Ulaznice za fizički dolazak na .debug su rasprodan

poruka: 11
|
čitano: 3.374
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ulaznice za fizički dolazak na .debug su rasprodan".
10 godina
offline
Ulaznice za fizički dolazak na .debug su rasprodan

Sretno s online pristupom za 500kn.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
mpapec kaže...

Sretno s online pristupom za 500kn.

 Hvala! I mi mislimo da je cijena postavljena prenisko, ali sada bi bilo bezobrazno da je dižemo, pa smo zakupili dodatne kapacitete kod streaming providera... 

drpetric
16 godina
moderator
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
ludizao kaže...

Nisam pažljivo pratio pa ako može info - koliko je fizičkih mjesta rasprodano i po kojoj cijeni?

Točan broj sudionika bit će objavljen nakon .debuga iz kompleksnih organizacijskih razloga vezanih uz balansiranje između mjera, tri tracka predavanja u četiri odvojene dvorane i festivala IT tvrtki na otvorenom... Cijena za fizički dolazak je bila 750 kuna za redovnu kartu i 250 kuna za studentsku kartu. 

 

Molim za razumijevanja oko brojeva, dakle, do nakon .debuga. Čarobiramo da omogućimo maksimalan mogući broj fizičkih dolazaka. 

drpetric
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
Čekam reprizu 500kn davat hahah stvarno
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
dreadmoore kaže...
Čekam reprizu 500kn davat hahah stvarno

 Repriza će biti dostupna samo onima koji su platili ulaznicu... hahah stvarno... ali ne brini, ne propuštaš ništa, nije ovo za tebe... 

drpetric
14 godina
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
drpetric kaže...
dreadmoore kaže...
Čekam reprizu 500kn davat hahah stvarno

 Repriza će biti dostupna samo onima koji su platili ulaznicu... hahah stvarno... ali ne brini, ne propuštaš ništa, nije ovo za tebe... 

 Ma nači će se neki pirat da izbaci video na youtube, hahah pa će pokušati bar malo da naplati  to što ste ga uzeli lopatom. 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
Šteta, tek jučer poslao u HR na odobrenje za fizički pristup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ulaznice za fizički dolazak na .debug su rasprodan

Znaju li upuceni tko dolazi na ovakve opcenitije konferencije?

Imam dojam da je rijec vecinom o B2B dogadjaju za hrvatska poduzeca, uz pokoje predavanje kao samopromociju predavaca.

 

Nekako mi se cini da je pojedincu iz industrije produktivnije ostati doma i lupati pr-ove u open source ako mu je cilj profesionalni razvoj i umrezavanje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 18:40 (Dojitza).
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
Gajotres kaže...
Šteta, tek jučer poslao u HR na odobrenje za fizički pristup.

 Upiši se na waiting listu na www.debug.hr, ako dodatno popuste mjere, pustit ćemo još ulaznica za fizički dolazak u prodaju, a ekipa na waiting listi će prva biti obaviještena.

drpetric
10 godina
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr
drpetric kaže...
mpapec kaže...

Sretno s online pristupom za 500kn.

 Hvala! I mi mislimo da je cijena postavljena prenisko, ali sada bi bilo bezobrazno da je dižemo, pa smo zakupili dodatne kapacitete kod streaming providera... 

U tom slucaju odlicno, imajuci u vidu da je uz sve postojece mjere veci izazov pokriti troskove konferencije, i da online ulaznica mora na neki nacin kompenzirati ograniceni broj fizickih sudionika.

 

Jedini problem je sto su online ucesnici zakinuti za interaktivnost i networking, a to je dobrim dijelom i razlog zbog cega se dolazi na konferenciju (chat i sl. nije niti blizu).

15 godina
offline
Re: Ulaznice za fizički dolazak na .debug su raspr

edit: sry dao si mi odgovor na linkedinu već. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 13:31 (Gajotres).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice