Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

poruka: 20
|
čitano: 5.944
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka".
15 godina
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

možda je za aplikaciju humanije zabraniti je i skratiti joj muke, nego prepustiti bolnom upropaštavanju i umiranju u žmukljošuftovim šapama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Hmm, možda kupnja bude puno isplativija za Microsoft ako Trump “priprema” zabranu
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
"Make America Great Again"
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 5 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

Dobra prilika za americku kompaniju, jer dok se prijeti zabranom vrijednost tik toka pada. 

Ako ga kupi americka kompanija onda nece bit zabranjen u americi.

 

Ovako nesto sam viđao u mafijaskim filmovima, ili prodaj jeftino po cijeni koju ti mafija odredi, ili neces uopce poslovati pa ce ti posao biti bezvrijedan. 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
14 0 hvala 1
5 godina
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

Kakav je ovo cirkus lmao tko to jos shvaca ozbiljno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Beavis je rekao, a Butthead je potvrdio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

sad će napravit tik tok app za nas na Lumiama

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

Lmao kinjare na aparatima

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

Da, ovo sto amerikanci rade je totalna mafija. "Prodajte nama vasu tvrtku jer bilo bi steta da joj se nesto desi." :)

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Ajar kaže...

možda je za aplikaciju humanije zabraniti je i skratiti joj muke, nego prepustiti bolnom upropaštavanju i umiranju u žmukljošuftovim šapama. 

Da je meni biti tako neuspješan kao što je žmukljošuft! 

42
15 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
markoBT kaže...

Da je meni biti tako neuspješan kao što je žmukljošuft! 

ŽŠ jest uspješan kao firma, dok bi se o njihovim "proizvodima" i te kako dalo trkeljati. moja davnobivša supruza i dan danas uništava sve čega se primi i unatoč tome je iznimno uspješna, poslovno i društveno. jebga, ovo nije društvo za kreativce. došli divlji, istjerali pitome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Cim vidio naslov,reko krajnje je vrijeme da instaliram taj tik tok...nakon 8 sekundi koristenja moram rec da se prvi put slazem s predsjenikom s posebnim potrebama....
 
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
zlosobno kaže...
Cim vidio naslov,reko krajnje je vrijeme da instaliram taj tik tok...nakon 8 sekundi koristenja moram rec da se prvi put slazem s predsjenikom s posebnim potrebama....

Nemoj ga koristiti. 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
torrente kaže...

sad će napravit tik tok app za nas na Lumiama

 Kao bivši Lumijaš (do prošle veljače), nadam se da hoće. 😃

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
neaktivan
offline
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

To je vrlo značajna simbolika: sa Kinom ili SAD-om, idiokracija ide dalje. To jest, "napredak" u određenom smjeru je nezaustavljiv, i Orwell mora biti u pravu i Biblijska proročanstva se moraju ispuniti.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Ovaj Tik Tok stvarno treba zabraniti, ne samo u Americi nego širom svijeta ili uvest neki drugi nacin registracije na ovu platformu.Ma facebook je mila majka za ovo, najveće žrtve su ovdje djeca.Jer kako ja vidim ova platforma društvene mreže je se ubila za razmnožavanje pedofila omogućila im još lakši pristup u samo dva klika.Vjerujem da dosta forumaša ima već djecu, koja koriste mobilne telefone a i općenito društvene mreže.Pa eto ovom prilikom apeliram vama forumašima koji imate djecu, da malo više kotrolirate djecu a posebno ako koriste tik tok.
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
online
Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikToka

Jbg, reciprocitet, ni FB nije dozvoljen u Kini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
1.4 milijarde potencijalnih korisnika vs 300 milijuna...

Nema tu reciprociteta. Face gubi puno više nego što bi tik tok u skučaju zabrane. Ne mogu se ameri sa njima rogačiti

Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 15:23 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trump najavio zabranu, a Microsoft kupnju TikT
Ja cu samo reci....

Fascinantan mi je taj Trup. Toliko je protiv S Koreje i sam polako Ameriku pretvara u nju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2020 9:22 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice