U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p

poruka: 10
|
čitano: 3.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p".
15 godina
offline
U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p

Notch više ili manje, ali ljudi mrze bloatware.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p

Ima preko nekoliko problema kod Samsunga, nije bloatware niti jedini niti najmanji 

U zadnjih skorom osam godina, rade oni sve 5 mobilne gadgete, ali ništa WOOOOW efekta! 

Po meni, Note linija je morala ostati “chuby”, a ne ovako slim  tanak!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p

Kad bi barem pala prodaja iphonea i svih Samsung telefona do te mjere da dionice potonu za 50 posto!.. to bi bilo fantasticno za sve nas jer ovo nabijanje cijena Applea i Samsunga je prevrsilo sve mjere zdravog razuma. Bogu dragom hvala na kinezima koji su poceli nuditi puno vise za puno manje novaca. Sto veca konkurencija i sto vise mobova na trzistu, cijena flagshipa ce biti sve manja i manja, ali do tog cemo se izgleda jos nacekati. 

 
7 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Huawei P20 pro kosta kao Samsung S9, a tu su negdje. Tako da ne znam o kojim nizim cijenama govoris
 
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Woooho, bravo. Izdvojio si mu skupog kineza. E jesi mu rekao!
16 godina
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Lisica kaže...
Huawei P20 pro kosta kao Samsung S9, a tu su negdje. Tako da ne znam o kojim nizim cijenama govoris

 Vecina ovih prodanih mobitela nisu flagship uredjaji vec neki mid i low range segment, a tu Huawei, Xiaomi, Oppo i ostali kineski proizvodjaci debelo nadmasuju “poznate” prizvodjace mobitela.

Nepamtim kada je netko od kolega na poslu ili opcenito ljudi koje poznajem da kupuju mid ili low range telefon kupio Samsung, Sony, HTC i dr. Svi sada furaju npr Huawei P20 lite, Redmi seriju i pocele su Nokie 6.1 koliko vidim.

 

Galaxy i Note serija su super ali ne nude vise neku inovativnost da bi se kupili naspram konkurencije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 19:34 (Dr. Vicko).
8 godina
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Dr. Vicko kaže...
Lisica kaže...
Huawei P20 pro kosta kao Samsung S9, a tu su negdje. Tako da ne znam o kojim nizim cijenama govoris

 Vecina ovih prodanih mobitela nisu flagship uredjaji vec neki mid i low range segment, a tu Huawei, Xiaomi, Oppo i ostali kineski proizvodjaci debelo nadmasuju “poznate” prizvodjace mobitela.

Nepamtim kada je netko od kolega na poslu ili opcenito ljudi koje poznajem da kupuju mid ili low range telefon kupio Samsung, Sony, HTC i dr. Svi sada furaju npr Huawei P20 lite, Redmi seriju i pocele su Nokie 6.1 koliko vidim.

 

Galaxy i Note serija su super ali ne nude vise neku inovativnost da bi se kupili naspram konkurencije.

 Samsung ima krivi marketing. Ako kupac misli dati 1000 eura za telefon, šansa da odabere bilo što drugo osim iPhonea je 50-50.

Ja rekoh
6 godina
offline
U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio pad p

s time da se Huawei ne prodaje na USA trzistu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Mandor kaže...

Notch više ili manje, ali ljudi mrze bloatware.

 A ni cijena im nije opravdana. Samsung jest ime, i na osnovu toga pokušavaju naplatiti mobitel jednake kvalitete više nego konurencija. A ruku na srce, većina onih koji gledaju ime ide uzeti jabuku.

16 godina
offline
Re: U trećem kvartalu Samsung ponovno zabilježio p
Feudalac kaže...
Dr. Vicko kaže...
Lisica kaže...
Huawei P20 pro kosta kao Samsung S9, a tu su negdje. Tako da ne znam o kojim nizim cijenama govoris

 Vecina ovih prodanih mobitela nisu flagship uredjaji vec neki mid i low range segment, a tu Huawei, Xiaomi, Oppo i ostali kineski proizvodjaci debelo nadmasuju “poznate” prizvodjace mobitela.

Nepamtim kada je netko od kolega na poslu ili opcenito ljudi koje poznajem da kupuju mid ili low range telefon kupio Samsung, Sony, HTC i dr. Svi sada furaju npr Huawei P20 lite, Redmi seriju i pocele su Nokie 6.1 koliko vidim.

 

Galaxy i Note serija su super ali ne nude vise neku inovativnost da bi se kupili naspram konkurencije.

 Samsung ima krivi marketing. Ako kupac misli dati 1000 eura za telefon, šansa da odabere bilo što drugo osim iPhonea je 50-50.

Pa iskreno do sada je bilo ako dajes ogromne novce da je dilema bila iphone ili neki galaxy s. Zadesilo bi se i ljudi koji uzmu flagship drugih proizvodjaca ali pretezno su to bili iphon i galaxy s.

Samsung je bio napravio odlican posao sa S6 i S7 serijom ali od tada nista novo.

Vecina ljudi danas zeli mob koji se po necemu barem istice, dok iskreno 98% aplikacija i igara radi odlicno i na mid range telefonima, a tu novi igraci polako uzimaju dio kolaca, postali su inovativniji i jos uvijek mrvicu jeftiniji. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice