Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

poruka: 28
|
čitano: 7.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry ".
15 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Gustavo Fring :)

morrisoN
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Matejice: nasilni revolti ?!?!?

 

misliš ovo:  Re-Volt

 

 

rvacki se veli: nasilni prosvjedi...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Jel itko uhvatio ovaj detalj? 

Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
ibme74 kaže...

Jel itko uhvatio ovaj detalj? 

 ti si prvi koji je to skuzio bravo

11 godina
protjeran
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
ibme74 kaže...

Jel itko uhvatio ovaj detalj? 

 Mislim svi koji su vidjeli poster odmah :D ukoliko to bude istina i potvrdjeno ovo ce biti odlican Far Cry :D iako i 5ica mi je bila super, dok sam New Dawn preskocio, ovaj sigurno necu.

6 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Zašto je glavni negativac u FC6 afro-američanin...zašto radnja nije u africi za vrijeme kolonijalizma i glavni negativac je bljedoliki euro-francuz
BLM
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far

recimo, Njegovo Kraljevsko Veličanstvo:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Leopold_II_of_Belgium

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Rockstar je zaradio više od GTA Online nego što će Ubisoft dok firma postoji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Hexfire kaže...
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Rockstar je zaradio više od GTA Online nego što će Ubisoft dok firma postoji.

 Tako je. Njima nije u interesu izdat novu igru dok god stara radi dobar profit :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Zato što Ubisoft izbacuje iz godine u godinu praktički iste igre samo sa izmijenjenom mapom. Ali je mehanika u svim AC i Far Cry igrama praktički ista, jedino je setting drugačiji. U Ubisoft igrama nema ni približno toliko detalja u tom svijetu koliko ima u Rockstar igrama. Recimo jedan sat igranja Red Deada ti je dovoljan za primijetiti koliko je više vremena i truda uloženo u taj svijet nego u bilo koju Ubisoft igru.

 

Više volim pričekati par godina na pravu igru nego iz godine u godinu igrati istu reciklažu od igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 2:19 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far

upravo tako..

 

FC1 je bio nenadjebiv u svoje doba, pa su izdali FC2 i... samo mijenjali mape, teksture likova.... i idemo... ako te priča ne ponese, izgubiš volju igrati nakon pola sta, jer je sve skoro pa isto...

Ju je je? Je ju je!
9 godina
online
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Kao fan još prvog Far Crya, dosad sam se uvijek obradovao nastavku, pa šta bude bude. FC2 i FC3 sam baš volio, možda dvojku najviše. Primal mi se jako sviđala ideja, pogotovo jer sam u vrijeme izlaska čitao neku knjigu koja je objašnjavala kako je pravo čudo što je homo sapiens preživio sve što je preživio, a Primal se baš s time bavio. Ali me nije igra baš dugo držala. A u FC5 sam proveo rekordno malo vremena, igra nije imala ništa što bi me zanimalo.

 

Ako im je glavni adut šestice to da su stavili Gusa i što ćemo gledati mladog Vaasa, to me uopće ne zanima. Ono što me zanima je gerilska improvizirana borba sa izrazito nadmoćnijim neprijateljem. To je nešto što bi moglo biti kvalitetno izvedeno i zanimljivo duže vrijeme. A pravi napredak bi bio bolji AI, odnosno kvalitetno ponašanje neprijateljskog AI-a, gdje će oni izvoditi svoje stvari bez obzira na naše poteze.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Hexfire kaže...
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Rockstar je zaradio više od GTA Online nego što će Ubisoft dok firma postoji.

dobro malo si neupucen al nema veze ovo je hakerski forum a ne financijski.

 

 

Rосkѕtаr gаmеѕ nеt wоrth іѕ оvеr $3.5 bіllіоn. Тhе wеаlth hаѕ bееn сrеаtеd frоm thе mаnу gаmеѕ thаt thе соmраnу hаѕ рublіѕhеd. Оnе оf thе hіghеѕt ѕеllіng gаmеѕ іѕ thе Grаnd Тhеft Аutо, рорulаrlу knоwn аѕ GТА.

https://www.thewealthrecord.com/celebs-bio-wiki-salary-earnings-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025/other/rockstar-games-net-worth/

 

 

As of July 2020, Ubisoft has a net worth of over $4.5 billion

 

https://www.wealthypersons.com/ubisoft-net-worth-2020-2021/

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 9:49 (GSP).
11 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Cansee kaže...

FC2 i FC3 sam baš volio, možda dvojku najviše. 

 

Joj dvojka je bila igra ispred svoga vremena, grafički i sa stavima koje su ubacili u samo igru (ono kako ti se oružje zaprlja i svremenom upekne usred bore, mislim da to nisu radili niti u jednom od ostalih nastavaka ako se ne varam). Jedino što nisam volio u FC2 je zamorna vožnaj od točke A do točke B, na početku ti je ok dok se vidiš grafici i svemu ali porblem je što apsolutno svaka misija ide, odi sa jednog kraja mape na drugi da ti lik da misiju zbog koje moraš opet ići s jednog kraja mape na drugi i kad ju riješiš opet nazad kod njega na drugi kraj mape da ti da nagradu...

 

EDIT: Evo ovdje bas ima usporedba fc2 vs fc5

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 10:46 (ibme74).
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
morrisoN kaže...

Gustavo Fring :)

 

a vaas iz trice je nacho iz saula 

kaje iduće, sedmica i walter white? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
nine kaže...
morrisoN kaže...

Gustavo Fring :)

 

a vaas iz trice je nacho iz saula 

kaje iduće, sedmica i walter white? 

 

Protagonist s kojim igramo je Jesse Yo Pinkman a antagonist je Walter say my name White 

13 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

walter "i am the danger" white 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
ibme74 kaže...
Cansee kaže...

FC2 i FC3 sam baš volio, možda dvojku najviše. 

 

Joj dvojka je bila igra ispred svoga vremena, grafički i sa stavima koje su ubacili u samo igru (ono kako ti se oružje zaprlja i svremenom upekne usred bore, mislim da to nisu radili niti u jednom od ostalih nastavaka ako se ne varam). Jedino što nisam volio u FC2 je zamorna vožnaj od točke A do točke B, na početku ti je ok dok se vidiš grafici i svemu ali porblem je što apsolutno svaka misija ide, odi sa jednog kraja mape na drugi da ti lik da misiju zbog koje moraš opet ići s jednog kraja mape na drugi i kad ju riješiš opet nazad kod njega na drugi kraj mape da ti da nagradu...

 

EDIT: Evo ovdje bas ima usporedba fc2 vs fc5

 

 

ma odlična igretina! Ma to mi je i najbolji FC. Plaćenik u Africi, dvije frakcije između kojih možeš balansirati, platežno sredstvo dijamanti. Još se danas sjećam kako me onaj tip upozorava da ne primam od nikog nikakav papirnati novac, jer s time samo možeš obrisati guzicu. NPCevi koje pogodiš u nogu padaju na pod i hvataju se za pogođenu nogu, svaki ud je bio zaseban. I ta fizika u igri, nešto predobro. Tada sam mislio da to postaju standardi u gamingu koji neće nestati, kad ono kita. Atmosfera u igri je bila jebena. E to je bila igra i pravi napredak, 2008. ili 2009. sam je igrao, i dalje mi je u glavi i redovito je se sjetim.

14 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far

bome da, FC2 je bio takav, ali velim, sama osnova igre u daljnjim nastavcima je iz njega - minus realnost fizike i biomehanike...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
GSP kaže...
Hexfire kaže...
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Rockstar je zaradio više od GTA Online nego što će Ubisoft dok firma postoji.

dobro malo si neupucen al nema veze ovo je hakerski forum a ne financijski.

 

Rосkѕtаr gаmеѕ nеt wоrth іѕ оvеr $3.5 bіllіоn. Тhе wеаlth hаѕ bееn сrеаtеd frоm thе mаnу gаmеѕ thаt thе соmраnу hаѕ рublіѕhеd. Оnе оf thе hіghеѕt ѕеllіng gаmеѕ іѕ thе Grаnd Тhеft Аutо, рорulаrlу knоwn аѕ GТА.

https://www.thewealthrecord.com/celebs-bio-wiki-salary-earnings-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025/other/rockstar-games-net-worth/

 

As of July 2020, Ubisoft has a net worth of over $4.5 billion

 

https://www.wealthypersons.com/ubisoft-net-worth-2020-2021/

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Hexfire kaže...
GSP kaže...
Hexfire kaže...
GSP kaže...

Nekuzim kako jedan ubisoft u isto vrijeme radi nekoliko ogromnih aaa igara a jedan rockstar nemoze u 10 godina napraviti nastavak gta igre..znam da ubisoft ima 10x vise zaposlenika ali zar si rockstar nemoze to priustit

 Rockstar je zaradio više od GTA Online nego što će Ubisoft dok firma postoji.

dobro malo si neupucen al nema veze ovo je hakerski forum a ne financijski.

 

Rосkѕtаr gаmеѕ nеt wоrth іѕ оvеr $3.5 bіllіоn. Тhе wеаlth hаѕ bееn сrеаtеd frоm thе mаnу gаmеѕ thаt thе соmраnу hаѕ рublіѕhеd. Оnе оf thе hіghеѕt ѕеllіng gаmеѕ іѕ thе Grаnd Тhеft Аutо, рорulаrlу knоwn аѕ GТА.

https://www.thewealthrecord.com/celebs-bio-wiki-salary-earnings-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025/other/rockstar-games-net-worth/

 

As of July 2020, Ubisoft has a net worth of over $4.5 billion

 

https://www.wealthypersons.com/ubisoft-net-worth-2020-2021/

 

 sviđa mi se detaljan odgovor

13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
A zašto da se trudim kad ionako nećeš shvatiti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

okej tnx produzi.ispo si glup i dobro.by by

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
GSP kaže...

okej tnx produzi.ispo si glup i dobro.by by

 Jel ti ne kuzis da uspoređujes dev studio sa izdavacem ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
Santana kaže...
GSP kaže...

okej tnx produzi.ispo si glup i dobro.by by

 Jel ti ne kuzis da uspoređujes dev studio sa izdavacem ?

 Ma pusti, nema smisla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far Cry

Ajd malo istrazi koliki je net worth take 2 a koliki ubisofta....ako uopce znas sta je net worth jer ocito da si klinac koji misli da je novac iz gta pravi novac

 

Sta uopce take 2 ima osim rockstara da vrijedi?rockstar im je 90posto prihoda

 

Pa vidi sta sve ima ubisoft i koliko zaposlenih i onda tu svoju retardiranu izjavu da gta online zaradi vise nego cijeli najveci europski softverski proizvodjac, moze editirat da ljudi necitaju debilizme.lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ubisoft Forward prezentacija otkrila novi Far
GSP kaže...

Ajd malo istrazi koliki je net worth take 2 a koliki ubisofta....ako uopce znas sta je net worth jer ocito da si klinac koji misli da je novac iz gta pravi novac

 

Sta uopce take 2 ima osim rockstara da vrijedi?rockstar im je 90posto prihoda

 

Pa vidi sta sve ima ubisoft i koliko zaposlenih i onda tu svoju retardiranu izjavu da gta online zaradi vise nego cijeli najveci europski softverski proizvodjac, moze editirat da ljudi necitaju debilizme.lp

 Zašto te toliko "triggerala" ta izjava? Imaš dionice Ubisofta? 

 

Ajde pretpostavit ću ipak da si ozbiljan. Znači, ona izjava je bila u polu šali, a ne u lipu stanje stvari. Poanta je da Rockstar nema nikakve inicijative ubrzano raditi GTA VI dok god lova od GTA V dolazi. I to je vjerojatno shvatio svatko u temi osim tebe. Čestitam.

 

I kad se već razbacuješ brojevima, može imati Ubisoft milijun zaposlenih, ali Take Two je u Q3 2020 zaradio duplo više od njih. Bolje da si kupio njihove dionice.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice