Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u

poruka: 24
|
čitano: 7.129
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u".
15 godina
offline
Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u

ne postoji grad pod nazivom "Milan" (iako bi banditić to htio) ali postoji Milano. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
offline
Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u

Bravo za Cara, Rimca, te Alana. Domaće, balkansko, a naše. A u istom trenutku i svjetsko.

 

Ovo je dokaz da za uspjeh ne treba biti rođen u nekom određenom dijelu svijeta, nego je poanta u osobno razvitku, rada na sebi i konstatnom ostvaranju napretka u odnos na samoga sebe.

 

Posebno mi je drago za Tomislava Cara. To je odlličan inženjer, te pravi frajer koji je iz ničega stvorio co. koja roka na svjetskom tržištu.

 

Iako na ovome popisu nema njih, volio bih ih spomenuti. Na tragu svjetskog glasa tako bih dodao i još Luka Abrusu, te Five.

Isto tako odlična priča, kao i od ovih aktera koji se spominju u ovome tekstu (Rimac, Cara i Alan).

 

Takvi ljudi su odličan primjer kako se može uspjeti. Bez obzira na svemu, te unatoč svemu.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 14:46 (PzKpfw).
Moj PC  
0 11 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
PzKpfw kaže...

Domaće, balkansko, a naše. 

 Pojasni.

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

Meni osobno je draže vidjeti kako netko od "naših" sa Balkana dobro posluje nego firme na zapadu. Lp 

Why so serious?
10 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

@ridealong

 

Mnogi su na Balkanu osjetljivi kad im se vele da su Balkanci. Kao da je to nešto loše.

Sjetimo sam se naziva jednog albuma od Ede Majke:"Balkansko, a naše", pa sam to malo preformulirao....

Značenje je trebalo biti da i mi sa Balkana možemo rokati na svjetskoj razini, unatoč svim idiotizmima koji nas okružuju, te inzistriaju na nebitnim stvarima, kao nekada tako i sada u stilu; mi nismo Balkan, nego srednja Europa...

 

Al, takva ekipa mi je nebitna, jer je luzerska.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
12 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
Baš me zanima kakvi su to prihodi Rimca
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
ivek decembarski kaže...
Baš me zanima kakvi su to prihodi Rimca

 pa nije to neki problem za pronaći

evo ti link na sudski registar, skrolaš do dna i klikneš na financijsko izvješće, možda nađeš što te zanima

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

I kompanije kao što su Soko, Rudi čajevac, Tas itd su isto bile domaće balkanske zapošljavale su hiljade radnika izvozile po cijelom svijetu i onda se seljačina kao ti divi rimcu koji ima 100 ljudi na minimalcu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
PzKpfw kaže...

 mi nismo Balkan, nego srednja Europa...

 

Al, takva ekipa mi je nebitna, jer je luzerska.

 Vrijedi i obratno. 

 

14 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
ridealong kaže...
PzKpfw kaže...

Domaće, balkansko, a naše. 

 Pojasni.

 

 

 

 Siroče nema slovo h na tipkovnici pa se snalazi kako zna

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
ridealong kaže...
PzKpfw kaže...

Domaće, balkansko, a naše. 

 Pojasni.

 

 

14 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
zeroname kaže...

I kompanije kao što su Soko, Rudi čajevac, Tas itd su isto bile domaće balkanske zapošljavale su hiljade radnika izvozile po cijelom svijetu i onda se seljačina kao ti divi rimcu koji ima 100 ljudi na minimalcu.

 zaposlit ću i ja tisuće radnika ako ćeš ti ići u zatvor umjesto mene kad prestanem vraćati kredite ?

16 godina
neaktivan
offline
Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u

tako su hvalili i bellabeat 

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/propada-li-bellabeat-nekad-najperspektivniji-hrvatski-startup/1010017.aspx

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/intervju-sandro-mur-osnivac-bellabeata-odgovorio-na-optuzbe-da-je-propao-i-prevario-ulagace/1034453.aspx 

 

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
zeroname kaže...

I kompanije kao što su Soko, Rudi čajevac, Tas itd su isto bile domaće balkanske zapošljavale su hiljade radnika izvozile po cijelom svijetu i onda se seljačina kao ti divi rimcu koji ima 100 ljudi na minimalcu.

  to ti je tako kad primitivci vode državu od 1991. do danas od Triglava do Đevđelije, nekad smo radili avione, helikoptere, podmornice a sad ništa konkretno 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

Teško je nekoj zatucanoj budali objasnit. Ti se diviš Rimcu koji slaže električne igračke u nekoj baraci. Da li znaš koliko država na svijetu proizvodi mlazne motore i podmornice. Samo pet država. USA,UK,Francuska,Rusija i Kina jer je strašno teško. Mi smo bili jedna od tih držvava. Imali smo najbolje školovane stručnjake za razliku od glorificiranog preprodavača baterija.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
Ne znam šta se sve prije proizvodilo i izvozilo, ali znam da se danas uvoze ni više ni manje nego hostije.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
Osobno ga iz nekog razloga nikad nisam niti doživljava, mora da je to zato jer nije trgovac maglom.
16 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
zeroname kaže...

Teško je nekoj zatucanoj budali objasnit. Ti se diviš Rimcu koji slaže električne igračke u nekoj baraci. Da li znaš koliko država na svijetu proizvodi mlazne motore i podmornice. Samo pet država. USA,UK,Francuska,Rusija i Kina jer je strašno teško. Mi smo bili jedna od tih držvava. Imali smo najbolje školovane stručnjake za razliku od glorificiranog preprodavača baterija.

 

Kažeš mlazne motore? Koliko ti imaš godina?

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
protjeran
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
zeroname kaže...

Teško je nekoj zatucanoj budali objasnit. Ti se diviš Rimcu koji slaže električne igračke u nekoj baraci. Da li znaš koliko država na svijetu proizvodi mlazne motore i podmornice. Samo pet država. USA,UK,Francuska,Rusija i Kina jer je strašno teško. Mi smo bili jedna od tih držvava. Imali smo najbolje školovane stručnjake za razliku od glorificiranog preprodavača baterija.

Nismo mi bili jedna od tih drzava, Jugoslavija je bila. Hrvatska je ruglo u apsolutno svakom pogledu i sreca sta ce brzo propast..

13 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

Mislis? :)

 

Jedna usporedba. Nizozemska je prakticki ispumpala (i to radi vec dugo godina) ogroman dio svog teritorija. Na tome novostvorenom zemljistu su podigli gradove, zasadili nasade svega i svaceg (br 2 u svijetu po izvozu poljoprivrednih proizvoda), parkove, skole i tako dalje. Osim sta sada imaju zemlju na kojoj mogu gradit takoder su stekli i znanje i vjestine u borbi s morem, odnosno, gradnja brana, jaruzanje i tako dalje.

 

Sad ako povucemo paralelu koprcanja u blatu nase administracije, korumpiranih institucija, namjestenih natjecaja itd te istodobna konkurentnost prema svijetu ovih firmi, one koje ne ubije, ce ojacat i dat im nova znanja i iskustva koje firme koje obitavaju u drzavama sa znantno nizim stupnjevima korupcije i administrativnih zapreka nemaju odakle stec. Iskoristimo to!

 

Cestitam firmama navedenim u textu njihovim vlasnicima i zaposlenicima i svima zasluznim. Dezurnim pljucacima kazem neka nastave istim ili jacim tempom. Uspjeh je jos sladji kad zavidni pokazuju koliko si daleko dosao.

 

Pozdrav!

14 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
ansha kaže...

Nismo mi bili jedna od tih drzava, Jugoslavija je bila. Hrvatska je ruglo u apsolutno svakom pogledu i sreca sta ce brzo propast..

 pa da propast će zato što još uvijek vlada socijalistički mentalitet, kako je propala jugoslavija tako propadaju i sve njene članice jer se mentalitet nije ništa promijenio

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 13:23 (loky4i4).
14 godina
offline
Tri domaće tech kompanije među najbrže rastućima u

Jesu li plaće u tim firmama razmjerne silnim milijunima koji se spominju u vijesti?

Tajna velikih bogatstava bez jasnog podrijetla uvijek je u zločinu koji je zaboravljen jer je počinjen propisno. - H. de Balzac
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući

@OneSpy

 

Da, več su od hrv.prosjeka. Veće od recimo plaća uhljeba. A, najbolji zaposlenici u tim companijama, zarađuju više nego političari. Sve na legalni, moralni i pošteni način.

 

 

Takve firme su općentio svemir za sebe, te ljude koji su članovi takvih kompanija, obično ne diraju dnevno politička zbivanja, jer im je život to ljepši što više zaborave na jal, nacionalizam, politiku....

Ako se ode raditi van, obično sve to dobiva drugu, bolju dimenziju...

 

Samo, eto članska iskaznica neke stranke neće ti pomoći da dođeš u neku takvu co. 

Ipak, se svijet ne vrti oko hrvatskog nacionalizma, nego postoje i puno bolje stvari u životu...

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
offline
Re: Tri domaće tech kompanije među najbrže rastući
ansha kaže...

Nismo mi bili jedna od tih drzava, Jugoslavija je bila. Hrvatska je ruglo u apsolutno svakom pogledu i sreca sta ce brzo propast..

 Jugoslavija nije proizvodila mlazne motore. A podmornice su bile srednja žalost i tek toliko da ih ima.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice