Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve žive st

poruka: 6
|
čitano: 2.777
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve žive st".
15 godina
offline
Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve žive st

mi preko gline idemo do topuskog pa u vojnić i dalje, ako ne zaglavimo. u glini je, naime, razvijen zatvorski turizam

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve živ
očito je priroda ovog našeg svemira da voli komplicirati...od elementarnih čestica...subatomskih čestica...atoma...molekula... jednostaničnih organizama... višestaničnih organizama...i na kraju do nakupine molekula koje su svjesne vlastitog postojanja (mozak)

uz astronomiju... znanost o postanku život za konzumenta sigurni put u depresiju:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve žive st

Ne bi li se ovo moglo replicirati u laboratorijskim uvjetima?

Svemir.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve žive st

Pa i rade se eksperimenti baš na tome, na reakcijama u mineralima gline. No napraviti na takav način život prvu živu stanicu malo je teže. Trebalo bi eksperimentirati milijune godina. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve živ
Ajar kaže...

mi preko gline idemo do topuskog pa u vojnić i dalje, ako ne zaglavimo. u glini je, naime, razvijen zatvorski turizam

 Što Ajaru, iskorištavaš činjenicu da su zatvorenice "zagorjele" pa si tamo poželjan ?!?

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Tiješčenjem stijena, preko gline do - prve živ
Stric_Jura kaže...

 Što Ajaru, iskorištavaš činjenicu da su zatvorenice "zagorjele" pa si tamo poželjan ?!?

 bar negdje, jebga. nisam takvo što doživio otkad sam kao studoš radio u (rahm. nar. herojki) nadi dimić. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice