Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaju mo

poruka: 31
|
čitano: 6.198
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaju mo".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaju mo

Koliko vidim ovo je za prvih 6 mjeseci, sad cemo vidjeti za drugih 6, jer je zabrana nastala sredinom Svibnja koliko se sjecam... 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 

trzisni rezultati sonya i htc-a uopste nemaju veze sa softverom.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaju mo

sony i htc imaju tak dobre mobitele da niko ni nezna kako im se zove flagship. neznam kad sam zadnji put opce vidio da neko ima sony ili htc. dok apple, samsung, huawei, xiaomi vidam cesto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj

imam p30pro...fluidan ko bonbon.Fluidniji nego HTC kojeg sam imao zadnjih 8 godina od m9ke.Ispeglan do bola.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

pa cijenom su uz bok samsungu, appleu i pixelima.

 

 

@OP  cijela kineska industrija se temelji na kopijama, kradji i produkt je zapada, tako da ih ne bih glorificirao nimalo

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:38 (nixass).
4 godine
protjeran
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 gori po cemu i zasto ?

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
bloodborne kaže...
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 gori po cemu i zasto ?

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

10 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 gori po cemu i zasto ?

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

 kakvog bloatwarea?

znači p30 p bez bloatwarea, bolji, brži nego bilo koji samsung 

po brzini u rangu oneplus-a 

4 godine
protjeran
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 gori po cemu i zasto ?

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

 mislim da je samsung pri samom vrhu bloatwarea barem kod jacih igraca.
 sto se tice huawe-ia obrises gotovo sav bloatware osim svega 5 app: hicare, video, optimizator i da ne nabrajam.

 samsungov one-ui je toliko dobar da sam prije kupnje p30p otisao u ht proveo 10-min na p30p
 isto toliko na s10 i kad sam vidio koliko je p30p fluidniji i brzi bez razmisljanja uzeo i evo 3 mj kasnije
 i dalje mi nije zao sto sam vec X godinu zaredom u nizu preskocio samsung-ov telefon.

 osobno nikad nisam ni bio fan samsunga ( barem mobilne divizije ), a huawei sam poceo "pratiti" nakon izlaska m10p
 prije toga huawei mi je bio smijurljija iskreno. ali eto na kraju je ispao barem sa sadasnja 3 mj koristenja medu
 boljim telefonima koje sam imao prilike posjedovati ( a bilo je tu htc-a, iphonea, blackberrya i da ne nabrajam ).

 tako da nebih se slozio s tobom emui je barem meni zasad u ova puna 3 mjeseca poprilicno optimiziran i fluidan
 stavis tamnu temu i u postavkama sve fino, vidljivo na mjestu. tak da iskreno ne znam sta to tocno ljudima  na emui-u smeta.

 al jbg kak se kaze svak ima svoje veselje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:53 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Dario7 kaže...

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

 kakvog bloatwarea?

znači p30 p bez bloatwarea, bolji, brži nego bilo koji samsung 

po brzini u rangu oneplus-a 

 Ne znam za P30Pro ali znam za P20Pro i mogu ga uspoređivati sa S8 kojeg također imam doma. Samsungov UI mi je puno intuitivnije i bolje posložen od EMUI-ja. Još bi nekako preko toga prešao ali problem s push notifikacijama je katastrofa. Out of the box došao je s dosta bloatwarea s tim da se dobar dio toga može ukloniti (može i na Samsungu samo malo teže). 

Da se razumijemo, ni najmanja namjera mi nije hvaliti Samsungov software jer su i on i Huawei po tom pitanju lošiji od drugih. A opet se najbolje prodaju tako da software sigurno nije presudan faktor.

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Imam iPhone 7 i Samsung S8+ isti kujac,sve radi bez problema i sve je fluidno,nije mi jasno to svrsavsnje na 0,003 sek brzeg otvaranje neke aplikacije..S10 sam imao 2 miseca prijatelj mi ima P30 pro..pa to je sve isti kujac najveci problem kod danasnjih mobitela je kad ti padnu na pod sve ostalo je manje vise isto!
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
volegradele kaže...
Imam iPhone 7 i Samsung S8+ isti kujac,sve radi bez problema i sve je fluidno,nije mi jasno to svrsavsnje na 0,003 sek brzeg otvaranje neke aplikacije..S10 sam imao 2 miseca prijatelj mi ima P30 pro..pa to je sve isti kujac najveci problem kod danasnjih mobitela je kad ti padnu na pod sve ostalo je manje vise isto!

 Kad ti kasne ili ne dolaze push notifikacije onda nije sve isto. EMUI kronično ima taj problem i to mu je najveća mana. Kod Samsunga bi kao najveću manu stavio da nikad ne znaš kako će se slijedeći update utjecati na bateriju.

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Imao iPhone od 3 do 8i Samsung od 5-10,sve radi bez problema,nikad nisam imao problem sa notifikacijama,mozda sam imao srece.Ali mi je jedan S7 izgorio dan nakon garancije(maticna ploca)
Svi danasnji flagshipovi imaju vrlo jak hardwer razlike su minimalne,jedino kamera pravi razliku u nekim modelima,ali eto ja sam i vise nego zadovoljan s ovom u iPhone7 a mob je star par generacija.
Da se razumimo mob koristim u poslovne i osobne svrhe i aktivan sam cijeli dan,mail,whatsapp,instagram,internet,bankarstvo...
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax opet kazem , Huaweijev SW je odličan.
Emui nekome ne odgovara jer sve ikone ne izgledaju isto i takve stvari.
Što se tiče brzine i fluidnosti tu je u vrhu.
15 godina
offline
Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaju mo

Mislim da niti jednoj kompaniji na svijetu nije odgovarala ova tkzv. zabrana (koja će se naravno ukinuti) kao Huaweiu i medijska bomba koja se digla oko te zabrane.

Samsung zbog inertnosti tržište još uvijek će biti neko vrijeme ispred Huaweia ali pitanje je samo mjeseca kada će se to promjeniti.

Više nikoga nije briga o nadolazećim renderima ili špekulacija o novom Galaxyu S9, S10, S11, Note koji već... ljudima je jednostavno dopi*dio Samsung.

Baš se sjećam tamo pred kraj 90-tih ime Samsung je zvučalo baš kao sada neko žnj kinesko ime.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
volegradele kaže...
Imam iPhone 7 i Samsung S8+ isti kujac,sve radi bez problema i sve je fluidno,nije mi jasno to svrsavsnje na 0,003 sek brzeg otvaranje neke aplikacije..S10 sam imao 2 miseca prijatelj mi ima P30 pro..pa to je sve isti kujac najveci problem kod danasnjih mobitela je kad ti padnu na pod sve ostalo je manje vise isto!

 štovani forumski kolega. to je sve stvar neke osobne preference mi tu sad mozemo jedni blatit samsung drugi blatit huawei do mile volje i tako se vrtiti u krug do nove godine.
 
 tebi recimo nije jasno zasto je bitna 0.5 sek blize, pa evo subjektivno zasto je meni bitno. x puta mi se desilo produzim s posla negdje, dok sam bio mladi i putovao busom.
 ostao u gradu s ekipom curom i bam treba ic doma baterija 3-5% mob 2 god otvara zetovu stranicu za buseve ja usred nicega, nigdje rasporeda nista. hocu nazvat buraza dodi po mene na cestu.
 bi ali moj mob je to tada otvarao 2 god. jebiga, druga stvar ja za to nesto dajem 5-6 neki i 7k kn. da kad dajem tolike novce onda nesto i ocekujem za te novce.

 po onome sto je meni s10 pruzao kratkim iskustvom to nije bilo to barem za moje kriterije 21st u 2019oj god, dok me p30p istim time odusevio.
 eto jer kao sto sam naveo ja za to dajem 6k kn sto znaci da 0,003 sek je bitna jer u pitanju nije maskica s ebaya od 10 ili 30kn.
 u pitanju je nesto sto kupujem jednom u 2-3 god i posto ne mijenjam cesto onda hocu ono najbolje ako vec kupujem flagship.
 za mene to samsung od pocetka ere nikada nije bio jebiga. kao sto rekoh stvar osobne preference.
 
 neki ce se sloziti samnom, neki nece. nekima je emui sranje, nekima poput mene je ex touchwitz, sadasnji one ui sranje.
 meni nisu jasni ljudi koji evo pises imao si 2mj s10, prodao, poklonio, razbio nebitno.

 ali ja tvoj komentar gledam dosadio mi je i uzeo sam novo. i to je sloboda tvog izbora kao sto je i bila moja da uzmem p30p pored s10 ili +.
 i zato i postoji sloboda izbora i sve za svaciji ukus. imao sam i ja ip 7 iskreno jedan od ponajboljih ip do danas. s8 je imao buraz pa ga se rijesio
 nakon nepunih 6mj i vratio na ios i trenutno je ipu x i ne planira se vise vracati na android. imao je par neuspjesnih pokusaja barem za njega.
 ali njemu je iphone do jaja imao ih je vec 5 razlicitih modela i mos ga jebat njemu je dobro. ja osobno se vise nikad nebi vratio na ios i iphone.
 kak sam i reko svaka b..... ima svoje veselje.

15 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
* * *

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

Evo koristim HTC ONE (M7) kao daljinski za klimu, i telefon je doslovce iz druge galaksije kada ga uperdim (iz ladice) s Samsungom S4 koji izgleda kao jeftini platikaner, još da nadaom da je i nakon factory reseta skoro neupotrebljiv. Neki od androdi.core.prcesa (tako nekako) non stop se ruši. Ali to što se HTC kockao sa "ultra pixelima" odbilo mu se od glavu.

 

Kada sam bio u Sony centru u BG-u i kada sam tražio da mi pokažu Xperiu Z Ultra dobio sam prvi WOW efekat nakon mnogo mnogo godina. Lik ga jednostavno zvadi iz akvarijuma a metal i majstorluk u izradi telefona bio je stoljećima ispred svogvremena. Ali opet niti bljeskalice i TFT ekran nisu zadovoljavali mase.

Sony se treba riješiti mobilnog odjela jer očigledno na jednom Spidermanu zaradi više para nego na cijelom odjelu za mobitele.

 

BlueMax kaže...
* * *

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

Ma 99,9% korisnika nema blage veze šta je UI i bloatware, prilagode ga kako znaju i umiju.

 

Pravi primjer je moja mama sa nekim Leagoo kinezem. Radi bolje sada nego znatno (neki model) skuplji Samsung iz te godine kada je ona kupila svoj telefon.

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Dario7 kaže...
BlueMax opet kazem , Huaweijev SW je odličan.
Emui nekome ne odgovara jer sve ikone ne izgledaju isto i takve stvari.
Što se tiče brzine i fluidnosti tu je u vrhu.

 Izgled ikona mi je apsolutno nebitan. Postavke su mi puno intuitivnije na Samsungu (nije stvar navike jer stalno mijenjam mobitele, sljedeći sigurno neće biti Samsung). Najveći problem je što mi nekad obavijest o primljenom mailu kasni ili uopče ne dođe i to kako čujem nije ispravljeno ni na P30Pro (Link).

 

12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Envy kaže...

Evo koristim HTC ONE (M7) kao daljinski za klimu, i telefon je doslovce iz druge galaksije....

 Bez sumnje najbolji mobitel kojeg sam ikad imao.

 

Sony se ne treba riješiti mobilnog odjela nego se trebaju potruditi. Oni ne žele kupovati OLED od Koreanaca i to im je najveća greška. Teško da će netko ko je ikad probao OLED kupiti IPS. Imaju ime koje je puno jače od Samsunga ali očito ih politika ili nezainteresiranost sprječavaju da naprave pravu stvar na tržištu. Za sad se vode po onome "što manje mobitela prodamo, manje ćemo izgubiti". Nek totalno izbace nisku i srednju klasu uređaja jer tu samo Kinezi mogu naći računicu i izdaju tri flagshipa ko Apple.

14 godina
online
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...

 Izgled ikona mi je apsolutno nebitan. Postavke su mi puno intuitivnije na Samsungu (nije stvar navike jer stalno mijenjam mobitele, sljedeći sigurno neće biti Samsung). Najveći problem je što mi nekad obavijest o primljenom mailu kasni ili uopče ne dođe i to kako čujem nije ispravljeno ni na P30Pro (Link).

 

Evo već par mjeseci koristim P30Pro i nikada nikakvih problema, pa ni sa push notifikacijama, ne znam da li sam ja sretnik, ali mislim da je taj problem riješen barem kod onih koji su ga imali. Žena mi ima S10e i mili Bože kao mi je Samung ONE UI grozan, eto toliko o ukusima, a niti mi je ekran na S10e bolji i ljepši od mog na P30Pro.

10 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
Dario7 kaže...
BlueMax opet kazem , Huaweijev SW je odličan.
Emui nekome ne odgovara jer sve ikone ne izgledaju isto i takve stvari.
Što se tiče brzine i fluidnosti tu je u vrhu.

 Izgled ikona mi je apsolutno nebitan. Postavke su mi puno intuitivnije na Samsungu (nije stvar navike jer stalno mijenjam mobitele, sljedeći sigurno neće biti Samsung). Najveći problem je što mi nekad obavijest o primljenom mailu kasni ili uopče ne dođe i to kako čujem nije ispravljeno ni na P30Pro (Link).

 

 Tebi nije bitan ali najčešće na ovom forumu pročitam da je ekipi to najveći problem.

Za notifikacije prvi put čujem za P30 pro. (gmail,whatsapp) ne kasne niti sekunde, instant dolaze.

To mogu reći iz osobnog iskustva jer P30 p imam već nekih 3 mjeseca.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 15:04 (Dario7).
15 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...

 Bez sumnje najbolji mobitel kojeg sam ikad imao.

 

Sony se ne treba riješiti mobilnog odjela nego se trebaju potruditi. Oni ne žele kupovati OLED od Koreanaca i to im je najveća greška. Teško da će netko ko je ikad probao OLED kupiti IPS. Imaju ime koje je puno jače od Samsunga ali očito ih politika ili nezainteresiranost sprječavaju da naprave pravu stvar na tržištu. Za sad se vode po onome "što manje mobitela prodamo, manje ćemo izgubiti". Nek totalno izbace nisku i srednju klasu uređaja jer tu samo Kinezi mogu naći računicu i izdaju tri flagshipa ko Apple.

Žena ima xperia X već par godina i mogu reći da dobro radi i dan danas. Neprestano guraju svoj zastarijeli dizajn, tu gube dio kupaca, skupi su skoro ko drugi flagshipovi, tu gube opet dio kupaca, jedino zašto ih ljudi kupuju jest dosta dobra Android implementacija (ekstremno stabilni mobiteli) i odanost (žena sad za novi mob opet želi Sony). HTC i Sony bi se trebali ugledati na OnePlus (sitne inovacije + dobra Android implementacija + dobra cijena) i mislim da bi s obzirom na svoju reputaciju imali puno više prodanih mobitela.

 

Samsungom još uvijek ima problema sa internom memorijom. Pred dvije godine svi u firmi uzeli nove s8, ove godine pola njih je usporeno do boli (imaju bad sectore na internoj memoriji, pa kada ih Android flaga za bad, mobitel se gadno uspori), ostala polovica zadovoljni. Sjećam se da je moj stari s3 imao te probleme (tamo se još bolje mob usporio kad je morao flagati bad sector). Sad ove godine dio njih prelazi na s10, nadam se da više neće imati tih problema.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
9 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...
BlueMax kaže...
southy kaže...
Iskreno, s obzirom na kvalitetu očekivao sam da će već do sad skinuti Samsung sa trona.

 Koliko god se Samsungu prigovaralo zbog softwarea, Huaweijev je gori. A koliko je korisnicima jednostavnost i fluidnost softwarea bitna najbolje pokazuju tržišni rezultati HTC-a i Sonyja.

 gori po cemu i zasto ?

 Više bloatwarea, lošiji, sporiji i neintuitivniji UI (EMUI). 

 očigledno pojma nemaš o čem pričaš,

prednost samsung ui je sto sad napokon lici na nesto (jedino su ikone gore nego prije)  sve ostalo na strani emui, od brzine, reakcije na dodir, fluidnosti, konzinstentnosti rada mjesecima nakon kupovine, bez ikakvog usporavanja, rušenja itd.. (p30pro sa 9.1 emui) 

 

dakle samsungov one ui izgleda oku ugodnije (imam dva u kući) ,huawei bi tu trebao malo poraditi, i samsungov ima koju opciju više... tu priča završava. osobno preferiram brzinu i reakciju, nesto manje izgled koji se da mijenjati, ali to je subjektivno..

sto se tice bloata samsung je kralj, nema konkurenciju, na p30p sam jednu app disejblao i to je to..

sto se tice potrošnje baterije u radu ili standby, samsung uglavnom najgori, pogotovo nakon nekog vremena i par updatea.. 

dosta godina sam imao samsung flagshipove, pa uvijek kemijanja i istrazivanja kako produljiti trajanje baterije, kako poboljšati kameru, kako poboljšati brzinu i fluidnost, kako ovo ili ono, s p30p 0 problema i 0 istraživanja, sve radi savršeno mjesecima, čak sve bolje radi nakon svakog updatea..

 

sto se tice notifikacija i emui-a, dolaze mi sve bez najmanjeg problema dok sam sa samsungom imao problema, najviše sa whatsapp i gmail na 4g.. prelistaj s7, s8, s9 i s10 teme pa vidi koliko ih se zali na to.. to je problem od s7 jos koji se random pojavljuje i nestaje.. na p30p nijednom

 

dakle općenito puno bolje optimiziran, od boljeg rada do puno boljeg trajanja baterije kakvu samsung tesko da moze dostići takvim softverom

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 17:31 (digitall).
12 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
digitall kaže...

 

 očigledno pojma nemaš o čem pričaš,

prednost samsung ui je sto sad napokon lici na nesto (jedino su ikone gore nego prije)  sve ostalo na strani emui, od brzine, reakcije na dodir, fluidnosti, konzinstentnosti rada mjesecima nakon kupovine, bez ikakvog usporavanja, rušenja itd.. (p30pro sa 9.1 emui) 

 

dakle samsungov one ui izgleda oku ugodnije (imam dva u kući) ,huawei bi tu trebao malo poraditi, i samsungov ima koju opciju više... tu priča završava. osobno preferiram brzinu i reakciju, nesto manje izgled koji se da mijenjati, ali to je subjektivno..

sto se tice bloata samsung je kralj, nema konkurenciju, na p30p sam jednu app disejblao i to je to..

sto se tice potrošnje baterije u radu ili standby, samsung uglavnom najgori, pogotovo nakon nekog vremena i par updatea.. 

dosta godina sam imao samsung flagshipove, pa uvijek kemijanja i istrazivanja kako produljiti trajanje baterije, kako poboljšati kameru, kako ovo ili ono, s p30p 0 problema i 0 istraživanja, sve radi savršeno mjesecima, čak sve bolje radi nakon svakog updatea..

 

sto se tice notifikacija i emui-a, dolaze mi sve bez najmanjeg problema dok sam sa samsungom imao problema, najviše sa whatsapp i gmail na 4g.. prelistaj s7, s8, s9 i s10 teme pa vidi koliko ih se zali na to.. to je problem od s7 jos koji se random pojavljuje i nestaje.. na p30p nijednom

 

dakle općenito puno bolje optimiziran, od boljeg rada do puno boljeg trajanja baterije kakvu samsung tesko da moze dostići takvim softverom

 

Pričam, kao što sam i napisao, o P20Pro i S8 koje imam doma. Znači pričam o dva mobitela koje imam i o njihovim manama i vrlinama. P20pro push notifikacije nisu stizale ili su kasnile. Kad sam to nekako uspio riješiti onda je došao update i opet isto. Na s8 (uvijek je na 4g) mi nikad nije zakasnila notifikacija. I sad bi se ja trebao spustiti na tvoj nivo pa napisati da ti nemaš pojma o čemu pričaš, jer je moje iskustvo suprotno od tvoga?

9 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj

pa kako fino zaključiš hrpu stvari na osnovu toga.. genijalno.. znaci

samsung sam koristio od d750, omnie pa na dalje, sve njihove flagshipove, to je hrpa godina, znam o cem pričam, jako dobro znam o cem pricam. pogotovo jer ih jos uvijek imam

 

a moje iskustvo dijele tisuće ljudi, tako da nisam samo ja nesto rekao/kazao

 

kazes emui sporiji, lošiji.. odmah ti činjenice kažu da ne znaš šta pričaš

sporiji nije ni u snovima, pogotovo na dulje staze uspoređujući sa samsungom, a losiji jedino ako losiji znaci ružniji, jer sve ostalo su činjenice koje sam vec nabrojao, plus jos jedna - brzina updatea na noviju ver androida

 

edit; ne znam za p20p da li je dobio 9.1 koji inace donosi jos bolje optimizacije i novi datotecni sustav koji ga jos ubrzava.. sto inače imam na p30p od početka..

tako da je moguce da je nesto losiji od ovog na p30p

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 19:22 (digitall).
15 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj

Delete.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 8:52 (zzz).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
Imam trenutno iPhone XR i Mate 20 pro.
Mate je stvarno napucan sa svim i svačim,al pola toga ne radi baš najbolje.
Zvučnici su katastrofa.
Video je 2 klase lošiji nego na iPhoneu,zvuk također,zumiranje između kamera je komično loše.
Fotografije variraju između vrhunskih do neupotrebljivih,nema konstante.
Bez obzira koliko svjetlosni uvjeti bili idealni uvik izbacuje poruku da umirim uređaj,nebi da slikajem u mraku.
Ekran nakon 10min na suncu spusti osvjetljenje da se doslovno ništa ne vidi.
Otisak prsta u ekranu je na razini onoga u iPhone-u 6.
Prepoznavanje lica još gore.
Sami sistem trza,pogotovo kad pribaciš na geste.
iPhone sa druge strane gola kost i koža,al sve radi kako spada.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Unatoč američkoj blokadi Huawei povećao prodaj
BlueMax kaže...
Envy kaže...

Evo koristim HTC ONE (M7) kao daljinski za klimu, i telefon je doslovce iz druge galaksije....

 Bez sumnje najbolji mobitel kojeg sam ikad imao.

 

* * *

Je li znaš da ga možeš sa malo truda nadograditi na Andoroid 7.x radi brže i štedi bateriju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice