Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

poruka: 8
|
čitano: 3.808
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi".
10 godina
suspendiran
offline
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

Dno dna od platforme, gomila beskorisnih i brzo napravljenih tečajeva kojima je primarni cilj zgrnuti novce a ne doista i naučiti. Ima nekih dobrih tečajeva (od Mosha Hamedamija npr.) ali velika većina je šrot. 

Posebice ako se uzme "subscription" model, gdje se plaća mjesečna pretplata a tečajevi ulaze u tu cijenu, s time da nisu svi dostupni.

 

 

Bio sam pretplaćen na više njih, Udemy, Pluralsight i još nekoliko, i najviše znanja stekao sam ili gledajući youtube video materijal ili skidajući PDF knjige.

 

 

Govorim iz perspektive "developmenta" i "clouda", kakav je za druge stvari ne znam, moguće da je bolji. Znam da sam gledao Photoshop tečaj od "total traininga" i to me naučilo jako, jako puno. Ali to je grafički dizajn, obrada fotografija i općenito korištenje aplikacije, takvi tečajevi daleko su jednostavniji od samog programiranja. Programerske tečajeve ne može voditi baš bilo tko.

 

 

Moj PC  
3 8 hvala 0
6 godina
offline
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

Ja sam skoro dvije godine učio solo za developera i nikada nisam koristio Udemy, Pluralsight i slične platforme gdje plaćaš tutorijale. Ali čuo sam već nekoliko priča da ljudi nisu baš zadovoljni sa Udemy-em. 

 

Inače, sve se da naučiti iz dokumentacije i tutorijala na youtube-u. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Udemy - poznata online platforma za učenje s p
Pa nije bas da je sve tako lose. Kad sam ucio Python i data science dosta su mi pomogli opsezni tecajevi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Udemy - poznata online platforma za učenje s p
Nije sve tako crno bijelo, slažem se da ima dosta nekvalitetnih tečajeva, ali to shvatiš dosta brzo. Rating sustav je relativno ok, stvari sa top ocjenama su uglavnom dobri tečajevi. Osobno mislim da od Udemya trenutno nema bolje platforme za developere
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
online
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

Pluralsight je daleko bolji, istina. CBT također, ponešto od Lynde (isto ima puno smeća), ali korisnost pojedinog predavanja uvelike ovisi i koliko pokriva baš ono što tražiš. Za nekog advanced developera ili bilo koju struku teško je pogoditi prave informacije i zato su knjige bolje pa ako zapneš odeš npr. na stackoverflow.

Mislim da je Udemy nekad bio puno bolji nego danas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

Ucim IOS kroz ovaj tutorijal - IOS tutorijal + jubito + jos neke stranice i dokumentacija. Ovaj žena ima valjda najbolji tutorijal na svijetu, ali stvarno je odlična. Ali da ima od udemya bolje, sigurno da ima.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

Pogledaj Web developer Bootcamp od Colta Steelea pa reci svoje mišljenje ;)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Udemy - poznata online platforma za učenje s pravi

 

Sve ovisi. Probao sam neke sajtove poput Udemya, te je bilo okej. Al imate i one besplatne kao Coursera....YT isto tako je dobar kanal. 

Na Internetu imade brdo toga. Nije problem naći sadržaj, nego kanalizirati onaj dobar.

 

Osobno, koristim Pluralsight, te sam vrlo zadovljan sa njim. điDo neki 250 ćuna za metar dana, al' vrijedi svake pare. 

Ako volite učiti, te ako ste bavite kompjuterima iz ljubavi, onda je IT pravo mjesto za Vas. Učenje nikada ne prestaje.

 

Bilo da koriste džaba sadržaje, bilo da plaćate ili combo toga, želim vam od srca da uživate u tome. 

Zahvalan sam što mogu biti dio IT zajednice.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice