Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

poruka: 25
|
čitano: 7.251
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na ".
15 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

Bit ce to puno vise. Svatko tko masturbira bi pristao. Ljudi ne shvacaju pitanje, mislim.

 
0 0 hvala 0
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

Haha, a kao u sadašnje vrijeme s raznim vibričima, dildačima, umjetnim picama, sisama kao antistresnim kuglama, realističnim lutkama "za zabavu" (RealDoll i slično) to već ne rade?

 

Uostalom

 

https://www.imdb.com/title/tt4122068/

 

 

Ljudi su na ovu seriju ili drkali ili lažu da nisu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

većina mojih bivših se tako i ponašala. vjerojatno ne bih primijetio razliku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Ovi od 18 bi ionako i muhu letu, a mislim da bi i ostali kad bi to ličilo na nešto.

Muškarcima nije toliko bitna (umjetna) inteligencija, koliko izgled, a s umjetnim plavušama, silikonima i brdom šminke smo već odavno ušli u fazu seksa s umjetnim bićima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

 

sex s robotom?

32 da
8 ne
ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

Na naslov članka; Naravno, ionako ćemo svi završiti kao 'Ghost in the Shell'. Tko nebi volio jednu Scarlet uz sebe :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Louis Pluto kaže...

 

sex s robotom?

Da ali kao i obično samo za lovaše ili tajkune fučkaj ga sad.Sirotinja ili financijama prosječni ljudovi, oni se i dalje moraju zadovoljit sa klasičnim alatima.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
neaktivan
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

A šta ako se robot odjednom pobuni, osnuje nekakav sindikat, učlani se u nevladine udruge i počne se derat po ulici da su mu prava ugrožena? Jel valja onda hard reset, ili treba mijenjat i ploču?

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Kako je statistika sklizak teren. Recimo da svi osamnaestogodišnjaci kažu da bi to htjeli (a broj vjerojatno nije puno manji, možda jedino mladi Ilinčić i njegov velečasni ne bi). To je manje od 2% populacije po ovakvoj anketi, a efektivno bi 100% ljudi to radilo, samo u određenom periodu života.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Šta nije ovo na slici robot iz eset antivirusa?
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Louis Pluto kaže...

 

sex s robotom?

 Ne mogu to zamisliti jer robot neče znati ono sto meni paše. Hoće li robot izgledati kao čovjek ??? Hoču li ja moći razlikovati čovjeka i robota ??? ako se prepozna da je robot onda nije to isto.

 

12 godina
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
A jeli se mozemo zaraziti virusom
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

A valjda ovisi i kako je napravljen taj robot. Ako je ovakav sa BUG ilustracije, od porculana sa žicama i šiljcima, Valjda ljudi nebi. 
Ako ih nebi mogli razlikovati od fizičkih ljudi (osim možda što nebi bazdili na neopran znoj i imali superhik zadah), valjda ljudi nebi imali ništa protiv. 
Pogotovo ako bi si svatko eto mogao odabrati manekenski primjerak, kojem nebi smetalo što su oni sami gojazni ružni zločesti lijeni licemjeri :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
T700 kaže...

 Ne mogu to zamisliti jer robot neče znati ono sto meni paše. Hoće li robot izgledati kao čovjek ??? Hoču li ja moći razlikovati čovjeka i robota ??? ako se prepozna da je robot onda nije to isto.

 

 robot će biti sastavljen od dijelova iz scrapyarda i imat će baseball bat umjesto penisa za duboki antirootkit scanning...

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

a zapravo bi 33,3% muških i 25% žena pristalo na seks jedni protiv drugih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

Mary Sue - fino jednog robota, em ce te slusat, nece ti pogovarat,

izrazavat ce se iskljucivo knjizevno hrvatski, a i mozda ti se posreci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi

Čitatelju, sigurno me neće proglasiti samoživom i egocentričnom - a to je već sasvim dovoljno. Robot nema ni farizejsku bradu, za razliku od nekih, što je također veliki plus. Svejedno, uza sve robotske prednosti, pod utjecajem sam jučer odgledanih Sanjara (2003.) pa mi je teško zamisliti se u klinču s bilo kime osim... Theom. 😝

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
6 godina
neaktivan
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
rambox kaže...
Louis Pluto kaže...

 

sex s robotom?

Da ali kao i obično samo za lovaše ili tajkune fučkaj ga sad.Sirotinja ili financijama prosječni ljudovi, oni se i dalje moraju zadovoljit sa klasičnim alatima.

 

 Ne, u ponudi bi bili i budžet roboti jednako dobrog izgleda onim najskupljima, samo bi im hardver bio jeftiniji i podložniji greškama.

 

 - ''Nemate razloga za brigu gospodine, čak i naši najpovoljniji sexboti redovno prolaze najrigoroznije sigurnosne provjere, šansa da vas Lisa kastrira je zanemariva, 1:250 000'' 

 - ''Hmm, dali se već dogodio nekakav incident, slična nezgoda ?''

 - ''Nažalost da, izolirani slučaj od prije 4 godine. Ponavljam, nemate razloga za brigu, Lisa je vrlo nježna i dobro će se pobrinit za Vas. Samo danas Vam nudimo 10% popusta te dodatnih 15% popusta idućih 6 mjeseci, ako se pretplatite na našu uslugu donacije organa u slučaju smrti''

15 godina
neaktivan
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
S obzirom de će sigurno biti skupi (a i nije da ga trebaš 24/7), vjerojatno će se rentati. Tu bi moglo biti problema, jer kao što neki nisu prematali videokazete u doba videoteka, bit će i onih koji neće robotice isprati prije vraćanja.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

Mary Sue  mislis na Garrela? Svaka cast, kad od te dvojice izaberes gadnog lika ccc...

 

Al gle, mogu ti skrpat robota da izgleda kao on, bit ce ti taman dobar. Jebatch na baterije

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi

Ne očekujem da shvatiš zašto on. Mnogi neće moći shvatiti, upravo su takvima namijenjeni robotski spolni partneri. Sapienti sat.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
10 godina
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
Čitatelj kaže...

Mary Sue  mislis na Garrela? Svaka cast, kad od te dvojice izaberes gadnog lika ccc...

 Kaj fali Garrelu??? Pa milijun puta je bolji od onog Pitta koji uvijek izgleda kao da je proveo noć cmizdreći. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Re: Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi
ddarknessfairyy kaže...

 Kaj fali Garrelu???

 Zgodniji je i uspješniji od Čitatelja[1], a znamo da se to ne oprašta. 😛

 

[1] Od M. Pitta također je zgodniji.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
16 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

A kako sam ja sad završio na evi green? Moram ponovno pogledat penny dreadful. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Trećina muškaraca i četvrtina žena pristali bi na

 

Ljudi su oduvijek koristili dodatne alatke, kako su im bile raspoložive.

Od nekad povrće, drvenariju, slonovaču, pa stakla, plastike i gume, i friške "cyberskin" materijale.

Ručne, drndave, mehaničke, a od nedavno i VR potpomognute.

Mislim da će se konzumeri prije stvarnih sexrobota ipak nagledati VR + drnd rješenja.

Bacite oko na treću epizodu nove serije Maniac, negdje oko 24. minute :)
Btw. preporuka za gledanje - https://www.imdb.com/title/tt5580146/
A možda će se cijela sexbot revolucija jednostavno preskočiti, obzirom da su roboti komplicirani za proizvodnju
mislim da će direktna stimulacija centara u mozgu biti izglednije rješenje, ipak se sve odvija tamo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 14:51 (Krx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice