Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

poruka: 9
|
čitano: 9.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko".
15 godina
offline
Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

Iz Applea su već putem glasnogovornika izjavili kako oni nikada nisu niti s jednom vlasti surađivali kako bi u svoje proizvode ugradili tzv. "stražnja vrata" te da to nikada niti neće učiniti.

a onda je svizac zamotao čokoladu

 
13 0 hvala 0
5 godina
offline
Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

Ne bi SAD tako nešto napravili, pa Kinezi špijuniraju kroz Huawei mobitele i routere, amerikanci se samo bore protiv toga i zgražaju nad takvim pokušajima

 
14 0 hvala 0
8 godina
offline
Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

Kad Amerika , koju preferiram , špijunira mene uopće to ne zabrinjava ali kad to rade RuZi ili Kinezi uznemiren sam !

waaagh ;
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunir
warhammer kaže...

Kad Amerika , koju preferiram , špijunira mene uopće to ne zabrinjava ali kad to rade RuZi ili Kinezi uznemiren sam !

Ipak je u Americi raj na zemlji, pa nema potrebe za špijuniranjem i brigom oko takvih problema.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

ja bi voljeo da me špejunira aljbanija ilji burkina faso. alj njemam ajfona eplj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 7:41 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunira ko

Ako je dobar za Lavrova, dobar je i za mene ;D

 
2 0 hvala 0
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunir
Ja mislim da su u pitanju sjeverno korejci. Nema tko drugi bit.
Amerikanci nisu sigutno.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunir
Jopet špijuniranje ?

Zato nemojte ni slučajno uzet Huawei, to je komunistička totalitarna kompanija.

Uzmite Akfon.... Tamo Vas može samo američka vlada špijunirati a oni su demokratski nastrojeni prema Vama

🤣🤣🤣🤣🤣
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 7:58 (dankodr).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tko u Rusiji, na sofisticirani način, špijunir
Postoji Andtojid kojeg hakira svaka država svijeta pa i naša SOA. Apple ne mora znati za neki BackDoor koju je neka izraelska firma dala CIA-i, nije prvi put da je Mosad otključao podatke korisnika Apple uređaja. Rušili stručnjaci nakon sto su iznijeli dokazne materijale, siguran sam da je pravo vrijeme da puste u opticaj LadaPhone. Uvijek konektiran, nema gubitka signala, baterija traje u nedogled, prednje staklo ne možeš razbiti, jer ga nema. Retro okretni brojčanik, enkripcija je osigurana kad spojiš žicu između dva uređaja. Mali problem je ako ti ispadne i padne na nogu, možeš završiti u bolnici.
U moru glupih poruka na ovu temu evo i jedna moja.. nekako sam se nadao da će barem tu netko imati nešto pametno reci.
e.......
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice