Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Bruxel

poruka: 6
|
čitano: 1.690
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Bruxel".
16 godina
offline
Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Bruxel

bruxelles? zbilja? bruxelles?

 

sjajan trik da sada dopeljaju neku skalameriju u "evropski" grad ljeti kad nema zive duse. gradski uvjeti lol.

al malo su se zaebali.

 

U centru su pozatvarane sve vaznije prometnice, tuneli se zatvaraju po godinu dana i ono sto se novo izgradi

je kao da je Miki projektrirao - veze s mozgom nema, opasno je, al neko si spremi pinkicu, i to svi mi placamo,

osim dakako - eurokratske bagre zbog koje se, uzgred budi receno svako malo zatvori pola grada u tom istom centru -

kako se stoci nadigne da izmedju sebe biraju novu marionetu, tako murija postavi jezeve na svaku ulicu prema

"schumanu" i "luxemburgu" - ovisno gdje se paraziti uhvate u kolo.

 

tako da znate, kad Anemicni i Debela dodju u brisel, jedan da ljubi dupeta i da ga stipkaju, druga da ljubi dupeta

i da se slika u prvom redu - onda ovdje zacepe pola grada prirucnim sredstvima - svaki summit, grad ne radi.

uspjesno su eskivirali i tour de france, zna toyota sta radi.

 

ali i pored toga, grad je dovoljno opasan - od rupetina po cestama, konfuznih a opasnih krizanja i sumanutih semafora do

najvece prepreke - debilnih vozaca, bahatih i arogantnih. postoji i jedno zanimljivo pravilo - pravilo prvenstva z desna.

Nista novo jelte - malo morgen - UVIJEK, bez obzira je li u pitanju glavna cesta ili nije - tona malih nepreglednih

ulicica ima prvenstvo :-) ovdje vozaci ne uspore prije krizanja, pogotovo ako imaju prednost, nego daju gasa, gaze preko malenih

kruznih tokova, ispred skola voze kroz crveno...

 

a ko je kriv? to je najjaca fora - flamanci krive neotesane valonce, valonci krive talijane (o da, ima ih jako puno,

druga i treca generacija) talijane krive marokance, marokanci alzirce, alzirci sve africke crnce, od obale bjelokosti do

konga, a oni opet rasisticke flamance.

 

opcenito, ovo je grad nesposobnih. i ako toyota odista prezivi brisel (tako ti se u juznih slavena zove taj ruzni grad bez ijedne

rijeke, sine) bit ce to divno cudo - u anderlechtu ako nikoga ne zgazi jer pjesaci ne fermaju semafore, a u samom - odista 

centru - kod gare du nord iliti sjevernog kolodvora bit ce sretan ako mu ne otkazu senzori zbog smrada tj. ako se netko

dok ceka na semaforu ne istovari na nj, a u ostalim lijepim dijelovima ako mu ne ukradu kotace ili - cijeli auto. 

 

uglavnom, morat ce znati samo jednu stvar - razaznati znak "detour"

 

vrli novinaru, javi nam kad dodje do "incidenta" :-)

 

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Bruxel

Vidim, promijenio si Bruxelles u Bruxel. Lol.

 

Sta je Bruxel, majke ti?

 

Flamanski se kaze Brussel.

 

Ajde imas jos koji pokusaj.

 

Nemoj zaboraviti probati i Brüssel, jer zvanicni jezici svih naroda i narodnosti u Jugo... Belgiji su:

Flamanski, Valonski i Njemacki.

 

:-)

 

 

 

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Br
nikola kaže...

bruxelles? zbilja? bruxelles?

 

ko je kriv? 

 

deep purple:

 

Fly into the settling sun,
Faces, smiling everyone
Yeah, she is a whole new tradition
I feel it in my heart.


My woman from Bruxelles
She makes me see
My woman from Bruxelles
She's so good to me

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
odjavljen
offline
Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Bruxel

Jedno vrijeme sam boravio u Briselu, i uglavnom sam se vozio tramvajem ili biciklom, i na ruti mi je bilo ovo raskrižje:

 

 

 

https://www.google.hr/maps/@50.8262247,4.346093,92a,35y,311.1h,51.93t/data=!3m1!1e3

 

To je kao neki kružni tok, ali je na svakom ulazu semafor, i još ide tramvaj u svim smjerovima.

 

Uglavnom dosta je sjebano, i ako im uspije auto voziti po tome i sličnima, onda svaka čast!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Br
Ajar kaže...
nikola kaže...

bruxelles? zbilja? bruxelles?

 

ko je kriv? 

 

deep purple:

 

Fly into the settling sun,
Faces, smiling everyone
Yeah, she is a whole new tradition
I feel it in my heart.


My woman from Bruxelles
She makes me see
My woman from Bruxelles
She's so good to me

 

 

 

pusenje na vodi ;-)

 

7 godina
offline
Re: Toyota s testnim autonomnim vozilom stiže u Br
Švabo je to 👍
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice