Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom zna

poruka: 4
|
čitano: 4.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom zna".
16 godina
offline
Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom zna

Ako mogu primijetiti, nigdje nije dana referenca na znanstveni/konferencijski recenzirani članak. Jesam li nešto propustio ili se radi o čistom marketingu?

Tetris is so unrealistic.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom zna

 

AI/ML, rula....tko zna gdje će nas sve to dovesti!1

AI/Ml neiscrpno vrelo znanja, učenja, ocean izazova, ....velik lajk za ML.

dzg
Moj PC  
0 4 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom
Flogistol kaže...

Ako mogu primijetiti, nigdje nije dana referenca na znanstveni/konferencijski recenzirani članak. Jesam li nešto propustio ili se radi o čistom marketingu?

 I mene zanima gdje je referenca.

Inače previše je hajpa oko Reinforcement learninga generalno, jer je lako recimo napraviti robota u simulacijskom okruženju

ali pravi robot kad ga realiziraš u realnom okruženju - e tu nastaju problemi.

Ali postoje mnogi uzbudljivi članci i istraživanja te je i  veliki potencijal u tom polju AI-ja.

 

 

14 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja radi s pravom dozom
Flogistol kaže...

Ako mogu primijetiti, nigdje nije dana referenca na znanstveni/konferencijski recenzirani članak. Jesam li nešto propustio ili se radi o čistom marketingu?

 Sa stranice na koju vodu riječ algoritam iz članka:


Chen, Hong, and Agrawal wrote the paper alongside Joni Pajarinen, assistant professor at Aalto University and research leader at the Intelligent Autonomous Systems Group at TU Darmstadt. The research was supported, in part, by the MIT-IBM Watson AI Lab, DARPA Machine Common Sense Program, the Army Research Office by the United States Air Force Research Laboratory, and the United States Air Force Artificial Intelligence Accelerator. The paper will be presented at Neural Information and Processing Systems (NeurIPS) 2022.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice