TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery trgov

poruka: 13
|
čitano: 5.163
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery trgov".
16 godina
offline
TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery trgov

Pored Waze i Gmaps ne vidim smisao. Imam neku navigaciju u autu i idioti iz Renaulta oce 100 eura za nove karte! Radije si kupim novi auto nego da placam za karte. Na zalost moj auto je prva verzija te generacije i glupani nisu implementirali Android auto, da sam auto kupil pol godine kasnije imal bi sve :( . Sljedeci auto mora imat Android auto i dok sam ziv vise nikad ne budem dal jednu lipu za navigaciju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Nije neka sreca, 30 dana trial. Huawei market ide na bilo koji mob.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
NEW_MAN kaže...

Pored Waze i Gmaps ne vidim smisao. Imam neku navigaciju u autu i idioti iz Renaulta oce 100 eura za nove karte! Radije si kupim novi auto nego da placam za karte. Na zalost moj auto je prva verzija te generacije i glupani nisu implementirali Android auto, da sam auto kupil pol godine kasnije imal bi sve :( . Sljedeci auto mora imat Android auto i dok sam ziv vise nikad ne budem dal jednu lipu za navigaciju.

Ljubitelj sam i višegodišnji korisnik aplikacije Here, pa me druge aplikacije previše ne zanimaju. Google maps povremeno za zastoje u prometu i to je to.


Kod kupovine sljedećeg auta pazit ću da u paketu ne bude navigacija. Bačen novac.

13 godina
offline
TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery trgov

Sad ćemo dobivati ovakve članke svaki put kad neka popularnija aplikacija postane dostupna na Huawei AppGallery. 

 

Neka hvala, držim se mobitela koji dolaze s Google-ovim uslugama i servisima. I besplatnom navigacijom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 17:35 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery trgov

Cak vise ne koristim here nego obican google maps koji je sasvim dobar i dovoljan.

Ne znam zasto bi platio bilo koju aplikaciju kad postoje besplatne koje rade kako treba? 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Čitatelj kaže...
Nije neka sreca, 30 dana trial. Huawei market ide na bilo koji mob.
zelenapaprika kaže...

Ljubitelj sam i višegodišnji korisnik aplikacije Here, pa me druge aplikacije previše ne zanimaju. Google maps povremeno za zastoje u prometu i to je to. 

 

HERE WeGo je free, dolazi predinstaliran na Huaweijima iirc.
https://www.huaweiupdate.com/huawei-appgallery-here-wego/

TomTom GO je valjda za "napredne" korisnike, ne samo zbog detaljnih 3D i offline mapa. Koliko sam ubrao, na 
Huawei mobovima TomTom koristi napredne mogućnosti Beidou sat. navigacije - Činjare su prije 3 mjeseca dovršili BDS, najmoderniju svjetsku satelitsku mrežu, do 3x precizniju od npr GPSa: 

https://www.reuters.com/article/us-space-exploration-china-satellite/china-set-to-complete-beidou-network-rivalling-gps-in-global-navigation-idUSKBN23J0I9

https://www.cnbc.com/2020/06/23/beidou-china-completes-rival-to-the-us-owned-gps-system.html

 

Čitao sam negdje, za ovu Huawei dev konfu koja se sad održava, planiraju za Harmony OS podršku za "precizni satelitski IoT" + AI asistenta, baš za Beidou (BDS). Budući da još nemamo leteće a ni mobilne npr mikrovalke, ne znam baš za što bi se to trebalo koristiti, osim da npr geolociraš sina koji šalabajza na skuteru umjesto da doma piše zadaću. Ali ajde. Obzirom na navodnu preciznost od 10cm, možda da lociraš perilicu ako ti odskače nakon centrifuge? 

 

 

texas.bug kaže...

Cak vise ne koristim here nego obican google maps koji je sasvim dobar i dovoljan.

Ne znam zasto bi platio bilo koju aplikaciju kad postoje besplatne koje rade kako treba? 

 ^


Marko :D kaže...

 

Neka hvala, držim se mobitela koji dolaze s Google-ovim uslugama i servisima. I besplatnom navigacijom.

Here Maps je džabe (na Huawei AppGallery), a ti bi se držao Googlea i da ga plaćaš i da ti prodaju sve privatne tajne, jer im viriš iz... Google Servisa. 


Kad EU počne koristiti Beidou, ti ćeš se i dalje držati zastarjelog GPSa, kao i valjda Trumpa čak i nakon što izgubi izbore.
Dok će ostatak svijeta koristiti 24GHz mmWave 5G, ti ćeš koristiti američko "Integrated and Open Networks" drveno željezo, "5G" od 1-3.4GHz ...
https://www.lightreading.com/5g/heres-why-mike-pompeo-wants-a-watered-down-open-ran/a/d-id/761601 

13 godina
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t

Može neki dokaz da Google prodaje "sve privatne tajne"? Daj mi neki noviji sudski dokument gdje se vidi da Google prodaje moje podatke ili ih bar dijeli s trećim stranama.

 

EU da će koristiti BeiDou? Malo sutra. Galileo je više precizniji od tog kineskog BeiDoua. Čovječe, Galileo ima preciznost 1 metra što je dostupno svima, dok je 1 cm šifrirano. Taj tvoj BeiDou ima preciznost 3.6 metara, i 10 cm šifrirano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 8:50 (Marko :D).
7 godina
protjeran
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Zechina kaže...

 HERE WeGo je free,

Here Maps je džabe

 

Znam, koristim jos dok su se zvale Ovi Maps odnosno Nokia Maps kasnije, pa Here Maps prije preuzimanje od njemackog auto kompanija.

Sve je to i dalje u pozadini tehnologija Navteq-a.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 9:08 (Čitatelj).
10 godina
online
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Marko :D kaže...

Može neki dokaz da Google prodaje "sve privatne tajne"? Daj mi neki noviji sudski dokument gdje se vidi da Google prodaje moje podatke ili ih bar dijeli s trećim stranama.

 

EU da će koristiti BeiDou? Malo sutra. Galileo je više precizniji od tog kineskog BeiDoua. Čovječe, Galileo ima preciznost 1 metra što je dostupno svima, dok je 1 cm šifrirano. Taj tvoj BeiDou ima preciznost 3.6 metara, i 10 cm šifrirano.

 Koristit će sve ono šta je vidljivo GNSS uređaju i jedni i drugi i treći, svi ti sustavi su međuoperabilni. Odakle ti podatak o 1 cm točnosti za visokoprecizni Galileo kad se svugdi spominje 20 cm?

 

Šta se tiče GMaps o.k. za ubost POI, za sve drugo je pizdarija naročito od kad su makli editor, ono par kilometara puta prijavljuješ jednom točkom i čekaj da se neko smiluje ubacit. 

 

13 godina
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
om-prat kaže...
Marko :D kaže...

Može neki dokaz da Google prodaje "sve privatne tajne"? Daj mi neki noviji sudski dokument gdje se vidi da Google prodaje moje podatke ili ih bar dijeli s trećim stranama.

 

EU da će koristiti BeiDou? Malo sutra. Galileo je više precizniji od tog kineskog BeiDoua. Čovječe, Galileo ima preciznost 1 metra što je dostupno svima, dok je 1 cm šifrirano. Taj tvoj BeiDou ima preciznost 3.6 metara, i 10 cm šifrirano.

Koristit će sve ono šta je vidljivo GNSS uređaju i jedni i drugi i treći, svi ti sustavi su međuoperabilni. Odakle ti podatak o 1 cm točnosti za visokoprecizni Galileo kad se svugdi spominje 20 cm?

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0263224118302963

10 godina
online
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Marko :D kaže...

Šta s ovim? Traži me 36 $ da bi pogleda pdf i nigdi ne spominje točnost osim na kraju di piše da je lila ka GPS. Spominje doduše nekakva odstupanja od 1cm među mjerenjima.

13 godina
offline
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t

Wikipedija također tvrdi da je 1 metar za javnost, 1 cm šifrirano. S druge stranice, također samo jedna stranica tvrdi da je preciznost Galilea 20 cm i to ovaj članak.

10 godina
online
Re: TomTom GO navigacija dostupna i u AppGallery t
Marko :D kaže...

Wikipedija također tvrdi da je 1 metar za javnost, 1 cm šifrirano. S druge stranice, također samo jedna stranica tvrdi da je preciznost Galilea 20 cm i to ovaj članak.

 Wikipedija nigdi ne spominje enkriptirani signal(HAS) nego javni+RTC. Uz PP se to još da smanjit, ali to nije HAS i triba platit Croposu harač da ima takvu točnost. 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice