TV pretplata - dobivate li ono što plaćate?

poruka: 122
|
čitano: 17.282
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV pretplata - dobivate li ono što plaćate?".
8 godina
protjeran
offline
Re: TV pretplata - dobivate li ono što plaćate?
Zechina kaže...
JTAG kaže...
Ne placam pretplatu zadnjih 10 godina, i nije mi zao. Kad god pomislim da sam u krivu, upalim HRT na 2 minute. Brzo se podsjetim.

Odjavio, otjerao kontrolora i njegove price o uredjaju koji detektira televizore..i mir :)

 

Potpisujem. Ima sad i 20 godina, ali sve ostalo je isto.

Jbt kad se sjetim da mi je lik stavio nogu u vrata da ih ne mogu zatvoriti, da je bio 20tak godina mlađi, ne bi ga samo klepio po nozi već ga i nokautirao.

 

Glede nužnosti HRTa u ovom obliku:

Pa što bi radio ovaj ocvali đet-seter da nema katedrale rvackog duha, kad jedva čita s blesimetra?

Gdje bi se kvarcao, lakirao i botoksirao? Znate li vi koliko te antiejđ pomade za prezgoritu kožu koštaju?

Ne može se to sve podmiriti plaćanjem u kuverti za namještene goste i fabriciranjem istine! 

I onda kažu da rvacka nije socijalna država... a vidi kolikim stotinama hendikepiranih pomažemo, obilno!

I još trekijima, nema predrasuda na dalekovidnici!

(Upute za ovu većinu koja ne gleda aerte: Neelix je ovaj slijeva, Vlahov s desna) edit - da se ne zaboravi:

https://www.telegram.hr/zivot/taj-hrt-je-morate-priznati-bas-stosan-ovo-je-nova-frizura-voditelja-seriozne-informativne-emisije/

GATARA U DNEVNIKU

Gospodin Vlahov na četvrti, manje gledani program, premješten je nakon što je u Dnevniku 2016. ugostio gataru. Točnije, astrologinju Anđelku Šubašić koja je komentirala tada aktualna politička zbivanja, usred kaosa s Vladom Tihomira Oreškovića. Odgovarala je na ozbiljno postavljeno pitanje Petra Vlahova hoće li i kada ta Vlada pasti, a između ostalog je konstatirala i kako “Tomislava Karamarka čuva Bog”.

Joj jedva cekam kad mi sljedeci put dode jedan od tih idiota po harac, pa slomit cu mu kicmu ako mi ude u dvoriste hahaha

16 godina
offline
Re: TV pretplata - dobivate li ono što plaćate?
U Baški na Krku preko antene vide se slijedeći programi: Hrt 1 i 2, RTL i Nova. Sad će biti nastava radi korone na Hrt 3 i sportskoj tv. Ne znam kako će osim preko hrti ovdje. Sigurno ima još mjesta koja nisu ravnopravna sa ostatkom RH, a i Baška nije zadnja vukojebina.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice