Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi

poruka: 6
|
čitano: 3.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi".
15 godina
offline
Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi

ima nas tu koji živimo krajnje nepristojno a prestari smo za emigraciju u (sjevernije) države gdje se živi pristojno (od vlastita rada). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi

Treba 'samo' preraspodjeliti nešto od onih koji imaju onima koji nemaju, kad je to bio problem?

 

Cijeli svijet je zasnovan na paradigmi osobnog bogaćenja i zgrtanja resursa, bez obzira na realne potrebe i potrebe drugih. Kome trebaju jahte od parsto metara i desetak kuća, a svi se upinju doći u tu kategoriju. Zašto nogometaši ili glumci imaju plaću u milijunima dolara, dok sirotinja plaća skupe ulaznice - zato što mogu. Rijetki su oni koji će u Evropi ili Americi isključiti klimu zato da bi ju neki goljo u tropima mogao uključiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi

Nije potrebno da se ista prerasporedjuje, samo nek ti sto imaju prestanu uzimati od ovih sto nemaju i sve ce bude ok.

8 godina
offline
Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi

Globalno zabranit kripto majnanje i da vidiš kako će se globalna potrošnja energije smanjit za lijepi postotak. Troši se ogromna količina struje a ne proizvodi se NIŠTA. Ljudska pohlepa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 13:30 (DuxCro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi
Sve je to super, ali mislim da je cista utopija... kao i minimalni prihod bez rada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Treba nam 12 egzadžula energije godišnje da bi svi

Recimo,gasenje struje u trgovackim centrima i ducanima kad ne rade. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice