Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

poruka: 22
|
čitano: 6.188
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu".
16 godina
neaktivan
offline
Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

jedino mu zavidim na ovoj mogućnosti... fino se obratiš u čelenku svima.

za frižider twitneš direktoru Gorenja, za miša direktoru Logitecha...i tako sve do direktora Tiska kad nestane Panini sličica.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
14 0 hvala 0
Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

Kad si osoba koja ima neograničenu moć, ekstra zgodnu ženu i još nekoliko ljubavnica, milijarde na računu, mogućnost da se napravi praktički bilo što bez da osjećaj posljedice, razgovori u UN pred najutjecajnijim ljudima današnjice, kontakti s apsolutno bilo kime na svijetu, putovanje na bilo koji grad i u bilo koju zemlju svijeta gdje imaš kraljevski doček, milijarde na računu, i opet milijarde i milijarde na računu ... valjda shvatiš da je sve postalo dosadno i da si napravio sve što se napraviti dade, pa ti ne preostane drugo nego seruckanje po twitteru.

 

Tako i mi, ali po BUG forumu.

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

eo, mislim da imam tamo u kutiji nekoliko materijaliziranih kuća-tipki pa ću mu poslati jednu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone

a čuj.. od imigranta koji je bankrotirao 2x u životu,pa do prijecjednika Amerike...zato ga i boli moschnja

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Uopće ne kužite genijalnost ovog čovjeka. Za sto godina shvatit ćete.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Nema on nikakve milijarde na računu. Milijarder je formalno jer se nekretnine koje se vode na njega procjenjuju na određenu vrijednost. No postoje indicije da mnogima nije stvarni vlasnik, nego su kupljene opranim mafijaškim novcem, gdje je on poslužio kao paravan.

Sjećate se kako je Luka Rajić 'kupio' Dukat? Onda su stvarni vlasnici odlučili uzeti svoj dio, pa je bila frkica, pa je Luka odselio u Švicu.

Što se tiče gumba, potpuno se slažem. Soft gumbi su teško sranje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

"Ova druga situacija mnogo je češća, pogotovo ako znamo da je Trump od početka mandata u borbi sa zakonom, da je podvrgnut istragama, a odnedavno i postupku opoziva u Zastupničkom domu Kongresa.

 

Netko tko ne prati američku politiku pomislio bi da sve što "liberali" guraju u medije, a onda netko drugi prenosi je istina. Recimo, ovaj gore bodani dio je u potpunosti nepotreban. Bilo bi lijepo da je budete što objektivniji i neovisniji.

 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Visak kaže...
..
 Što se tiče gumba, potpuno se slažem. Soft gumbi su teško sranje.

 -veliki umovi isto/slično misle.. :)

 

luigiecho kaže...

..ovaj gore bodani dio je u potpunosti nepotreban. Bilo bi lijepo da je budete što objektivniji i neovisniji.

 (da).. ali, objektivno, ne postoji objektivnost, jer su ljudi subjektivni, podložni utjecaju i sl. Ako ništa drugo hype je biti protiv trumpeka.. no opet nas činjenice uče da i sat koji ne radi bar dva puta dnevno pokaže točno vrijeme i po tome je češće točan nego sat koji kasni sekundu.. Možda jednako za trumpeka u ovoj temi, button, tj zašto bi njegova prošlost, izbori i sl. bili povezani s činjenicom ili subjektivnim dojmom da je npr button bolji/lošiji od soft, tj korisnik kao korisnik kritizira koorištenje i tu je svaki korsinik u pravu daleko više nego sesigner, programer ili novinar koji nešto mora trkeljati i natipkati 400 chr$ za pličicu texta ili copypaste novinarstvo ili običan hypsterski hype.. 'nedajbože' slagati se s trumpekom, npr oko buttona.. objektivnost? što je to, nešto što se jede ili novac? Interes.

 

-možda ovako, to što se turmpek igra tetrisom i twita, možda je super, možda zato nije započeo neki novi rat, kao npr obama koji je dobio nobela za mir, koji je obečao riješiti guantanamo koji .. nije twitao o buttonu? Ono, što je važno? Ili je zato trumpek u krivu za button? .. ne postoji objektivnost. To sasvim objektivno tvrdim :)) tj ako mi kažete da nisam objektivan to je dodatni argument mojoj tvrdnji.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
luigiecho kaže...

"Ova druga situacija mnogo je češća, pogotovo ako znamo da je Trump od početka mandata u borbi sa zakonom, da je podvrgnut istragama, a odnedavno i postupku opoziva u Zastupničkom domu Kongresa.

 

Netko tko ne prati američku politiku pomislio bi da sve što "liberali" guraju u medije, a onda netko drugi prenosi je istina. Recimo, ovaj gore bodani dio je u potpunosti nepotreban. Bilo bi lijepo da je budete što objektivniji i neovisniji.

 Možda je nepotreban u ovom članku, ali je potpuno istinit, što si ti indirektno pokušao osporiti. Pa se čini da ni ti nisi nešto posebno objektivan i neovisan.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone

Samo sam rekao da ovo gore što je boldano je nepotrebno što je i istina.

 

(da).. ali, objektivno, ne postoji objektivnost, jer su ljudi subjektivni, podložni utjecaju i sl.

 

Ne kužim, ako gori kuća ne treba značiti da je ne treba gasiti. Ako su ljudi po prirodni subjektivni ne znači da ne treba težiti biti objektivan, pogotovo "novinari".

 

Ako ništa drugo hype je biti protiv trumpeka.. 

 

Ovo je valjda klasični argument liberala, koji je krivi. Biti za Trumpa je trenutno cool jer sve što Trump zastupa trenutno u SADu nije norma. Kao recimo pitanje imigracije, pobačaja itd...

 

 

no opet nas činjenice uče da i sat koji ne radi bar dva puta dnevno pokaže točno vrijeme i po tome je češće točan nego sat koji kasni sekundu..

 

What? 

 

--

Srednji dio preskačem jer ga stvarno ne razumijem

 

.. ne postoji objektivnost. To sasvim objektivno tvrdim :)) tj ako mi kažete da nisam objektivan to je dodatni argument mojoj tvrdnji.

Opet smo na početku. Ako se ne slažem s vama to znači da ste vi više u pravu? What? 

 

 

 

 

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Visak kaže...
luigiecho kaže...

"Ova druga situacija mnogo je češća, pogotovo ako znamo da je Trump od početka mandata u borbi sa zakonom, da je podvrgnut istragama, a odnedavno i postupku opoziva u Zastupničkom domu Kongresa.

 

Netko tko ne prati američku politiku pomislio bi da sve što "liberali" guraju u medije, a onda netko drugi prenosi je istina. Recimo, ovaj gore bodani dio je u potpunosti nepotreban. Bilo bi lijepo da je budete što objektivniji i neovisniji.

 Možda je nepotreban u ovom članku, ali je potpuno istinit, što si ti indirektno pokušao osporiti. Pa se čini da ni ti nisi nešto posebno objektivan i neovisan.

Ovo gore boldano je nepotrebno jer iako je istina da je Trump pod istragama i u postupku opoziva i u "problemima" s zakonom to nema veze s tekstom već se žele implicirati određene stvari. Ne osporavam da je istina. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
luigiecho kaže...

Ovo gore boldano je nepotrebno jer iako je istina da je Trump pod istragama i u postupku opoziva i u "problemima" s zakonom to nema veze s tekstom već se žele implicirati određene stvari. Ne osporavam da je istina. 

 Pa da, implicira se da je neobrazovani retardirani sociopat i da usprkos visokoj poziciji njegovo mišljenje o bilo čemu nema neku težinu. Pri čemu obrati pažnju da se ja po pitanju gumba slažem s njime i ovime potkopavam tu svoju poziciju. Ali što mogu kad je točno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Visak kaže...
luigiecho kaže...

Ovo gore boldano je nepotrebno jer iako je istina da je Trump pod istragama i u postupku opoziva i u "problemima" s zakonom to nema veze s tekstom već se žele implicirati određene stvari. Ne osporavam da je istina. 

 Pa da, implicira se da je neobrazovani retardirani sociopat i da usprkos visokoj poziciji njegovo mišljenje o bilo čemu nema neku težinu. Pri čemu obrati pažnju da se ja po pitanju gumba slažem s njime i ovime potkopavam tu svoju poziciju. Ali što mogu kad je točno.

Niti sam za Trumpa niti protiv i ne vidim zašto sada idemo u rasprave. Trump niti je neobrazovan niti retardiran niti sociopat. To ako se ljudima ne sviđaju stavovi koje on zastupa samo glasaju protiv njega i idemo dalje. To da njegovo mišljenje nema težinu je naravno opet propagadna ljevice i medija. Inače, ako recimo voliš Obamu pročitaj njegovu knjigu The Audacity of Hope Thoughts on Reclaiming the American Dream i vidjeti ćeš da do samog kraja Obamu vodi logika i u suštini se slaže s Trumpom. Ipak onda na kraju ustvrdi da iako je nešto istina logiku treba pobijediti politika i po tome je standardni današnji USA liberal. Dosta zanimljivo. 

15 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
luigiecho kaže...

Samo sam rekao da ovo gore što je boldano je nepotrebno što je i istina.

 

(da).. ali, objektivno, ne postoji objektivnost, jer su ljudi subjektivni, podložni utjecaju i sl.

 

Ne kužim, ako gori kuća ne treba značiti da je ne treba gasiti. Ako su ljudi po prirodni subjektivni ne znači da ne treba težiti biti objektivan, pogotovo "novinari".

 

Ako ništa drugo hype je biti protiv trumpeka.. 

 

Ovo je valjda klasični argument liberala, koji je krivi. Biti za Trumpa je trenutno cool jer sve što Trump zastupa trenutno u SADu nije norma. Kao recimo pitanje imigracije, pobačaja itd...

 

 

no opet nas činjenice uče da i sat koji ne radi bar dva puta dnevno pokaže točno vrijeme i po tome je češće točan nego sat koji kasni sekundu..

 

What? 

 

--

Srednji dio preskačem jer ga stvarno ne razumijem

 

.. ne postoji objektivnost. To sasvim objektivno tvrdim :)) tj ako mi kažete da nisam objektivan to je dodatni argument mojoj tvrdnji.

Opet smo na početku. Ako se ne slažem s vama to znači da ste vi više u pravu? What? 

 

 

 

 

 

 

 -radiš pogrešku pretpotavljajući moje političke ili neke preferencije.. umjesto čitanja texta-sadržaja .. koji ne mora biti razumljiv (my bed.. sorry).. no priču o satu koji kasni vs onaj koji ne radi znaš? .. pa taj koji ne radi je ''točniji'.

kao što posljednja logička or-xor-and operacija implicira da se slažeš .. kao što se i visak slaže ali je protiv.. :))

 

Visak kaže...
luigiecho kaže...

Ovo gore boldano je nepotrebno jer iako je istina da je Trump pod istragama i u postupku opoziva i u "problemima" s zakonom to nema veze s tekstom već se žele implicirati određene stvari. Ne osporavam da je istina. 

 Pa da, implicira se da je neobrazovani retardirani sociopat i da usprkos visokoj poziciji njegovo mišljenje o bilo čemu nema neku težinu. Pri čemu obrati pažnju da se ja po pitanju gumba slažem s njime i ovime potkopavam tu svoju poziciju. Ali što mogu kad je točno.

 -da, a jedini problem.. percepcije ili ravnopravnosti ili bilo kojeg kriterija kojeg odaberemo, jer trump je trump, da nije usa prezidente ne bi ni bio relevantan niti bi to bila vijest. ali je.. i tad je to vijest s 'težinom'.. a što smo s temom o onoj klinki aktivistici i zelenim šumama-co2? kriterij trump može ili ne, ona može ili ne? nije li isto? tj opet meritum, button? Čak se slažeš :)

 

 

-mediji prenose ovu vijest ne zbog buttona nego zbog trumpa, dok se ljudi objektivno svrstaju u subjektivne skupine za-protiv i neovisno što je konkterna tema, spomenu ratove, krize, guantanamo, naftu, milijarde itd.. ili lošu frizuru i zgodnu ženu. Mi tipkamo u temi o hometipki mada nas sama tipka ne zanima pogotovo ako nismo na ajfonu.. i oponiramo samo zato da bi nešto mudrog izrekli, kao što je i trumpek mislio da je mudar.. ali on je ipak the šef, a mi nismo.

-u konkretnoj temi koja bi se odnosila samo na button ajfona, nikad nisam niti ću sudjelovati.. no u ovoj temi, ko muha na drek.. eto me :)) -zanimljivo? Objektivno? ne, kranje subjektivno i nitko drugi ne mora dijeliti isto mišljenje, jer ja sam jedinstven!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
Ako ništa drugo...Trump ima nos za žene...samo Slavenke...

Zna on da su Slavenke žene....s sve ostale su kopije:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
luigiecho kaže...

Niti sam za Trumpa niti protiv i ne vidim zašto sada idemo u rasprave. 

 Ti si započeo raspravu s pozicije 'Netko tko ne prati američku politiku pomislio bi', pa ti ja kao netko tko prati američku politiku odgovaram da si u krivu.

 

U zadnjem postu si ugurao i Obamu. Ako na to odgovorim pitat ćeš me zašto raspravljamo o Obami?

luigiecho kaže...

 Trump niti je neobrazovan niti retardiran niti sociopat. 

 Trump je polupismen i neobrazovan, što je vidljivo već i iz njegovog izuzetno siromašnog rječnika. Javno je izvalio neviđene gluposti, a priče njegovih suradnika to stostruko potvrđuju.

 

Sociopat je utoliko što je ekstremno narcisoidan, ne zanima ga nitko osim njega samoga, a uz to je i patološki lažov. On nije u stanju ne lagati i ne shvaća u čemu je problem što ga se stalno lovi u laži. To su sociopatske karakteristike.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
HCMAA kaže...
Ako ništa drugo...Trump ima nos za žene...samo Slavenke...
Zna on da su Slavenke žene....s sve ostale su kopije:)

 Slavenka Drakulić? 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhoneu

Zahvalan sam Trumpu što je dodatno motivirao Huawei na korake zbog kojih će iPhone puno ranije ispasti iz top 5 brandova mobitela globalno. 

(Shining-Star Program; DigiX Labs - Dusseldorf)

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
ihush kaže...
Visak kaže...
..
 Što se tiče gumba, potpuno se slažem. Soft gumbi su teško sranje.

 -veliki umovi isto/slično misle.. :)

 

luigiecho kaže...

..ovaj gore bodani dio je u potpunosti nepotreban. Bilo bi lijepo da je budete što objektivniji i neovisniji.

 (da).. ali, objektivno, ne postoji objektivnost, jer su ljudi subjektivni, podložni utjecaju i sl. Ako ništa drugo hype je biti protiv trumpeka.. no opet nas činjenice uče da i sat koji ne radi bar dva puta dnevno pokaže točno vrijeme i po tome je češće točan nego sat koji kasni sekundu.. Možda jednako za trumpeka u ovoj temi, button, tj zašto bi njegova prošlost, izbori i sl. bili povezani s činjenicom ili subjektivnim dojmom da je npr button bolji/lošiji od soft, tj korisnik kao korisnik kritizira koorištenje i tu je svaki korsinik u pravu daleko više nego sesigner, programer ili novinar koji nešto mora trkeljati i natipkati 400 chr$ za pličicu texta ili copypaste novinarstvo ili običan hypsterski hype.. 'nedajbože' slagati se s trumpekom, npr oko buttona.. objektivnost? što je to, nešto što se jede ili novac? Interes.

 

-možda ovako, to što se turmpek igra tetrisom i twita, možda je super, možda zato nije započeo neki novi rat, kao npr obama koji je dobio nobela za mir, koji je obečao riješiti guantanamo koji .. nije twitao o buttonu? Ono, što je važno? Ili je zato trumpek u krivu za button? .. ne postoji objektivnost. To sasvim objektivno tvrdim :)) tj ako mi kažete da nisam objektivan to je dodatni argument mojoj tvrdnji.

Zar i ti sine, ihushe. Trump je hodajuca katastrofa, moralna i mentalna od covjeka, jedini problem sto ja vidim sto opoziv nije poceo ranije. Nema to veze sa: Svi su oni isti. Jer, nisu. 

Od dekonstrukcije zakona za zastitu okolisa, obama care, do osobnog profitiranja od politke (vidi SWAMP), do niz korupcija, pogodovanju bogatima itd. Nema tu nista pozitivno, njemu se moze diviti jednio onaj koji djeli slicne kvalitete.

15 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
pravi_covijek kaže...
..

Zar i ti sine, .... Nema tu nista pozitivno, njemu se moze diviti jednio onaj koji djeli slicne kvalitete.

 -diviš mu se? :)

nastranu što je on nastran? Što smo mi? A naslov i ono o čemu govori u twitu? Koja je to logika da ako protivnik-negativac govori bilo što druga strana mora biti kontra-anti, čak i kad se slaže ili misli isto, čak i kad je stvar o npr činjenici?

-tko ili što? Kad će average juzer foruma u rasparvi početi razmišljati o sadržaju rečenice-napisanog i da ne mora na svaku zagristi do kosti ili najbolnije, ne biti svaki put u pravu ili ne dozvoliti drugoj strani isto to (biti u pravu, što god da je pitanje)..

 

zapravo, u raznim temama nas to tako dovede do anti-nečeg, npr do antifašizma i iskonske teme o partizanima&ustašama.

 

ne, ne divim mu se, mislim da je trumpek-glumpek.. a onda kad razmislim, znam da sam ja tad u usporedbi glupan na kvadrat, jer on ako je i glup, ako i ima lošu frizuru, ima i moć, sjedi u fotelji najvažnije-najjače osobe na svijetu, koji može što želi, pa i poželjeti button tamo gdje prosječna ovca šuti i pase kako mu zveznajući tim-apple servira... a kad se čak i slažemo s tim buttonom, tad otkrijemo da smo ovca, dok je on the šef, koji tvita a mi jednako glupo-beskorisno komentiramo svaki njegov prdac-tvit pa čak i kad se zapravo slažemo... glup sam. Jer tipkanjem poneki cent pošaljem googlu, ejplu, unclesamu... jer mada njurgam protiv, oni od tog mog (za ili) protiv zbrajaju promet-profit.

-pošto je u svemiru sve relativno, u odnosu na nešto.. ok, on je glup, ja/mi smo .. što? Ili smo mi referenca? Mi smo manje bitni nego taj nevažan button ili notch ili design cagera sata šrivacrske željeznice koji nominalno vrijedi više nego nas sto pametnih. .. pametno ili glupo, ponekad je nejasno ili relativno kao i za-protiv ili anti-nešto.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 13:41 (ihush).
7 godina
protjeran
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone
ihush kaže...
pravi_covijek kaže...
..

Nesto nesto

 iHush gomila teksta

 Trump se rodio bogat, stoga moze da bude glupan. Sad, kako njegova kula od karata funkcionira to je rasprava za iskusne politcke komentatore. Ne znam da li imas tu dubinu 

15 godina
offline
Re: Trump tvitao Timu Cooku o Home tipki na iPhone

nemam dubinu za twit-button, samo plićinu.. + teme biram, želim ili ne sudjelovati, ovisi o temi, naslovu-sadržaju. Ne o tome koja je dubina gaza plovila ili komentatora (iskusnog) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice