Uprava Twittera navodno će pristati prodati društv

poruka: 13
|
čitano: 10.370
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uprava Twittera navodno će pristati prodati društv".
16 godina
neaktivan
offline
Uprava Twittera navodno će pristati prodati društv

Došli smo do točke idiokracije u kojoj možete biti najbogatiji čovjek na planetu, izgraditi vlastiti svemirski brod, vjerojatno kupiti najveću svjetsku komunikacijsku platformu, i dalje se žaliti kako ste ušutkani i potlačeni, a ljudi će to popušit.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
Možda samo trola woki bagru u upravi Twittera i njihove simpatizere koji trenutno odlučuju što je sloboda govora.
Mislim da je Tik Tok trenutno najjači, a Twitter pri dnu.
vicious
3 godine
protjeran
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
viciousone kaže...
Možda samo trola woki bagru u upravi Twittera i njihove simpatizere koji trenutno odlučuju što je sloboda govora.
Mislim da je Tik Tok trenutno najjači, a Twitter pri dnu.

Sad ce krenut blesavi protesti s natpisima "#Twitter is not my social network!" 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
viciousone kaže...
Mislim da je Tik Tok trenutno najjači, a Twitter pri dnu.

 trenutno sav ovozemaljski sadržaj vijesti ima na naslovnicama implementiran twitt u vijesti.

posebno je to uhvatilo maha zadnje dvije godine.

svaka druga vijest na ovom bugu ima uglavljen twitt uz vijest.

tik tok je masovnost koja nema težinu..srednjoškolski šund zabavan i ponekima koji napuštaju pubertet u 40-ima.

 

da se kojim slučajem danas pojavi mesaja... garantiram da bi na twitteru bila objava posljednje večere... i zakucavanje na križ bi bilo najviše retwittano.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
7 godina
offline
Uprava Twittera navodno će pristati prodati društv

Panika u Woke redovima. Mozda oko nicega?

A mozda i s razlogom, jer Covfefe u 3 ujutro pracen opcim slomom zivaca na CNN-u? Priceless

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
Gebirgs kaže...

Panika u Woke redovima. Mozda oko nicega?

 najtragičnije je to, što će se u ovu kompoziciju utrpat najveće galamdžije , željne neke "njihove" belosvetske borbe u kojoj srljaju tvrdolinijaški bahato...

prošla covid revolucija, prolazi putino-ima-čojek-pravo revolucija...i sada je ovo na tapetu.

 

jednostavno će kauč-Orbani zagadit materiju...a radi se o nečem sasvim drugom.  no, što možemo...tako je,kako je...evo u sljedećem postu foruma će netko upakirat Netflix.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2022 17:28 (torrente).
15 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
Gebirgs kaže...

Panika u Woke redovima. Mozda oko nicega?

A mozda i s razlogom, jer Covfefe u 3 ujutro pracen opcim slomom zivaca na CNN-u? Priceless

 

Koliko god paradoksalno zvucalo, ali eventualni povratak Trumpa na Twitter bi mogao biti spas za CNN-ovu gledanost.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
7 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr


To svakako. Orange Man je bio vjetar u jedrima.

Ali Orange Man nema sto raditi na ovim izborima bez 2 stvari:

- TV mreza s nacionalnom pokrivenoscu - coast to coast (pri cemu ne mislim na Fox)
- Socijalnom mrezom s punom funkcionalnoscu (pri cemu ne mislim na Truth koji je sve samo ne funkcionalan)

 

Sve drugo napravljeno u prvom mandatu je premalo, preslabo, prekasno i nece imati prodju ponovo.

15 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
Gebirgs kaže...


To svakako. Orange Man je bio vjetar u jedrima.

Ali Orange Man nema sto raditi na ovim izborima bez 2 stvari:

- TV mreza s nacionalnom pokrivenoscu - coast to coast (pri cemu ne mislim na Fox)
- Socijalnom mrezom s punom funkcionalnoscu (pri cemu ne mislim na Truth koji je sve samo ne funkcionalan)

 

Sve drugo napravljeno u prvom mandatu je premalo, preslabo, prekasno i nece imati prodju ponovo.

 

Neznam zasto iskljucujes Fox u startu, jer prema zadnjim anketama (ako se dobro sjecam), 40% demokrata prati ih u primetime-u, a ako ova akvizicija Twittera od strane Elona prodje, platforma je tu.

 

Mislim da su godine faktor koji bi mogao naskoditi Trumpu.

Amerika se opekla sa starim predsjednikom (Joe ima sa 79 godina) pa sad pomalo i u "jogurt" pusu cak i konzervatici.

Posve je jasno Joe Bidena nagriza senilnost, a Trump nije daleko od njega po godinama, iako on jos uvijek ne pokazuje znakove demencije.

Izbori su tek za 2 godine i ako bi ih eventualno i dobio, jos 4 godine u bijeloj kuci, izasao bi kao 80 godisnjak sa mjesta predsjednika

 

Vjerojatno ce se kandidrati, no mislim da nece proci pored Ron De Santisa (guverner Floride, trenutno u prilicnom politickom zamahu kod konzervativaca)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
9 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
syncmaster245b kaže...
Gebirgs kaže...


To svakako. Orange Man je bio vjetar u jedrima.

Ali Orange Man nema sto raditi na ovim izborima bez 2 stvari:

- TV mreza s nacionalnom pokrivenoscu - coast to coast (pri cemu ne mislim na Fox)
- Socijalnom mrezom s punom funkcionalnoscu (pri cemu ne mislim na Truth koji je sve samo ne funkcionalan)

 

Sve drugo napravljeno u prvom mandatu je premalo, preslabo, prekasno i nece imati prodju ponovo.

 

Neznam zasto iskljucujes Fox u startu, jer prema zadnjim anketama (ako se dobro sjecam), 40% demokrata prati ih u primetime-u, a ako ova akvizicija Twittera od strane Elona prodje, platforma je tu.

 

Mislim da su godine faktor koji bi mogao naskoditi Trumpu.

Amerika se opekla sa starim predsjednikom (Joe ima sa 79 godina) pa sad pomalo i u "jogurt" pusu cak i konzervatici.

Posve je jasno Joe Bidena nagriza senilnost, a Trump nije daleko od njega po godinama, iako on jos uvijek ne pokazuje znakove demencije.

Izbori su tek za 2 godine i ako bi ih eventualno i dobio, jos 4 godine u bijeloj kuci, izasao bi kao 80 godisnjak sa mjesta predsjednika

 

Vjerojatno ce se kandidrati, no mislim da nece proci pored Ron De Santisa (guverner Floride, trenutno u prilicnom politickom zamahu kod konzervativaca)

 Koji ti onako najdrazi od top tri republikanska psihopata; Trump, DeSantis (korona ne postoji) ili Abbott (mini diktator).

8 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
Kanye za predsjednika hahaha vijest od twitter na forumu prešla u high end usa politiku
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
syncmaster245b kaže...

Neznam zasto iskljucujes Fox u startu, jer prema zadnjim anketama (ako se dobro sjecam), 40% demokrata prati ih u primetime-u, a ako ova akvizicija Twittera od strane Elona prodje, platforma je tu.

 

Mislim da su godine faktor koji bi mogao naskoditi Trumpu.

Amerika se opekla sa starim predsjednikom (Joe ima sa 79 godina) pa sad pomalo i u "jogurt" pusu cak i konzervatici.

Posve je jasno Joe Bidena nagriza senilnost, a Trump nije daleko od njega po godinama, iako on jos uvijek ne pokazuje znakove demencije.

Izbori su tek za 2 godine i ako bi ih eventualno i dobio, jos 4 godine u bijeloj kuci, izasao bi kao 80 godisnjak sa mjesta predsjednika

 

Vjerojatno ce se kandidrati, no mislim da nece proci pored Ron De Santisa (guverner Floride, trenutno u prilicnom politickom zamahu kod konzervativaca)

 Ja čitao od ljudi koji tvrde da se kuže da ionako sve vodi deep state, a frontman može bit' dresirani medvjed koji je krep'o prije dvije godine. Uostalom, za Manolića je sve to balavurdija koja piskara po Twiterima i slika se na tv, a Tata određuje kako će bit', kažu domaći upućenici.

7 godina
offline
Re: Uprava Twittera navodno će pristati prodati dr
pravi_covijek kaže...

 Koji ti onako najdrazi od top tri republikanska psihopata; Trump, DeSantis (korona ne postoji) ili Abbott (mini diktator).

 

Iskreno nemam favorita, ali bilo koja opcija koja nije nastavak ovoga dolje po meni je bolja opcija.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice