Top 12 svjetskih robotičara

poruka: 5
|
čitano: 8.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 12 svjetskih robotičara".
15 godina
offline
Top 12 svjetskih robotičara

sveudilj se užasujući robotostera/motokultivatora/dimnjačara ("dire by wire") s ljudskim (ili neke od ostalih životinja) likom te zagovarajuć stricktno utilitarne naprave (gdje fuksija diktira lik i djelo, pa makar i sve bilo automatski, uključujući umetanje ugljena), napominjem kako sveučilištu carnegie mellon fali "n" na završetku (ipak je dinja, iako je s "w" moglo biti i pripito). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 11:00 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Top 12 svjetskih robotičara
Ajar kaže...

... napominjem kako sveučilištu carnegie mellon fali "n" na završetku

 

Picajzlo!

Fala.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
15 godina
offline
Re: Top 12 svjetskih robotičara
Doc Berecki kaže...

Picajzlo!

Fala.

to je nuspojava u stručno izobličenog prevoditelja dok pažljivo čita napis omiljenog izlagatelja znanstvenih spoznaja na pristupačan način . nota bene, moj posao već od stoljeća sedmoga pokušavaju zamijeniti raznolikim automatizirano-robotizirano-kibernetičkim sustavima no ne ide im baš pa još uvijek imam od čega živjeti (i umrijeti). 

 

pe se: hvala na lijepoj želji. stidna uš trenutačno je bliže (bilo kojem) mufu od mene. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 13:09 (Ajar).
3 godine
offline
Top 12 svjetskih robotičara

Copy+paste+Google Translate

 

(uključivo i Carnegie Mellon bez n)

Ruhe im Puff
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 14:52 (BroccDaRock).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Top 12 svjetskih robotičara

kad ugazis u ono, tares o travu al ne pomaze, pa uzmes stapic, savijes nogu pogledas i pomislis - a kud bas danas na schwaba?

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice