Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

poruka: 8
|
čitano: 4.525
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost".
4 godine
offline
Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

jebiga 60e mi je malo previse tako da cekam da ga crackaju :P

ili neki fini popust, koji se neće još neko vrijeme desiti tako da imam osjecaj da cu prvo crackanu verziju zaigrat. 

VelvetOverlap
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsež
VelvetOverlap kaže...

jebiga 60e mi je malo previse tako da cekam da ga crackaju :P

ili neki fini popust, koji se neće još neko vrijeme desiti tako da imam osjecaj da cu prvo crackanu verziju zaigrat. 

 na voidu.com bi trebalo biti 25% off s kodom r/totalwar , dakle 42 eura, ja sam tako uzeo

 

inace igra je odlicna, ovisnost teska, vec sam odigrao 4 kampanje do kraja na hard/hard... 125 sati. u nekim stvarima napravljeni su znacajni pomaci nabolje (diplomacija posebno), dok neke i nisu toliko idealne. Najveci problem je sto skoro sve fakcije startaju na istom mjestu (sjeveroistok) i onda se uvijek boris s istim protivnicima za iste provincije - koje su btw daleko najlosije na mapi. dok na zapadu i jugu nema nikoga, tamo starta jedna fakcija koja je okruzena bogatim provincijama koje su nebranjene i mozes ih pokoriti vrlo lako bez da ulazis u ikakve ratove i probleme. također, svi imaju isti win condition, cak i bandit fakcije za koje to nema smisla - cijela kampanja se temelji na lootanju, sackanju i slicno, i onda ti je konacni objective drzati 95 provincija iako to uopce nije kako se ta fakcija treba igrati... i tak neke nebuloze, al uz patcheve, DLCeve i mod support ovo bi uskoro mogla biti najbolja TW igra dosad

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
4 godine
offline
Re: Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsež
Minneyar kaže...
VelvetOverlap kaže...

jebiga 60e mi je malo previse tako da cekam da ga crackaju :P

ili neki fini popust, koji se neće još neko vrijeme desiti tako da imam osjecaj da cu prvo crackanu verziju zaigrat. 

 na voidu.com bi trebalo biti 25% off s kodom r/totalwar , dakle 42 eura, ja sam tako uzeo

 

inace igra je odlicna, ovisnost teska, vec sam odigrao 4 kampanje do kraja na hard/hard... 125 sati. u nekim stvarima napravljeni su znacajni pomaci nabolje (diplomacija posebno), dok neke i nisu toliko idealne. Najveci problem je sto skoro sve fakcije startaju na istom mjestu (sjeveroistok) i onda se uvijek boris s istim protivnicima za iste provincije - koje su btw daleko najlosije na mapi. dok na zapadu i jugu nema nikoga, tamo starta jedna fakcija koja je okruzena bogatim provincijama koje su nebranjene i mozes ih pokoriti vrlo lako bez da ulazis u ikakve ratove i probleme. također, svi imaju isti win condition, cak i bandit fakcije za koje to nema smisla - cijela kampanja se temelji na lootanju, sackanju i slicno, i onda ti je konacni objective drzati 95 provincija iako to uopce nije kako se ta fakcija treba igrati... i tak neke nebuloze, al uz patcheve, DLCeve i mod support ovo bi uskoro mogla biti najbolja TW igra dosad

 kako si opisao gameplay cini mi se da je na kraju "isto sranje, drugo pakovanje". U svakom slucaju potrosit ce se puno sati da se sam uvjerim :P

VelvetOverlap
11 godina
neaktivan
offline
Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

Tw smatram prevarom od rome tw 2 sve od tog naslova ne zasluzuje 10e a ne nesto vise... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsež
VelvetOverlap kaže...

 kako si opisao gameplay cini mi se da je na kraju "isto sranje, drugo pakovanje". U svakom slucaju potrosit ce se puno sati da se sam uvjerim :P

 Zapravo je vjerojatno najinovativniji nastavak dosad... Ali naravno kao i svaki nastavak, ima svoje mane... ono, neke stvari unaprijede, neke unazade. Najveci problem je sto ces uvijek i sa svim fakcijama koristit istu kompoziciju vojske, i sto ces 90% kampanje koristit samo Militia units. Al navodno je tako zbilja bilo u tom povijesnom razdoblju, pa eto. Ali sveukupno gledajuci vrlo moguce da je najbolji TW ikad, mislim da nisam nikad dosad bio tolko opsjednut da bi igrao otkad dodem s posla do 1 ujutro svaki dan :) Iako sad nakon 4 kampanje vec cekam neki DLC ili modove jer sam vec vise manje vidio sve sto se ima za vidjeti u 120 sati, dok u WH2 imam vec 250 sati a jos pola fakcija nisam ni probao :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 9:44 (Minneyar).
13 godina
offline
Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

Imao sam priliku probati 3K i za mene igra ima neku 8.4 od 10 ocjenu.

Dok su recimo diplomacija i općenito campaign dio igre daleko poboljšani u odnosu na ranije TW naslove (ogromni plus ),  borba je meni nažalost dosta meh. Bez obzira kojeg warlorda se uzme uvijek je ista kompozicija vojski, uvijek je to ista taktika i osim YT pobune nema tu neke prevelike razlike među fakcijama.

Probao sam i romance i records modove i još uvijek ne znam koji mi se više sviđa ali i tu opet nema neke prevelike razlike osim činjenice da su neki heroji zaista jaki protiv pješadije (khmmm Lu Bu ).

 

Sve u svemu, 3K je solidan TW naslov koji donosi podosta novih stvari u franšizu ali nažalost gubi i dosta originalnosti i raznolikosti što i nije neki šok kad se pogleda gdje i u kojem povijesnom dobu je smiještena igra.

 

 

 

 

 

Btw. ako netko namjerava kupiti neki total war a želi neki noviji naslov mislim da je Warhammer daleko najbolja opcija s obzirom da:

 

- 3K se može nabaviti za 35 eura osnovnu verziju  ili za 42 eura za verziju sa yellow turban pobunom + 2-3 ojra za onaj novi blood dlc

 

- Warhammer 2 se može nabaviti za cca 15 eura ali nije potrebno više dati niti lipe pošto se samo ubaci CreamApi i skinu se dlc fileovi i voila, imate WH2 sa svim dlc-ovima i bez problema se roka mortal empires sa bilo kojom rasom iz WH1 ili WH2 svijeta + naravno funkcionalni  MP ako tko voli taj segment igre

 

-Thrones of Britannia je mislim cca 27 eura + dlc-ovi ali dalje nemam pojma jer igru nemam pa  tko voli neka izvoli

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 11:17 (Granzon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

Meni osobno nakon Warhammera ovi povijesni TW nisu baš legli. Kupio sam i ovaj, i odigrao kakvih 30-tak sati, ali nije to ni približno satima koje sam utukao u Warhammer 1 & 2. Odigrao kampanje s Cao Cao i Sun Jian i nemam više volje ponovno pokretati igru, iako možda probam sada jednu s ovim blood DLC-om.

 

Problem s Three Kigndoms mi je što je već spomenuto, svi imaju iste jedinice. Imaju neke minorne razlike, ali nakon manjih razlika u početku svaka kampanja će kasnije imati isti sastav vojske. Što god ljudi prigovarali no Warhammer, ili bilo kakav fantasy setting, je kao stvoren za Total War. Tamo je svaka rasa imala svoju čar i poseban način igranja, mnoštvo raznoraznih jedinica, a i magija je dodavala dodatnu draž. Jednostavno nakon svega toga se ne mogu vratiti na druge TW, uvijek mi fali to nešto. Problem s povijesnim TW je što si ne mogu dati oduška i stvoriti nešto zanimljivije, jer će im odmah kućni povjesničari početi skakati po glavi, kako je ta jedinica tu dostupna a nije je bilo do te i te godine, zašto ovo ovako, a ono onako... S Warhammerom su imali neke granice vezano za lore i ograničenja od Games Workshopa tako da ni tu nisu mogli 100% si dati oduška, no da odluče stvoriti sami neki setting mislim da bi to tek bila vrhunska igra. No sada su barem malo primirili ''fanove'' s izdavanjem povijesnog TW-a.

 

No treba odati priznanje Creative Assembly na novostima koje su dodali u igru, stvarno se vidi napredak u igri, pogotovo po pitanju diplomacije, na koju je uvijek bilo prigovora. Također drago mi je da su sami vidjeli u kojem je stanju igru pa su bili odgodili izlazak, i po videima se vidi da su to vrijeme odlično iskoristili. Samo neka nastave poboljšavati stvari za Warhammer 3  

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Total War: Three Kingdoms - Zastrašujuća opsežnost

CA samo treba ic vidit kako izgledaju neki modovi od MTW koji posrame sve te multimiljunske naslove... 

I TW nije Warhammer ili Lord of the Rings Tw je cistokrvno povijesna igrica a ovi fantazy naslovi su samo piz...e da sega ugrabi saku dolara vise... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice