Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljudi vi

poruka: 6
|
čitano: 1.941
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljudi vi".
10 godina
offline
Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljudi vi

joj što mi je muka kad zagrebački advent proglase najboljim u europi svake godine zbog nekog online glasovanja

Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljud
Del_Boy97 kaže...

joj što mi je muka kad zagrebački advent proglase najboljim u europi svake godine zbog nekog online glasovanja

 Ovo godine nažalost nije proglašen najboljim jer je već tri godine zaredom dobio nagradu. Ali su natuknuli da bi dobio i ove. I to s razlogom, manji simpa grad, fina atmosfera, jedino fali snijega. 

 

To što smo mi šupci kao narod i pljujemo sve što je naše je drugi problem. Da ima isti ovakav advent u Stuttgart govorio bi kako je to sve divno i krasno, kako Nijemci znaju organizirati to, a mi nemamo pojma.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
10 godina
offline
Re: Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljud
JozoBozo121 kaže...
Del_Boy97 kaže...

joj što mi je muka kad zagrebački advent proglase najboljim u europi svake godine zbog nekog online glasovanja

 Ovo godine nažalost nije proglašen najboljim jer je već tri godine zaredom dobio nagradu. Ali su natuknuli da bi dobio i ove. I to s razlogom, manji simpa grad, fina atmosfera, jedino fali snijega. 

 

To što smo mi šupci kao narod i pljujemo sve što je naše je drugi problem. Da ima isti ovakav advent u Stuttgart govorio bi kako je to sve divno i krasno, kako Nijemci znaju organizirati to, a mi nemamo pojma.

 naravno, čim baciš kritiku na nešto naše odmah si mrzitelj svega hrvatskoga

13 godina
odjavljen
offline
Re: Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljud
Del_Boy97 kaže...

 naravno, čim baciš kritiku na nešto naše odmah si mrzitelj svega hrvatskoga

 Inače nisam pobornik ni jedne ni druge strane što se tiče ovakvih "rasprava", al, s oproštenjem, ne kenjaj. Ne postoji razlog zašto bi netko iz čista mira glasao za Zagreb umjesto za Budimpeštu, Pariz, Berlin ili neki od ostalih, svjetski poznatih gradova. 

Nisi ti mrzitelj svega hrvatskoga, nego je aludirao na narodni mentalitet u cijeloj ovoj regiji, gdje svi pametuju i misle da je njihovo mišljenje iz nekog samo njima znanog razloga validno, i razumijem Jozinu reakciju na tvoj post, odnosno tvoju neosnovanu kritiku. Ako ti se ne sviđa zagrebački advent, idi na neki drugi, uzmi si dva tjedna godišnjeg i otiđi u neki od drugih gradova pa nam se javi kako je bilo i što to ne valja u Zagrebu. 

Da ne bude sve off topic - tih nekoliko dana koje sam za vrijeme adventa proveo u Zagrebu sam koristio Uber par puta više nego inače, glavni razlog je bio zatvaranje nekih linija tramvaja nakon 18h (ili je možda bilo 19, nisam siguran). Oduvijek mi se sviđao Uber, ali mislim da je moguće još malo sniziti cijene (ne na štetu vozača nego Ubera)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 9:57 (footballer).
10 godina
offline
Re: Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljud
footballer kaže...
Del_Boy97 kaže...

 naravno, čim baciš kritiku na nešto naše odmah si mrzitelj svega hrvatskoga

 Inače nisam pobornik ni jedne ni druge strane što se tiče ovakvih "rasprava", al, s oproštenjem, ne kenjaj. Ne postoji razlog zašto bi netko iz čista mira glasao za Zagreb umjesto za Budimpeštu, Pariz, Berlin ili neki od ostalih, svjetski poznatih gradova. 

Nisi ti mrzitelj svega hrvatskoga, nego je aludirao na narodni mentalitet u cijeloj ovoj regiji, gdje svi pametuju i misle da je njihovo mišljenje iz nekog samo njima znanog razloga validno, i razumijem Jozinu reakciju na tvoj post, odnosno tvoju neosnovanu kritiku. Ako ti se ne sviđa zagrebački advent, idi na neki drugi, uzmi si dva tjedna godišnjeg i otiđi u neki od drugih gradova pa nam se javi kako je bilo i što to ne valja u Zagrebu.

Zivim u Zagrebu, volim Zagreb, ali mi je jasno zasto TRI GODINE ZAREDOM grad osvaja titulu najboljeg europskog grada.

 

Čisto iz razloga što naši portali i novine svake godine guraju to glasanje da bi mi nešto obranili i dobili.

Ako se sjećaš europskog prvenstva 2016. onda ćeš se sjetiti onog idiotskog heštega (orangesponsorsyou) s kojim bi eiffelov toranj na jednu noć svjetlio u kockicama.

 

To glasovanje je svakako irelevantno jer se vrlo lako može manipulirati. Ja bi više volio da tu listu slaže neka vrsta žirija koja je bila na tim lokacijama.

Takodjer ne tvrdim da zagrebov advent nije jedan od najboljih u europi, ali bogami nije 3 godine najbolji zaredom

 

EDIT: savjet kad budeš opet u zagrebu i padne ti na pamet uber, radije probaj taxify koji je sad dosta jeftiniji od ubera i stalno imaju nekakve popuste za kartično plaćanje

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 10:11 (Del_Boy97).
13 godina
odjavljen
offline
Uber u vrijeme Adventa koristilo 30 posto ljudi vi

Ne kažem da je savršen način, ali nigdje ne tvrde da je to objektivno najbolji grad, nego da je izglasan kao najbolju u Europi par godina zaredom. Meni je svaki advent u Zagrebu bio odličan, lijepo sam se proveo, pogotovo uzeći u obzir moje neprijateljstvo s zimom i niskim temperaturama. Ovo je nagrada glasača, a ne neki travellers guide, tako da mislim da je svaka kritika sama po sebi nepotrebna pošto nema nikakvih pravila za glasanje, glasači su glasali za grad koji im se najviše dopao. 

Usporedbu s tim hashtagom razumijem, ali mislim da nije niti slična ovome pošto je to bio čisti spam pa čiji god stanovnici imaju više vremena dnevno pisati hashtagove je pobijedio taj dan, pogotovo s onom aplikacijom koja je pomagala u progressu.

 

Budem probao Taxify čim dođem opet, ubrzo. Ima li koji s Teslom, pošto se nažalost još nisam vozio s Tesla taxijem :P

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice