ove makerice, fali joj još i titula hipsterice...

Doticna je legit znanstvenica, dok je titula makerica ovdje cak i preumanjivanje onoga sto inace radi :D.

Ja bih prije rekao da je ovo dokaz da mozes godinama raditi na usavrsavanju sebe i zbilja visoke znanosti, ali ljudi prepoznaju trud tek kad napravis nesto ovako ekscentricno.

Nije da rulja mora prepoznati neciji trud, ali shvacas sto zelim reci.

 

Ajar kaže...

nije li to divno da ljudi zapravo imaju pametnijeg posla ali vrijeme radije troše praveći pizdarije. 

 Ja bih rekao da je najveci ačivment civilizacije da se sto vise ljudi ne mora baviti poslom o kojem im zivot ovisi. Nekada je bio plug ili grob, sada u pola godine mozes iz dnevnog boravka osvojiti 5 Grammya i pjevati novu pjesmu Jamesa Bonda, i to sve prije 18 rodjendana. Cak ti tata ne mora biti Beyonce.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 14:48 (wyks).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Uradi sam mobitel – s brojčanikom
wyks kaže...

Doticna je legit znanstvenica, dok je titula makerica ovdje cak i preumanjivanje onoga sto inace radi :D.

Ja bih prije rekao da je ovo dokaz da mozes godinama raditi na usavrsavanju sebe i zbilja visoke znanosti, ali ljudi prepoznaju trud tek kad napravis nesto ovako ekscentricno.

Nije da rulja mora prepoznati neciji trud, ali shvacas sto zelim reci.

Shvaćam što želiš reći, ali, bez ulaženja u njene kvalitete kao znanstvenice, i dalje je ovo teški hipsteraj.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Uradi sam mobitel – s brojčanikom
Ajar kaže...

nije li to divno da ljudi zapravo imaju pametnijeg posla ali vrijeme radije troše praveći pizdarije. 

Yeah.. koje li ironije. Možda baš kao mi ovdje na Bug forumu. Trošimo vrijeme pisajući pizdarije.

8 godina
offline
Uradi sam mobitel – s brojčanikom

ne podcjenjujem nikoga, ali ovo će neki lakše napraviti nego znati upotrijebiti 

waaagh ; #boycottTurkey
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Uradi sam mobitel – s brojčanikom

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uradi sam mobitel – s brojčanikom
iami kaže...

 

 Stvarno, slika govori više od 1000 riječi. Moji klinci u školi,a vjerujem i puno njih mlađih od 30 godina ne bi znali nazvati na ovakav telefon.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice