TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

poruka: 16
|
čitano: 7.609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji".
5 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Plaćeni članak?

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Ne sjećam se kada sam zadnji puta vidio Panasonic tv. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Dizajn je kao da su uzeli barem 10 godina star LCD i ubacili u njega OLEDi vozi Miško!

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2023 10:32 (zdgrunf).
 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
1300€ jeftino?😂😂😂👊 S ovom cijenom sigurno si nebudu podigli prodaju oleda koja je ionako na mizernim brojkama.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Fakat izgleda ko da su našli kućišta stara desetak godina u kakvom skladištu i odlučili nalijepiti na njih oled panele.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
Boris grozni kaže...
1300€ jeftino?😂😂😂👊 S ovom cijenom sigurno si nebudu podigli prodaju oleda koja je ionako na mizernim brojkama.

 Za taj novac se na dobrim popustima može naći i LG koji je jedan od najboljh OLED-a. 

 

Dobro pa nisu testirati Vivax. 

5 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Panasonic - samo plazma. Sve drugo bok bok bok.

 
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Meni se cak ovo kuciste i svidja ibzirom kako krhko izgleda 65" LG OLED.  Zvucat ce nevjerovatno, ali meni je moj isporucen fizicki ostecen gdje je udarac iskrivio/slomio staklo na jednom kraju. Ne mislim da bi se to desilo sa ovoako arhaicnim dizajnom. Sto se tice cijene, da, preskupo je. Ja sam LG B2 65" platio 1500 EUR. Vrlo vjerovatno ne bih ga ni pomislio kupiti po "normalnoj" cijeni od 2500 EUR. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Zanima me kakav je onaj od 65 inča i koliko košta. Imam kod kuće 65 inča Philipsa i zapravo nije loš, ali imao sam jednom (ne)sreću kraj njega staviti OLED kojeg je kupio jedan moj frend,  a bolje da nisam, jer od onda sanjam o OLED-u. To što je kučište malo krupno i nezgrapno i nije neka tragedija, ionako bih ga zakačio na zid, pa se to ne bi ni nešto posebno primjećivalo. Ipak, najviše bih volio neki 85 inča  OLED LG, neku srednju ili višu srednju klasu i to je to. Što se Panasonica tiče, imam jednu 47  inča plazmu, staru oko 12-13 godina i još uvijek šljaka kako treba i ima super sliku (za full HD) i pristojan zvuk, samo što mora ići na vanjski tuner jer je njegov tuner zastario. Vjerujem da ni ovaj tv nije loš, ali možda se za tu lovu može naći i nešto malo bolje. Onako usput, meni tv uglavnom služi za gledanje tv programa, dok YT i slične stvari idu preko monitora (najčešće, može se i na tv-u, mada to rijetko radim).

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 11:13 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
StonedAssassin kaže...

Panasonic - samo plazma. Sve drugo bok bok bok.

 Imam Panasonic 47" plazmu, nije kuro ali je super i radi već 12 - 13 godina, ali ona mi je sekundarni tv, kada je gledam tekmu ili nešto slično, a žena i mala na Philipsu gledaju nešto svoje.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica koji

Ja kada vidim televizor od 55" dobijem proliv i ništa više me ne zainma.
Za mene 65" je minimum a mokri snovi su 85" OLED za koji zbog cijene samo usta želja.

I bez priča imam mali dnevni boravak i bla bla.


Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
učo kaže...

Zanima me kakav je onaj od 65 inča i koliko košta. Imam kod kuće 65 inča Philipsa i zapravo nije loš, ali imao sam jednom (ne)sreću kraj njega staviti OLED kojeg je kupio jedan moj frend,  a bolje da nisam, jer od onda sanjam o OLED-u. To što je kučište malo krupno i nezgrapno i nije neka tragedija, ionako bih ga zakačio na zid, pa se to ne bi ni nešto posebno primjećivalo. Ipak, najviše bih volio neki 75 inča  OLED LG, neku srednju ili višu srednju klasu i to je to. Što se Panasonica tiče, imam jednu 47  inča plazmu, staru oko 12-13 godina i još uvijek šljaka kako treba i ima super sliku (za full HD) i pristojan zvuk, samo što mora ići na vanjski tuner jer je njegov tuner zastario. Vjerujem da ni ovaj tv nije loš, ali možda se za tu lovu može naći i nešto malo bolje. Onako usput, meni tv uglavnom služi za gledanje tv programa, dok YT i slične stvari idu preko monitora (najčešće, može se i na tv-u, mada to rijetko radim).

Imam mogućnost da za smiješnih 100€ dobijem zadnju (mislim Z seriju) plazmu od Panja koja je proizvedena i to najveću - 65" i CH, ai džaba mi kada je TV težak ko kuća a potrošnja mu preko frapidnih 500W tako da Plazma - bila je najbolja tehnologija ali sada je stvar prošlosti.

 

I da, i u ostalome se slažem: OLED je OLED može biti ne znam u kakvom kućitu da se nalazi i posramit će svaki LCD na tržištu.

Because anything Korea does, Japan does it better.
11 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
Envy kaže...

Ja kada vidim televizor od 55" dobijem proliv i ništa više me ne zainma.
Za mene 65" je minimum a mokri snovi su 85" OLED za koji zbog cijene samo usta želja.

I bez priča imam mali dnevni boravak i bla bla.


Tko jos kupuje 85inch....100inch je danas minimum,i nemoj mi pisat da imas malu dnevnu bla bla.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
Staviš drugo postolje i ko nov
14 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...

Ja kada vidim televizor od 55" dobijem proliv i ništa više me ne zainma.
Za mene 65" je minimum a mokri snovi su 85" OLED za koji zbog cijene samo usta želja.

I bez priča imam mali dnevni boravak i bla bla.


Tko jos kupuje 85inch....100inch je danas minimum,i nemoj mi pisat da imas malu dnevnu bla bla.

 Mjerio sam prije neki dan dimenzije dnevne sobe i dobio 5,8m dužine i 3,4 m širine. Kada sam pogledao tablicu dimenzija, koliko god da volim velike ekrane, mislim da je 90" za tu veličinu zida i razmak gledanja maksimum. Je, stalo bi i 100", ali to bi bilo previše široko i zauzimalo bi ok 85% širine zida. A gdje još staviti zvučnike (nekako mi se ne mili soundbar kraj 5.1 sustava kojkeg imam). Dakle, umjesto 65" kojega sada imam, 85-90" bi savršeno odgovaralo, više od toga teško, koliko god se to meni sviđalo.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: TX-55LZ980E je entry-level OLED iz Panasonica
MEGATAMA kaže...

* * *


Tko jos kupuje 85inch...* * *

"Ne trči pred rudu", nego slušaj što ću Uči odgovoriti.
Ne znam ništa o tebi ali podržavam te u svim tvojim snovima (RTX 5990Ti neki budući nadam se). Dakle ne znam da li stanuješ u nekoj maloj dječijoj sobi ili što već ali nakon gledanja u 65" TV ovaj od 55" izgleda kao da je za toalet prostorije (prije par dana provjerio dole uskoro slika).
 

učo kaže...

* * *


Tko jos kupuje 85inch....100inch je danas minimum,i nemoj mi pisat da imas malu dnevnu bla bla.

Mjerio sam prije neki dan dimenzije dnevne sobe i dobio 5,8m dužine i 3,4 m širine. * * *

Dakle dnevni boravak na slici od televizora do zida u kojem gleda TV je 4m a širina (od prozora do sredine vrata) je 3,5m i na slici je vidljiv 65" i pored njega je Logitech Z-5500 5.1 sistem i još mnogo toga se mora dodati (sutra stiže PS5).

Dakle da ponovim učo: ovih 65" je jednostavno malo za bilo koji 8K/12K sadržaj preko Youtuba. Čak i obični FHD uspaciran na 4K. Da imam 100" TV kao tapetu - ne bih se bunio.
I ne - nećeš čitati titlove od zida jer ih možeš smanjiti. Samo percepcija događaja je takva.

Sa sruge strane na Balkanu nekako je još uvijek ustaljeno uvriježeno mišljenje je da je to "preveliko". Je - preveliko je ako gledaš lokalni SD kanal na 65" ali što se tiče modernih kodeca i dijagonala 55" je uvredljivo da ih se razmatra. 

65" je danas aspolutni minimum sve preko toga je više nego dobro.

Sorry MEGATAMA zbog tvog prostora u Berlinu, ali moj ovako "mali" dnevni boravak u Tuzli može primiti bez problema 85".

Zaključak svega što si čuo: 55" OLED je danas bacanje para kao primarni TV i takve recenzije IMHO ne treba niti uzimati u obzir.

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice