Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

poruka: 40
|
čitano: 8.088
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma".
9 godina
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Tru(mp)th is out there.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Trump misli da je on izmislio trolove🤣, vec sam pripremio kokice i cekam raspad 🤣. Jos nije ni godina prosla vec se niko ni ne sjeca ridikula...

 
5 5 hvala 0
3 godine
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Koj krelac :D

 
7 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Naslov je urnebesan. Trolovi žive svuda i niti jedna tzv društvena mreža nije imuna. Svatko od nas ponekad trola, zar ne? Netko više netko manje a rijetki su oni koji to nikad ne rade.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Može on otvoriti 5 društvenih mreža, ali džaba mu kad je nebitan faktor i niko ozbiljan ga više ne doživljava. Baš mi je drago da ovog šovinistu i rasistu više ne moram gledati na TV. Nije čak ni uspio do kraja napraviti onaj zid sa Meksikom.😂

Moj PC  
9 11 hvala 0
8 godina
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

 
12 12 hvala 2
15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Nema mrznje, al amerika je previse bitna zemlja da taj ridikul,lazljivac i izrazito neobrazovana i neinteligentna osoba bude relevantna...uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit taj narcisoidni egoist - a to do ga niko ne ferma...kao ni vas fanove 'uglednog biznismena' aj...nije tak nesko doci ce novi, ovog ces zaboravit kak to vec ide s vama...
3 godine
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Kerempuh kaže...

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

 

Nije mržnja. Samo se smijemo kakav krelac :D

6 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se

Nevjerovatno mi je da itko može pomislit išta poztivno o tome idiotu, plus to da ako 5 puta bankrotiraš i svaki put te tata izvuče iz govana ja se nebi nazvao biznismenom, uz to da si bogatstvo skoro poduplaš dok si presjednik nisi ni pošten, a da ne govorimo o homofobnosti, netolerantosti, misogoniji, pluvanju po svemu, idiotskim kometarima poput ako domestos ubije koronu sa pločica u wc-u možda bi ga mogli i popit i riješit se korone (da je bar on popio). Iskreno ni najluđi desničarski konji nemogu se sada sjetit šta je pozitivnoga on napravio u svom mandatu (pa ne srat da nije započea niti jedan rat jer ih je indirektno započeo nekoliko...)

 

Hvala bogu da tone u zaborav kao što će i ovaj njegov socialni experiment

15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
A ti trumpisti ti vole objasnit da ti mrzis kad kazes mrzitelju svega drugacijeg od sebe da je mrzitelj svega drugacijeg od sebe 🤣,trumpovska zamjena teza, ocito zarazna 😂 mi normalni ljudi smo se uvukli u rasprave sa ekipom koja tvrdi da postoje 'alternativne cinjenice' i koji ce rasita,sovinista i bogatog nasljednika nazvat 'uspjesnim biznismenom ' 🤣🤣🤣
9 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Gallu kaže...
Kerempuh kaže...

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

 

Nije mržnja. Samo se smijemo kakav krelac :D

 u prijevodu trolate  :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
8 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Kerempuh kaže...

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

 budem ja dao unpopular opinion: zato jer u njemu vide sebe, grubu osobu lišenu standardnih manira kakve viđamo kod političara, osobu koja prostači, šovinist, netrepljiv prema drugoj rasi (imigranti), jednostavno rečeno, trump je osoba uličnih manira poput 90% onih koji ga ne vole. i zato ga ne vole, jer vide nekog seljačinu tko je postao predsjednik SAD-a, a oni koji se smatraju boljim od njega su na još na razini birtije.

 

8 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Ali, taj “nesposobnjaković” na Manhattan-u je izgradio dva nebodera. Kad ti tamo kupiš 1m2 stana, tada komentiraj!
8 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Ti si vjerojatno od onih koji bi u svoj dom rado trajno ugostili nekog imigranta, po mogućnosti nekog talibana 😀
7 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Kerempuh kaže...

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

 zato jer je debil a i ne glumi da nije... trump je debil

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:47 (Louis Pluto).
3 godine
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Ne. Doslovno se smijemo krelcu i svim krelcima koji u tom krelcu nešto vide :D
15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Upravo si reko da da trumpa mrze sovinisti etc., a ko za njega glasa, kulturnjaci i intelektualci....Jako inteligentan zakljucak 🤣🤣🤣 qanon popapo tih par sivih stanica...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:11 (zlosobno).
15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Da, zato jer je s tatinim parama izgradio neboder je u redu da je sovinist,rasist i mrzitelj svega drugacijeg...da je meni tvoj mozak na 5 minuta...kako bi se odmorio
8 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se

Sve vam je pojasnio Denzel

7 godina
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Qanon... papa se sam predao da svi vidimo koliko je demonizovan

 

you'll neva be a moron that you are now... some idiot on d'a street

prouči citat

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:58 (Louis Pluto).
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
11 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Kerempuh kaže...

Intersantni su komentari mrzitelja Trumpa. Od kuda toliko mržnje sparam američkog biznismena i političara. Zašto se zamjerio vama "koji uvažavate različito"?

Ne mrzimo mi Trumpa. Gdje si vidio da netko mrzi budalu. Budali se samo rugamo. A specijalno se, posredno, rugamo njegovim obožavateljima. Nije puno ali nas veseli.

 

 

 

p.s.

 

A zašto si ti zabrinut što se mi rugamo (ili po tvome mrzimo) budalu?

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 19:44 (markoBT).
12 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

 Ne znam bas. Evo ja npr imam vise love nego sto mi ju je stari dao. Trump nema.

15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se

Koju od te dvije koje je trump u zivotu procito? Il kad je trump u pitanju ne trebaju knjige? Samo tatine pare? Al ti za sebe mislis da si jako pametan i obrazovan, a podrzavas trumpa, a trumpovi fanovi su neuka primitva sa 2 zuba, jer ga samo takvi mogu popusit i onda se tvoj mozak posvadja sam sa sobom...znam nije ti lako....

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

Pa nema, zabole mene za nekog narcisodinig redikula koji je s tatinim parama uspio bit zvjezda glupljima od sebe...da znas ista povijesti, znao bi koliko je takvih bilo, uvijek ista formula i za njega i za tebe koji ga slijepo, neargumentirano slijedis...

I ne, ja sam beskrajno puta uspjesniji od njega - imam zenu koja me voli.

 

p.s.

 

al zato imam bar 100 puta vise para od tebe, pusa

12 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
zlosobno kaže...
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

Pa nema, zabole mene za nekog narcisodinig redikula koji je s tatinim parama uspio bit zvjezda glupljima od sebe...da znas ista povijesti, znao bi koliko je takvih bilo, uvijek ista formula i za njega i za tebe koji ga slijepo, neargumentirano slijedis...

I ne, ja sam beskrajno puta uspjesniji od njega - imam zenu koja me voli.

 

p.s.

 

al zato imam bar 100 puta vise para od tebe, pusa

Boldao sam tvoju rečenicu,samo da ti dokažem koliko si sam sebi kontradiktoran!Kažeš da ne mrziš,a želiš mu sve najgore!?
Isto tako,ti njega ustvari mrziš a da ga uopće nisi upoznao.Mrziš ga na osnovu onoga što ti mediji serviraju i onoga što on glumata.Što to govori o tebi kao čovjeku?
Ja ne znam gdje si ti to pročitao u mojem postu da sam ja njegov sljedbenik,jer si se i u tome zahebo-ja o Trumpu nemam nekakvo posebno mišljenje,znam samo da je on jako uspješan čovjek,kako je stekao bogatstvo nije niti bitno,jer postoje mnogi koji su "tatino bogatstvo" spiskali-on nije,očito!
Ma meni je drago što ti imaš 100 puta više para od mene i ja ti želim još toliko,ako te to čini sretnim,ja imam dovoljno i to mene čini sretnim.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
6 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
F10EXX kaže...
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

 Ne znam bas. Evo ja npr imam vise love nego sto mi ju je stari dao. Trump nema.

Pišu da je od starog dobio 413 milijuna USD a trenutno mu je net vrijednost 2,5 milijarde dolara. To su krive informacije?

15 godina
offline
Re: Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Milka30 kaže...
zlosobno kaže...
Nema mrznje, ......uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit .....

Ma jok,uopce nema mrznje!

Koliko god ti mislis da je on glup,neuk ili sta vec...on je milion puta uspjesniji od tebe!

Uostalom,Denzel ti je sve objasnio!

Pa nema, zabole mene za nekog narcisodinig redikula koji je s tatinim parama uspio bit zvjezda glupljima od sebe...da znas ista povijesti, znao bi koliko je takvih bilo, uvijek ista formula i za njega i za tebe koji ga slijepo, neargumentirano slijedis...

I ne, ja sam beskrajno puta uspjesniji od njega - imam zenu koja me voli.

 

p.s.

 

al zato imam bar 100 puta vise para od tebe, pusa

Boldao sam tvoju rečenicu,samo da ti dokažem koliko si sam sebi kontradiktoran!Kažeš da ne mrziš,a želiš mu sve najgore!?
Isto tako,ti njega ustvari mrziš a da ga uopće nisi upoznao.Mrziš ga na osnovu onoga što ti mediji serviraju i onoga što on glumata.Što to govori o tebi kao čovjeku?
Ja ne znam gdje si ti to pročitao u mojem postu da sam ja njegov sljedbenik,jer si se i u tome zahebo-ja o Trumpu nemam nekakvo posebno mišljenje,znam samo da je on jako uspješan čovjek,kako je stekao bogatstvo nije niti bitno,jer postoje mnogi koji su "tatino bogatstvo" spiskali-on nije,očito!
Ma meni je drago što ti imaš 100 puta više para od mene i ja ti želim još toliko,ako te to čini sretnim,ja imam dovoljno i to mene čini sretnim.

Ej, alo,kanon, izrezo si mi recenicu ko 'mainstream medij™' trumpu!  'Uzivam u najgoroj kazni koju je mogo dobit taj narcisoidni egoist - a to je do ga niko ne ferma' fakat si trumpov proto-glasac, mislis sakrit, izmuljat nesto sto svako moze procitat 3 posta gore... nadalje, glede 'mainstream medija™', vidio sam na svoje oci i cuo na svoje usi kad je reko da bi trebalo popit izbjeljivac....il je to deep fake ai serviran od strane 'mainstream medija™'? nego, ajmo po 10 000 put, reci ti meni, neservirni™ di se ti informiras gdje ti se NE serviraju informacije? naravno na to ne bus odgovorio ko nikad ni jedan od vas...

8 godina
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Nije vam dosta što mi tu u Hrvatistanu imamo neke od največih lopova i veleizdajica od političara? Morate se svađati oko Arogantnog Trumpa i senilnog Joea? Debili i jedan i drugi.

Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Trump najavio novu društvenu mrežu, na nju se odma

Ovo je naravno bilo očekivano, ali je svejedno komično. Pravilo Trumpove društvene mreže zabranjuje kritiziranje same mreže ili Trumpa. Pri tome su oni jedini arbitri u tom procesu, a ne neka neovisna tijela kao recimo kod FB, koji uopće ne brani kritiziranje mreže. To je ta sloboda govora na desničarski način. Nije da smo iznenađeni.

 

Users are not allowed to "disparage, tarnish, or otherwise harm, in our opinion, us and/or the Site"

https://www.salon.com/2021/10/21/new-social-media-platform-will-bar-users-from-making-disparaging-comments-about-it_partner/

 

Sada da vidimo zgražanje liberala koji su napadali Twitter i FB, jer kao nemaju pravo banati usere. Odnosno samo Trumpa, jer za tisućama drugih bananih usera nisu ni suzu pustili.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 21:58 (Visak).
 
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice